Urodziny Jona Snowa: Keith Harington kończy 34 lata

Urodziny Jona Snowa: Kit Harington kończy 34 lata

Pomysły na sukces Życie celebrytów

Kit Harington, gwiazda kultowego serialu Gra o tron, 26 grudnia obchodził swoje urodziny. Co ostatnio robi wykonawca Jona Snowa?


Christopher Katesby Harington (znany światu pod krótkim imieniem "Kit") urodził się 26 grudnia 1986 roku w starej dzielnicy Londynu. Fenomenalną sławę i spektakularny sukces młodemu Anglikowi przyniosła jedna z głównych ról w popularnym projekcie "Gra o tron" - serialu o władzy, magii, miłości i politycznych intrygach. Serial, oparty na książkach fantasy George'a Martina, odniósł tak duży sukces, że w niedalekiej przyszłości planowana jest produkcja spin-offu Gry o tron. W oryginalnym serialu Keith dostał rolę Jona Snowa, który przeszedł drogę od pogardzanego bękarta do wielkiego wojowniczego władcy.Mimo ważnej roli dla fabuły i ogromnej ilości czasu ekranowego oddanego postaci Keitha, znacznie bardziej pozytywny wpływ na karierę aktorską serial miał w życiu jego koleżanki - Emilii Clarke, odtwórczyni roli Daenerys Targaryen. W przeciwieństwie do Emilii, Harington nie dąży do głównych ról i jest całkiem zadowolony z grania pomniejszych postaci, jak np. drugoplanowa rola oskarżonego w serialu "Criminal Britain" (tytuł oryginalny: "Criminal: UK"). Niemniej jednak fani zawsze cieszą się, gdy widzą Keitha na ekranie i nawet w najbardziej skromny sposób pomaga on filmom i serialom przykuć uwagę widzów samą wzmianką "Jon Snow był tu filmowany". W nadchodzącym 2021 roku swoją premierę ma film "Forevermore", w którym Harington ponownie odszedł daleko od głównej, ale ważnej roli superbohatera o pseudonimie "Czarny Rycerz". W roli głównej występuje również Richard Madden, który w Grze o Tron grał starszego brata Jona Snowa.

Keithowi nie jest obca autoironia. Biorąc udział w podkładaniu głosu w kreskówce "Jak oswoić smoka", Harington rozbawił fanów występując w przezabawnej reklamowej kreskówce z odniesieniami do "Gry o tron". Setki razy to oglądałam i nadal nie mogę przestać się śmiać!Kariera karierą, ale serial wpłynął też na życie osobiste Krzysztofa. To właśnie dzięki kręceniu filmu chłopak poznał aktorkę Leslie Rose, która zagrała zdziczałą rudowłosą piękność. Między Keithem i Rose w scenach gorącego łóżka w Grze o Tron była prawdziwa namiętność. Nikt nie był szczególnie zaskoczony, gdy para ogłosiła związek, zaręczyny, a wkrótce także ślub. Niedawno Jon Snow i jego wildling podzielili się z fanami radosną nowiną: Keith i Leslie spodziewają się narodzin swojego pierworodnego. Gwiazdorska para filmowa, której miłość przeniosła się z ekranu do życia, najwyraźniej nie traciła czasu na kwarantannę i cieszenie się swoim towarzystwem.

Kitowi Haringtonowi gratulujemy 34. urodzin, rychłego przyjścia na świat jego pierworodnego syna oraz nadchodzącego Nowego Roku. A my szczerze życzymy temu wspaniałemu aktorowi i jego utalentowanej żonie jeszcze wielu owocnych lat w filmach i serialach.
Autor: Mira Kirov Omówienie artykułu
  • Wiadomości gwiazd
  • Seksowne celebrytki
  • Aktualności
  • Gra o Tron
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"