Bycie na czasie: kogo subskrybować w TicToc

Być na czasie: kogo subskrybować na TikTok

Pomysły na sukces /. Star life Pomimo obfitości szybko rosnącej liczby różnych platform społecznościowych, można śmiało powiedzieć, że nastała era platformy TikTok. Aplikacja pochodzi z Chin i zaczynała jako serwis z treściami rozrywkowymi skierowanymi głównie do bardzo młodych użytkowników.

Ale dziś ludzie w każdym wieku i każdej profesji "przenoszą się" do TikTok: małżeństwa uczą się synchronicznych ruchów, nagrywając zabawną parodię; celebryci tworzą strony, chcąc wziąć udział w kolejnym popularnym challange'u, a ci, którzy jeszcze nie znają zasobu, przelotnie przewijają krótkie filmy, próbując rozwikłać fenomen TikTok.

Niektóre statystyki:
  • liczba użytkowników strony zbliża się do miliarda;
  • prawie połowa tikTokerów ma mniej niż 34 lata;
  • przeciętny użytkownik spędza na stronie co najmniej 52 minuty dziennie;
  • The New York Times ocenił TikTok jako "jedyną przyjemną sieć społecznościową na świecie" dzięki surowej polityce bezpieczeństwa i odporności na wszelkie przejawy mobbingu.
Tak więc, jeśli nie jesteś jeszcze fanem TikToka, zaokrągliliśmy dla Ciebie kilka najpopularniejszych blogów aplikacji. Strony należą do różnych kategorii (moda, rozrywka, nauka, przepisy itp.), aby ułatwić przeglądanie treści na tematy bliskie Twoim zainteresowaniom.

Każdy z wyróżnionych blogerów ma ogromne grono odbiorców. Uformowaliśmy ich w listę według wzrostu: od "najmłodszych", tych, którzy dopiero opanowali serwis i dopiero zdobywają publiczność TikTok, po profesjonalistów, których liczba subskrybentów dawno przekroczyła kilkadziesiąt milionów.
1.

Modowa paraSubskrybenci

: 155 000Isabelle i Nelsona łączy miłość do fotografii i mody. Razem tworzą bardzo podobne stylizacje i kręcą w nich zabawne filmiki, które zamieszczają na swojej stronie @young_emperors. Młodzi ludzie poznali się w szkole fotograficznej i od tamtej pory pracują razem, aby realizować swoje kreatywne pomysły. Kreatywność nowojorskiego duetu modowego została już doceniona przez miłośników mody z całego świata. Stylowej parze udało się nawiązać współpracę z wybitnymi postaciami branży modowej (Vogue, Dior, Uniqlo). Na Instagramie Isabelle i Nelson mają już ponad sto pięćdziesiąt tysięcy followersów. Do takiej samej liczby followersów zbliżają się na TicToc.

2) Stewardesa

:210 tysięcyJeśli martwisz się o bezpieczną podróż samolotem, witaj na kanale @bortprovodnik! Jak przewozić zwierzęta domowe? Co zrobić, gdy zgubię bagaż? Dlaczego w bulaju jest dziura? - na te i inne pytania odpowiada Ilya Brizhak, była stewardesa popularnej linii lotniczej. "O samolotach i lotach wiem prawie wszystko" - mówi Ilya i dzieli się swoją wiedzą ze swoimi subskrybentami, których liczba z dnia na dzień szybko rośnie. W dodatku facet odniósł sukces nie tylko jako stewardesa i bloger, nie tak dawno temu został również pisarzem. W swojej książce Ilya Brizhak zebrał wszystkie popularne zalecenia dotyczące bezpiecznego podróżowania samolotem zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych miłośników lotnictwa.
3.

Coon

Subskrybenci: 1 200 000Kilka lat temu w życiu Olega i Leny pojawił się malutki szop o imieniu Tema. Od tego czasu życie pary zmieniło się diametralnie. Dziś Tema jest gwiazdą na YouTube, Instagramie, a teraz także na TikTok. Jego przygody na kanale @raccoon.tema śledzi ponad milion użytkowników sieci społecznościowych. Szop prowadzi aktywne życie towarzyskie: kręci reklamy, uczestniczy w imprezach miejskich i spotyka się ze swoimi followersami. A w domu Tema głównie się relaksuje: gra, ćwiczy jogę, je pyszne jedzenie. Oleg i Lena również od czasu do czasu pojawiają się w kadrze, najczęściej odpowiadając na pytania o ulubionego pupila i o to, jak trudno jest trzymać w mieszkaniu dzikie zwierzę.
4.

WarsztatySubskrybenci

: 570 000Seria popularnych porad życiowych i domowych jest teraz dostępna również na TicToc. Jak własnoręcznie zrobić bukiet, wytopić zabawne świeczki, uwarzyć wielobarwne mydło, zrobić poręczne etui na igły, uszyć miękką poduszkę, jak szybko wymyślić prezent na urodziny czy z czego zrobić kartkę okolicznościową. Krótkie filmy edukacyjne i instruktażowe oprawione w skoczną muzykę, obficie reprezentowane na @diy_ok, spodobają się wszystkim, którzy kochają kreatywność i rękodzieło, a także tym, którzy nie wyobrażają sobie życia bez procesu twórczego, uwielbiają tworzyć coś rękami i widzą we wszystkim materiał dla swojej wyobraźni.
5

. Rysunki na butachSubskrypcje

: 1 200 000Ben Johnson (@sneakermechanic) jest fanem trenerów od 4 roku życia. Jako dorosły facet postanowił połączyć swoją pasję do butów Vans i Reebok z zamiłowaniem do sztuki wizualnej i rozpoczął customizację trenerów. Do tej pory artysta zaprojektował buty sportowe na zamówienie dla wielu gwiazd, w tym Billy Eilish i Tygi, a także pojawił się w hitowym amerykańskim programie na MTV "Sneaker Wars". Ręcznie malowane trenery Bena Johnsona oferują niepowtarzalny styl, unikalny design i wyjątkową jakość.
6

. PrzepisySubskrybenci

: 7,900,000Anastasia Monakhova wie, jak zadziwić swoich odbiorców w mediach społecznościowych. W ciągu zaledwie sześciu miesięcy, zamieszczając proste i oryginalnie brzmiące przepisy na szybkie dania, zdobyła serca i uwagę prawie 8 milionów subskrybentów. W 30 sekund Nastia Povareshka (jak sama siebie nazywa) nauczy Cię jak ugotować czekoladowe brownies, eklerki, okroszki, pizzę i wiele innych smacznych rzeczy. Dziś Anastazja nadal rozwija swoją stronę na TikTok (@monakhovan_), jednocześnie ucząc początkujących blogerów, jak z sukcesem rozpocząć działalność w popularnej sieci.
7.

A World of SensationsSubskrybenci

: 6,500,000Filmy ASMR to globalny trend, który podbił niejedną sieć społecznościową. Gatunek ten ma swoich trendsetterów na TikTok, a blog @sosatisfying jest jednym z nich. Termin ASRM (autonomous sensory meridional response) został ukuty przez naukowca Jennifer Allen w próbie wyjaśnienia wcześniej nieopisanych reakcji ciała. Zasadniczo ASRM jest odruchem charakteryzującym się uczuciem mrowienia, "gęsią skórką", rozpoczynającym się na czubku głowy i przesuwającym się w dół szyi wzdłuż kręgosłupa. Reakcja ta występuje w odpowiedzi na szereg bodźców audiowizualnych, takich jak szeptanie, stukanie, ruchy rąk, chrupanie itp.
Czytaj więcej artykułu
  • Blogerzy
  • Aktualności
Powiedz moim przyjaciołom: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"