Madonna, 62 lata, zaszokowała fanów erotycznymi zdjęciami

Madonna, 62 lata, zszokowała fanów erotycznymi zdjęciami

Sukces pomysłów /... Życie gwiazd

28 marca 2021 r. Madonna zrobiła furorę w mediach społecznościowych, publikując na swoim Instagramie szczere zdjęcia, na których piosenkarka pozuje w erotycznej bieliźnie, ledwo ukrywając swoją nagość.


Latem ubiegłego roku Madonna skończyła 62 lata. Mimo szacownego wieku piosenkarka pop nawet nie myśli o pożegnaniu się z tytułem idolki seksualnej milionów. Pozostaje wierna krzykliwym i zseksualizowanym wizerunkom, które podkreślają naturę kobiety-wampa.

Jako wszechstronna aktorka, Madonna zawsze wiedziała, jak błyskawicznie zmienić jeden wygląd w drugi - czy to elegancki wizerunek wytwornej damy, czy też modny wygląd złej i "brudnej" dziewczyny. Ten ostatni to jej znak rozpoznawczy - odważny, młodzieńczy, a czasem nawet wulgarny. Madonna nie chce rezygnować z wyglądu, do którego przyzwyczaiła się w młodości. Odważnie zamieściła na Instagramie kilka zdjęć, na których pozowała w dość odkrywczej bieliźnie.Trzeba przyznać, że przez te 62 lata Madonna zachowała figurę, której pozazdrościłyby jej nawet 16-letnie dziewczynki. Nie trzeba dodawać, że wiele osób zaczęło obsypywać gwiazdę komplementami, podkreślając, że jak na swój wiek wygląda świetnie. Przy okazji, jeśli chcesz schudnąć, przeczytaj nasz artykuł o sekretach Madonny dotyczących odchudzania.

Jednak nie wszyscy zwolennicy celebrytki docenili jej strój. W mediach społecznościowych posypały się komentarze niezadowolonych, wzywające Madonnę, by uspokoiła swoją pasję do szokowania odważnym wyglądem. Niektórzy nie omieszkali bez ogródek powiedzieć piosenkarce, że jest za stara na takie stroje. Inni komentatorzy życzyli Madonnie, aby pamiętała, że nie jest już nastolatką. Reszta stwierdziła po prostu, że nie należy publikować takich zdjęć.

Szczerze mówiąc, gwałtowne reakcje w mediach społecznościowych wyglądają o wiele dziwniej niż strój królowej epatowania. Madonna przez dziesięciolecia wybierała stroje, które przyprawiały moralistów i fanów eleganckiego wyglądu o zawał serca. Zwężane staniki, owłosione pachy, opaski na oczy... To ona zwracała na siebie uwagę. Jedyną osobą, która może się z nią równać pod względem oburzenia, jest Lady Gaga. Przy okazji wspomnieliśmy wczoraj o Lady Gadze, ponieważ piosenkarka obchodziła urodziny. Skończyła 35 lat. Może Madonna poczuła się urażona, że 28 marca wszyscy mówili tylko o Lady Gadze? Może właśnie dlatego zamieściła te zdjęcia - aby jeszcze raz przypomnieć nam, kto jest królową kiczu? Oczywiście to tylko żarty. Czy... nie?

Tak czy inaczej, buntownicze upodobania modowe Madonny w żaden sposób nie umniejszają jej talentu. Życzymy jej, aby jeszcze przez wiele lat zachwycała swoich fanów wspaniałymi piosenkami. A ubrania... To już kwestia indywidualnego gustu.
Autor: Mira Kirov Omów artykuł
  • Seksowne celebrytki
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Uwagi

Autor

Redakcja "Tele Horse"