10 ciekawych faktów o Keanu Reevesie

10 Keanu Reeves Fakty zainteresowania

Pomysły na sukces Życie gwiazd

Wiecznie młody, wiecznie samotny i wiecznie smutny Keanu - jakie epitety ukuto dla Keanu Reevesa! Chcemy podzielić się z fanami gwiazdy kilkoma oszałamiającymi faktami z życia hollywoodzkiego aktora, którego wielu pokochało za filmy "Matrix" i "John Wick".

1. Keanu Reeves urodził się w Libanie

Chociaż Reeves jest uważany za kanadyjskiego aktora, urodził się w stolicy Libanu. Jego matka jest Angielką, a ojciec ma w swoim drzewie genealogicznym burzliwy koktajl krwi: w jego żyłach płynie krew angielska, irlandzka, portugalska, chińska i hawajska.

2. Keanu Reeves słabo się uczy

Został nawet kiedyś wyrzucony ze szkoły, jak sam przyznał, za niesforne zachowanie. A aktor ma dysleksję, co często powoduje problemy w klasie.3.

Keanu Reeves - fatherless

Sad but true - wielu ludzi sukcesu wychowało się w rodzinach niepełnych. Ojciec porzucił rodzinę, gdy syn miał zaledwie dwa lata. Keanu nadal nie ma kontaktu z ojcem. Jego matka poświęcała niewiele czasu swoim dzieciom z powodu ciągłych przeprowadzek, niekończących się małżeństw i rozwodów oraz częstych zmian pracy. Chłopiec i jego siostry wychowywane były głównie przez dziadków i nianie.

4. Dla Keanu Reevesa pieniądze - nie

najważniejsze Aktor wielokrotnie udowodnił, że nie ma obsesji na punkcie bajecznych honorariów. Często odrzucał duże role u wielkich reżyserów na rzecz jakiejś drobnej roli w niskobudżetowym filmie czy produkcji teatralnej.


5. Keanu Reeves marzył o tym, by zostać hokeistą

Być może zrobiłby udaną karierę na lodzie, ale kontuzja zamknęła mu drzwi do wspaniałego sportu. Swoją drogą, to właśnie rola hokeisty okazała się jego filmowym debiutem.

6. Keanu Reeves - muzyk

Aktor jest wirtuozem gitary i grał nawet w grupach wykonujących rock i grunge. Może dlatego tak bardzo inwestuje w wizerunek muzyka Teda Logana? Reeves jest świetny w The Incredible Adventures of Bill & Ted, serii filmów o muzykach i podróżach w czasie.


7.

Keanu Reeves jest kawalerem

Jeden z najbardziej pożądanych mężczyzn na naszej planecie nie założył jeszcze rodziny. Wielu fanów przypisuje to ciągowi tragicznych historii z przeszłości: ukochana Reevesa, Jennifer Syme, w 1999 roku urodziła martwe dziecko, a dwa lata później zginęła w wypadku samochodowym.

8. Keanu Reeves niechcący "wziął ślub"
z Winoną Ryder

Choć jest kawalerem, to w oczach kościoła nie jest. W filmie "Dracula" (1992) Reeves zagrał kochanka Miny, w którą to rolę wcielił się Ryder. Po większą atmosferę na temat roli księdza zaprosił ten duchowny. Więc ślub choć sfałszowany, ale w rzeczywistości odbył się zgodnie z kanonami. Oczywiście nikt oficjalnie nie uważa Winony i Keanu za małżeństwo. Mimo to ksiądz również odegrał pewną rolę.W 2018 roku aktorzy wrócili do siebie w kontekście ślubu, gdy zagrali główne postacie w komediowym melodramacie How to Marry a Bachelor. Jakim cudem... Namów go do zagrania w scenie z prawdziwym księdzem!


9.

Dla Keanu Reevesa wymyślono wakacje

Aktor często widywany jest samotnie w najbardziej nieoczekiwanych dla bogatego celebryty miejscach: w metrze, w parku na ławce. Fani o dobrym sercu nazwali 15 czerwca Dniem Podniesienia Reevesa.

10. Keanu Reeves - wiatr

Na cześć swojego wuja otrzymał swoje nietypowe imię, które z języka hawajskiego tłumaczy się jako "chłodna bryza nad górami". Zgadzam się, to bardzo piękne i poetyckie imię dla dziecka. Przy okazji, Keanu jest też poetą!

Aktor znany jest między innymi ze swojej hojności i życzliwości. Co by nie mówić, ale pieniądze nie psują człowieka, jeśli ma on dobre serce i szlachetną duszę.
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu ludzi bogatych i sławnych
  • Wiadomości gwiazd
  • Aktualności
Mówienie znajomym: zapisz się do magazynu:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"