Najlepsze programy rozrywkowe w polskiej telewizji

Masz nieco wolnego czasu i zastanawiasz się co obejrzeć w telewizji? Sprawdź nasze propozycje ciekawych programów, które warto poznać! Z pewnością umilą wolny czas i zapewnią niezapomnianą rozrywkę. 

Gogglebox. Przed telewizorem 

Masz ochotę na kilkadziesiąt minut śmiechu? Program „Gogglebox. Przed telewizorem” to idealny sposób na poprawę humoru! Show ma bardzo prostą i nieskomplikowaną formułę, a mimo to potrafi rozbawić do łez. Na czym polega? Jego uczestnicy (rodziny lub grupy znajomych) oglądają wspólnie różnego rodzaju programy, seriale i filmy, na bieżąco je komentując i wymieniając się różnego typu spostrzeżeniami. Często robią to jednak w niezwykle zabawny sposób, zapewniając widzom porządną dawkę śmiechu. 

Królowe Życia 

Innym programem, który niewątpliwie zagwarantuje niemałą rozrywkę, są „Królowe Życia”. Jego formułę idealnie opisuje już sam tytuł. Show przedstawia bowiem losy często kontrowersyjnych bohaterów, którzy odnieśli różnego rodzaju życiowe sukcesy i teraz opływają w luksusach, żyjąc niczym „panowie świata”. Jedną z najpopularniejszych bohaterek programu jest Dagmara Kaźmierska, która przez swój nietuzinkowy styl bycia, skradła serce niejednego widza. 

Nasz nowy dom

Jeśli, natomiast, masz ochotę na program, który chwyci Cię za serce, koniecznie obejrzyj emitowany przez stację Polsat „Nasz nowy dom”. W każdym odcinku widzowie poznają inną rodzinę w potrzebie, niemającą bezpiecznego i zadbanego miejsca zamieszkania. Ekipa programu, na czele z prowadzącą – Katarzyną Dowbor, remontuje i urządza dom rodziny, dając jej szansę na nowe, lepsze życie. Program ten niezwykle porusza i bez wątpienia jest tzw. wyciskaczem łez. 

Hotel Paradise

Stosunkowo nowym, ale bardzo ciekawym programem jest prowadzone przez Klaudię El Dursi show telewizyjne „Hotel Paradise”. Uczestnicy programu poznają się na rajskiej wyspie Bali, gdzie zamieszkują wspólnie w luksusowej willi przy plaży. Kamera śledzi ich każdy ruch, a widzowie mogą podziwiać miłosne perypetie, zabawne sytuacje i pełne napięcia konflikty uczestników. Wszystko to w otoczce luksusu i wakacyjnej sielanki. 

 

Kobieta ogląda telewizję i je popcorn

 

 

Autor

Redakcja "Tele Horse"