Daniel Radcliffe nie jest chętny do zagrania w nowych filmach o Harrym Potterze

Daniel Radcliffe nie rwie się do nowych filmów o Harrym Potterze

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

"Potteriana", autorstwa J.K. Rowling, stała się jedną z najbardziej znanych serii książek dla dzieci i młodzieży, a oparta na niej franczyza jest uwielbiana przez widzów w każdym wieku. Pierwszy film z serii ukazał się jeszcze w 2001 roku, a ostatni miał premierę w 2011 roku. Aż trudno uwierzyć, że minęło już prawie 10 lat! Premiera nowego filmu o Harrym Potterze może być prawdziwym prezentem dla fanów serii.


Jednak historia świata czarodziejów nie zakończyła się na Deathly Hallows. Joanne Rowling pracuje również nad innymi książkami. Tym samym pisarz wydał kilka dodatków do serii o Harrym, w tym słynną sztukę Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Wielu czeka na filmową adaptację tej właśnie historii. Oparta na innych książkach Joanny seria Fantastic Beasts jest obecnie filmowana, niestety Johnny Depp stracił rolę Zielonego DeWalda, kluczowego czarnego charakteru we franczyzie.Ale jakkolwiek rozrywkowa i ciekawa była seria Fantastic Beasts, nie zastąpi ona fanom "Potteriana". Fani "GP" tęsknili za ukochanymi bohaterami i tą niewysłowioną atmosferą dziecięcej wiary w cud. Cóż, dobra wiadomość. Jak podaje strona Sausageroll, krążą plotki o powstającym nowym filmie o Harrym Potterze. Emma Watson (Hermiona Granger), Rupert Grint (Ron Weasley), Tom Felton (Draco Malfoy) i inni aktorzy z oryginalnej obsady mogą powrócić do filmu. Pojawiły się jednak plotki, że główna gwiazda opowieści, Daniel Radcliffe, nie powróci na duży ekran jako Harry Potter.

Wielu aktorów wyrażało wcześniej dziką ekscytację na samą wzmiankę o nowym filmie.

Rupert Grint jako Ron Weasley

"To była duża część mojego życia, jestem zafascynowany tą postacią i historiami. Przejąłbym go w każdej chwili".

(Cytat z wywiadu dla magazynu Comicbook).


Z kolei Daniel Radcliffe nie był tak optymistyczny. W jednym z wywiadów wyraził obawy, że nowa franczyza "Potteriana" zakłóci jego zwykłą rutynę.

Daniel RadcliffeWokalista Harry'ego Pottera powiedział:

"Nie mówię, że już nigdy nie zrobię kolejnej franczyzy, ale podoba mi się elastyczność mojej obecnej kariery

.

Nie chcę być w sytuacji, w której jestem przywiązany do serii filmów na długie lata.

(Cytat z wywiadu dla magazynu Variety).


Wielu od razu wyraziło opinię, że aktor, ich zdaniem, jest po prostu nieprzyjemny w pracy u Rowling, która znalazła się w samym środku skandalu dotyczącego kwestii tolerancji.

Ale to wszystko są medialne spekulacje oparte na strzępach informacji w różnych wywiadach. Żadne studio nie zapowiedziało jeszcze oficjalnego sequela serii o Harrym Potterze. Jak to się mówi, ziemia jest pełna plotek. Jednak gwałtowna reakcja, jaką wywołała w sieci wiadomość o prawdopodobnej premierze nowego filmu, wyraźnie wskazuje na jedno - fani są gotowi wydać pieniądze na bilety do kin. Jeśli film zostanie przeznaczony do realizacji, to na pewno będzie kasowym hitem.

Cóż, miejmy nadzieję, że hipnotyzujący książkowy świat Hogwartu da nam jeszcze wiele oszałamiających kinowych arcydzieł. Jednak nie odmówiłabym sobie serii fantasy!
Autor: Mira Kirova By: insidethemagic.net Discuss article
  • Star NewsTell
friends: Subscribe to the magazine:
  • Read also
  • Comments

Autor

Redakcja "Tele Horse"