Dlaczego pięć gwiazdorskich par rozwiodło się w ostatnich miesiącach?

Dlaczego pięć gwiazdorskich par rozwiodło się w ostatnich

miesiącach? Życie celebrytów Celebryci też są ludźmi i nic, co ludzkie, nie jest im obce. Tak jak ty i ja, zakochują się, zrywają, kłócą, godzą. Tylko w przeciwieństwie do nas, ludzi niepublicznych, celebryci są zawsze na celowniku paparazzi i fanów. Nawet w sytuacjach, w których chciałbyś po prostu ukryć się przed wszystkimi...

Dzisiaj porozmawiamy o najbardziej głośnych rozwodach ostatnich czasów.
1.

Megan Fox i Brian Austin GreenTen

związek jest jak kolejka górska, a plotki o ich rozstaniu nie są już dla nikogo zaskoczeniem. Ale teraz dzieje się coś bardzo poważnego. Brian zasugerował w swoim podcaście kilka dni temu, że chce rozwieść się z Megan. Nie ogłosił powodu, ale głównym założeniem fanów było możliwe cudzołóstwo aktorki z piosenkarzem MGK.

Green do ostatniego pytania, czy postępuje słusznie: w jednej z publikacji przyznał, że nie chce niszczyć małżeństwa i zawsze będzie kochał Megan. Aktorka jeszcze tego nie skomentowała, ale podsyciła plotki o romansie występując w nowym teledysku MGK.


2

. Mary-Kate Olsen i Olivier SarkozyRozwodu

pary nie można nazwać polubownym - brat byłego prezydenta Francji próbuje złamać intercyzę i eksmitować aktorkę z ich domu w Nowym Jorku. Olsen z kolei stara się przyspieszyć proces rozwodowy, aby nie zostać z niczym.

Skąd ten gniew i pośpiech? Wtajemniczeni podają kilka powodów, z których najbardziej realistycznym jest to, że Olivier nie chciał już mieć dzieci, podczas gdy Mary-Kate marzyła o zostaniu matką.


3.

Polina Gagarina i Dmitry IskhakovNasze

gwiazdy również potrafią szokować. Niedawno ujawniono, że rosyjska piosenkarka zdecydowała się na rozwód, pozostawiając cały swój majątek i nieruchomości. Na razie nie podano przyczyny takiego czynu, ale wiadomo, że inicjatorką rozstania jest sama Polina. Będziemy czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony pary.


4.

Oksana Samoilova i JiganJeden

z najgłośniejszych i nie do końca zrozumiałych rozwodów w rosyjskim show-biznesie. Wszyscy mogliśmy obserwować dziwne wiadomości i zdjęcia na Instagramie Jigana kilka dni temu. Fani myśleli nawet, że po prostu oszalał.

Jak się jednak okazało, jednym z powodów jego niestabilności emocjonalnej było rozstanie z żoną Oksaną Samoilovą, która niedawno urodziła mu syna.

Pomimo wszelkich prób rehabilitacji piosenkarza, Oksana zamierza pójść na całość i rozwieść się z nieszczęsnym mężem. Jak sama modelka napisała na swoim Instagramie, głównym powodem jest ciągłe oszukiwanie i niewierność Dzhigana, a ona nie zamierza dłużej tolerować takiej postawy wobec siebie.


5.

Sofia i Dmitry StuzhukKolejne

potwierdzenie, że za ładnym obrazem w sieciach społecznościowych często kryją się kłótnie, obelgi i oszustwa. Skandalizująca blogerka Sofia Stuzhuk przyznała niedawno swoim fanom, że jest zmęczona walką o związek z mężem.

Ani trójka dzieci, ani wizerunek szczęśliwej rodziny nie uratowały tego małżeństwa. W jednym ze swoich dość emocjonalnych postów na Instagramie, Sofia wyznała, że winne są ciągłe skandale i niewierności ze strony jej męża.
Jak widać, nie zawsze uśmiechy na twarzach naszych ulubionych celebrytów oznaczają, że ich życie nie układa się w tej chwili źle
.
Omówienie artykułu
  • Aktualności
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"