Narodziła się gwiazda! Lady Gaga obchodzi 35. urodziny

Narodziła się gwiazda! Lady Gaga obchodzi swoje 35. urodziny

Pomysły na sukces / Życie gwiazd

Stephanie Joanne Angelina Germanotta znana jest światu pod pseudonimem scenicznym Lady Gaga. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych piosenkarek świata obchodzi dziś swoje 35. urodziny.


Stefani urodziła się 28 marca 1986 r. w zwykłej włoskiej rodzinie. Ale samo dziecko okazało się zadziwiająco niezwykłe. Ledwie nauczyła się chodzić i mówić, a już stało się jasne, że wyrasta na osobę uzdolnioną muzycznie. Podobnie jak Mozart, Stephanie nauczyła się sama grać na keyboardzie w wieku czterech lat. Mówi się, że Stephanie odziedziczyła swój talent po ojcu, który był muzykiem grającym na pół etatu w klubach.Wszyscy nastolatkowie są z natury buntowniczy. Dodajmy jednak buntowniczość Gagi do jej nastoletniego gniewu i mamy mieszankę wybuchową. Od 14 roku życia niedoszła gwiazda światowego formatu przejawiała zamiłowanie do kiczu i krzykliwych wybryków. Szokowała innych odkrywczymi i przykuwającymi uwagę strojami. Używała nawet lakieru do włosów! Tak bardzo zależało jej na uwadze. I próba się powiodła - Stephanie została zauważona.
Skandaliczne zachowanie nie spodobało się jednak ojcu dziewczynki. Był zszokowany, gdy dowiedział się, że jego córka występowała w zatłoczonych wielkomiejskich klubach i nie wahała się zadawać z transwestytami. Dla dzisiejszej młodzieży nie ma nic złego w takim zachowaniu, ale ojciec Gagi był innego zdania. Doszło do tego, że przez wiele miesięcy rodzic nie chciał nawet spojrzeć w oczy swojej córki. Później jednak konflikt został zażegnany.

Odrzucenie buntowniczego wizerunku Gagi przez jej bliskich nie było dla niej przeszkodą. Porzucając studia, Stephanie rzuciła się w wir kariery muzycznej. Pierwszą przystawką na drodze do sukcesu był przebój "Fame", który pobił rekordy na listach przebojów. Następnie ukazał się legendarny singiel "Paparazzi", który sprawił, że wschodząca gwiazda podbiła serca milionów fanów na całym świecie.Nie da się zaprzeczyć, że Lady Gaga ma coś więcej niż tylko talent muzyczny i głos. Ma talent do robienia świetnego show - to ważna sztuczka, która sprawi, że widzowie i słuchacze będą zaangażowani przez wiele lat. Na tym jednak nie kończą się niezliczone talenty dziewczyny. Nikt nie był specjalnie zaskoczony, gdy okazało się, że Gaga jest po prostu świetną aktorką dramatyczną. Stephanie zagrała kilka ról w kultowym serialu grozy American Horror Story, wcielając się w królową wampirów i starożytną boginię. Jednak najważniejszym wydarzeniem w jej karierze aktorskiej była rola w filmie " Narodziny gwiazdy", za którą otrzymała Oscara. Nie bez powodu umieściliśmy ten film w naszym zestawieniu najlepszych filmów o miłości i muzyce. Gorąco polecamy go wszystkim, którym w duszy grają mocne głosy i wzruszające melodramaty.Gratulujemy tej niezwykłej osobowości z okazji urodzin i życzymy wielu lat błyskotliwej kariery na scenie i w filmie. Brawo, Lady Gaga!
Autor: Mira Kirova Omów artykułPoznaj
  • historie sukcesu sławnych i bogatych Aby
powiadomić znajomych: Subskrybuj
  • Przeczytaj także
  • Komentarze
Autor

Redakcja "Tele Horse"