Kim Kardashian ma jedną pierś większą od drugiej: implanty mają własne życie

Kim Kardashian ma jedną pierś większą od drugiej: implanty mają własne życie

Pomysły na sukces /... Celebrity Life Gwiazda reality show Kim Kardashian dała fanom powód do kwestionowania jej naturalnego piękna. Nowe zdjęcia celebrytki pokazują, że jedna z jej piersi jest większa od drugiej - co sugeruje, że w grę wchodziła mammoplastyka, w dodatku nieudana.

Kim Kardashian zawsze zaprzeczała, że poddała się jakiejkolwiek operacji, aby poprawić swój wygląd. Najwyraźniej nogi dostała od natury, za co jest jej dozgonnie wdzięczna. Ale powinna chyba podziękować doświadczonym chirurgom plastycznym.

Nowe zdjęcia celebrytki na Instagramie właśnie potwierdziły spekulacje opinii publicznej, że duże piersi Kim Kardashian są plastikowe. Ściskający kostium kąpielowy ujawnił, że prawa pierś gwiazdy jest znacznie większa od lewej.Chcąc pochwalić się idealną figurą, Kim zadała jeszcze większy cios swojej reputacji "naturalnej" piękności. Na innym zdjęciu w bikini fani dostrzegli bliznę na jej prawej piersi, co oznacza, że gwiazda przeszła mammoplastykę.Nowe dowody tylko potwierdziły plotki, które krążyły wokół wyglądu celebrytki. Kilka lat temu próbowała udowodnić publiczności, że nie ma implantów - pokazując zdjęcie, na którym ma 14 lat i już w tym wieku jej piersi mają rzekomo 2-3 rozmiary. Jednak wtedy gwiazda nie dała się zwieść - na zdjęciu jej twarz wydała się zbyt dorosła.Rzekomo Kardashian zwiększyła swoje piersi do rozmiaru 5 i miała lifting po urodzeniu drugiego dziecka, syna Sainte, który urodził się w grudniu 2015 roku.
Autor: Marina Slizh Omów artykuł
  • Aktualności
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze
Autor

Redakcja "Tele Horse"