15 ciekawych faktów o Johnnym Deppie

15 ciekawych faktów o Johnnym Deppie

Pomysły na sukces /. Życie celebryty

John Christopher Depp II to jeden z najsłynniejszych aktorów, którego kariera podziwiana jest za obfitość różnorodnych ról w najgłośniejszych filmach wszech czasów. Poznaliśmy najciekawsze fakty z życia celebryty.


Czy Johnny Depp jest dobrym człowiekiem, czy tylko dobrym aktorem - nikt (poza jego najbliższymi) nie wie na pewno. Wydaje się, że życie wstrząsnęło facetem, ale zachował dobre serce, wielu uważa, że zła reputacja - to tylko owoc złych pomówień. Życzę mu, aby jego kariera nie została zniszczona i aby zadowolił nas nowymi rolami. Są one równie ciekawe jak samo życie aktora. Nie wierzycie mi? Oto kilka faktów.

1. Johnny Depp cierpiał na alergię

na czekoladę Jako dziecko Johnny Depp był uczulony na czekoladę. Cóż za tragedia dla dziecka! Nie przeszkodziło to Johnny'emu w graniu w takich filmach jak Czekolada czyCharlie i fabryka czekolady. Co zabawne, o alergii na czekoladę wspominał ojciec Willy'ego Wonki.


2

. Johnny Depp dorastał w biedzie

Rodzina nie była zamożna: ojciec robotnik budowlany i matka kelnerka z trudem mogli wyżywić czwórkę dzieci.


3. Johnny Depp kocha rock

Celebryci mieli różne marzenia z dzieciństwa. Johnny marzył, aby zostać muzykiem rockowym i nauczyć się grać na gitarze. Nawiasem mówiąc, marzenie się spełniło.


4.

Johnny Depp jest potomkiem rdzennych

Amerykanów. Mówi się, że jego dziadek był potomkiem Czirokezów.

5. Johnny Depp stracił dziewictwo w wieku ... 13 lat!

Johnny był zbyt młody, aby "dorosnąć". W wieku 12 lat już pił i palił, a w wieku 13 lat był aktywny seksualnie.

6. Johnny Depp rzu

cił szkołę W wieku 16 lat aktor rzucił szkołę w pogoni za sławą jako muzyk. Jego rodzice później zmusili go do powrotu do szkoły.

7. Johnny Depp lubi pomagać dzieciom

Aktor wraz z innymi aktorami pomógł osieroconej córce Heatha Ledgera, kończąc swoją rolę w "The Imaginarium of Doctor Parnassus" i przekazując zebrane pieniądze dziewczynce i jej matce. Często przebiera się też za Jacka Sparrowa, by rozweselić dzieci. Pewnego dnia Depp otrzymał list od młodej fanki, która błagała go, by przyszedł do jej szkoły, by zainscenizować bunt (zupełnie jak na pirackiej fregacie!) i zakłócić lekcje. Nie uwierzycie, ale korona nie spadła z Johnny'ego. Spełnił on prośbę dziewczynki. Ponadto, aktor często odwiedza szpitale dziecięce, aby wspierać i rozweselać chore dzieci.


8

. Johnny Depp - ulubieniec Tima B

urtona Brał udział w kręceniu ośmiu arcydzieł Burtona i jest mało prawdopodobne, że na tej postaci poprzestanie.
Czytaj dalej
  • Najnowsze wiadomości o celebrytach
  • Wiadomości z
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"