Demi Moore podsyca plotki o operacji plastycznej nowymi zdjęciami

Demi Moore nadal podsyca plotki o operacjach plastycznych z nowymi zdjęciami

Pomysły na sukces /. Życie gwiazd

58-letnia mama trójki dzieci wciąż wygląda świeżo i atrakcyjnie, czym zaskakuje fanów.


Demi Moore zaskoczyła ludzi chodząc po wybiegu Fendi w Paryżu jeszcze w styczniu tego roku, a wielu fanów znalazło się w osłupieniu widząc napiętą twarz aktorki z nadmiernie podkreślonymi kośćmi policzkowymi. Fani zarzucili Demi Moore spartaczoną operację plastyczną i zauważyli, że posuwa się ona za daleko, psując swój niegdyś atrakcyjny wygląd. Demi nie odpowiedziała na takie plotki i wrzuciła na swoje konto na Instagramie kilka nowych zdjęć, a ludzie nadal zastanawiają się nad jej wyglądem.

Ponadczasowe pięknoDemi od dawna uważana jest za jedną z najpiękniejszych czołowych dam w Hollywood. Wiele kobiet potulnie przyjmuje starzenie się, podczas gdy inne przeciwstawiają się mu, uciekając się do wszelkiego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Demi nadal występuje jako modelka - nie tylko pojawiła się w pokazie Fendi, ale także przeszła po wybiegu w bieliźnie podczas pokazu Rihanny na wybiegu Fenty 2020. Moore w listopadzie skończy 59 lat i aż trudno uwierzyć, że wiekowa piękność jest seniorką.

Demi być może nie musiała uciekać się do operacji plastycznych - istnieją zabiegi niechirurgiczne i Botox. Jednak wciąż wielu wierzy, że aktorka zdecydowała się pójść pod nóż, by mieć twarz bez zmarszczek.

Plotki o operacjach plastycznych nie milknąNa swoim mikroblogu Demi Moore zamieściła zdjęcie w berecie w panterkę, dzięki któremu wygląda jeszcze bardziej młodzieńczo. Nosiła okulary i nie uśmiechała się, ale łatwo można było zauważyć, że jej twarz jest niezwykle gładka i bez ani jednej zmarszczki wokół oczu, czoła czy ust - co jest dość dziwne jak na kogoś w jej wieku.

Na drugim zdjęciu w publikacji aktorka pozuje z córką Tallulah Willis. Tallulah zamknęła oczy i delikatnie oparła głowę na policzku matki. Demi była świeża i bez makijażu, co tylko dodało jej atrakcyjności.

Mimo oskarżeń o operacje plastyczne, Moore stara się nie usprawiedliwiać, ale nadal dba o siebie za pomocą dostępnych środków, których tajemnic woli nie ujawniać. Co byś zrobił na jej miejscu?
Omów artykuł
  • Star NewsPowiedz
znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze

Autor

Redakcja "Tele Horse"