5 celebrytów urodzonych 20 października

5 gwiazd urodzonych 20 października

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

Dziś - 20 października 2020 roku - wielu utalentowanych ludzi obchodzi urodziny. Są wśród nich niesamowici aktorzy i jeden z najsłynniejszych muzyków naszych czasów. Od Danny'ego Boyle'a po Snoop Dogga - opowiemy wam o pięciu z nich.

1. 1. Danny Boyle.Jeden z najbardziej kontrowersyjnych reżyserów urodził się w 1956 roku. Szczyt sławy Daniela Boyle 'a nastąpił w 1996 roku. To właśnie wtedy na duże ekrany trafił wyreżyserowany przez niego dramat "Junkie", oparty na powieści o tym samym tytule o uzależnieniu od narkotyków. Do dziś film wchodzi do pierwszej setki brytyjskich filmów wszech czasów. Świetna reżyseria Boyle'a sprawiła, że wielu młodych ludzi uniknęło narkotyków. Brawo, Danny, i dziękuję za ciężką pracę.

2. Jerry OrbakJerome Bernard Orbac urodził się w 1935 roku, zmarł w 2004 roku w wieku 69 lat. Wspaniały wszechstronny aktor teatralny i filmowy nigdy nie zmęczył się, aby zadowolić swoich fanów rolami we wszystkich gatunkach: od dramatu do komedii. Dzisiejszym widzom najbardziej znany jest z roli detektywa w kultowym serialu "Law & Order.

3. John KrasinskiPrzystojny mężczyzna i utalentowany aktor (a także scenarzysta i producent) jest uwielbiany przez wielu fanów zagranicznych filmów i seriali. John Burke Krasinski urodził się w październiku 1979 roku, a w 2020 roku będzie obchodził 41 urodziny. Największy przełom przyniosła mu rola w serialu "The Office", gdzie zagrał Jima Halperta. Ponadto John pojawił się jako tytułowy bohater w serialu "Jack Ryan. Kolejnym efektownym dziełem w jego karierze był niedawny hit "A Quiet Place", gdzie John i jego żona (Emily Blunt) zagrali rolnicze małżeństwo Abbott. Aktorzy dołączyli do listy filmowych par na ekranie i w życiu.

4. Dan Fogler.Daniel Kevin Vogler to niesamowity muzyk, rzeźbiarz i aktor, urodzony w 1976 roku. Ulubionym gatunkiem Dana jest komedia, ale świetnie radzi sobie także w dramatycznej akcji. Dan prawie nigdy nie dostaje głównej roli, ale jest jednym z tych aktorów, którzy urozmaicają scenę nawet przelotnym pojawieniem się w pomniejszej roli. To właśnie jego urok nadał nutkę humoru serii Fantastic Beasts, w której Dan grał przyjaciela Newta Salamandry, Jakoba Kowalskiego.


5. Snoop DoggŚwiatowej sławy raper naprawdę nazywa się Calvin Cordozar Brodus Jr. W kręgach muzycznych znany jest pod scenicznym pseudonimem Snoop Dogg. Przyjął to imię nie bez powodu: jako dziecko jego matka nazwała syna Snoopy po zabawnym psie z kreskówki. Młodość Calvina nie do końca pasuje do opisu typowych bohaterów rapowych piosenek: jako dziecko śpiewał w kościelnym chórze, marzył o karierze sportowej, a nawet chodził na politechnikę. Oczywiście z wiekiem nie obyło się bez skandali. Dziś Snoop Dogg obchodzi swoje 49 urodziny.

Nasze gratulacje i najlepsze życzenia dla wszystkich urodzonych 20 października. Miłość, szczęście i pełne ujawnienie talentów dla wszystkich!
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu bogatych i sławnych
  • Wiadomości gwiazd
  • Aktualności
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Uwagi Oferowane przez

Autor

Redakcja "Tele Horse"