Jennifer Lawrence biegła z krzykiem przez ulice Bostonu w piżamie

Jennifer Lawrence biegła z krzykiem ulicami Bostonu w piżamie

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

Jak podaje Mirror, hollywoodzka gwiazda zaskoczyła fanów i bostończyków, zapierając się na ulicy w spodniach od piżamy i domowym swetrze. Aktorka piszczała radośnie, skakała i biegała okrążenia wokół bloku wokół swojego domu. Na co reagowała tak gwałtownie?


Ulice zatłoczonego Bostonu, wcześniej tętniące życiem o każdej porze dnia i nocy, otulone ciszą i spokojem: praktycznie brak samochodów, a na chodnikach rzadko spotyka się pieszego - Stany Zjednoczone objęte kwarantanną i wielu się do niej stosuje. Nagle - pośród tej prawie martwej ciszy - słychać wysoki kobiecy pisk. Młoda dziewczyna, wymachując rękami, pędzi wokół bloku na pełnej prędkości, przecinając ciszę okrzykami radości, których siły pozazdrościłby nawet kibic piłkarski, którego drużyna zdobyła mistrzostwo świata. Trudno uwierzyć, ale ta dziewczyna w różowych spodniach od piżamy i rozciągniętym domowym swetrze to symbol seksu milionów i gwiazda Hollywood, aktorka Jennifer Lawrence.Jak się okazało, tak gwałtowną i niepohamowaną reakcję Lawrence'a wywołała wiadomość o wyborach w USA, w wyniku których Donald Trump przegrał wyścig o prezydenturę. Uwielbiany polityk przegrał wyścig z Joe Bidenem niewielką przewagą głosów. Wiele osób, w tym gwiazdy filmowe, otwarcie wyraziło swoją niechęć do byłego już prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jennifer Lawrence nie była wyjątkiem.

Wiele osób zareagowało jednak z oburzeniem na gwałtowną reakcję aktorki. Faktem jest, że wcześniej popierała partię republikańską, więc teraz jej dawni zwolennicy uważają ją niemal za zdrajczynię. W komentarzach na stronie Mirror pojawiły się uwagi czytelników, obiecujących aktorce załamanie kariery z powodu wyboru Bidena zamiast Trumpa. Pojawiły się też jawnie rasistowskie komentarze o tym, że Jenny nie będzie już kibicować, gdy w Hollywood "zastąpi ją czarna aktorka" (c).
Ale czy Lawrence zasłużył na takie ataki? Tak, jej poglądy polityczne zmieniły się diametralnie. Więc co? Konstytucje państw demokratycznych nie zabraniają zmiany poglądów i ideałów politycznych. A rażąca agresja Trumpa w jego retoryce i powtarzające się pogardliwe uwagi na temat kobiet wyraźnie nie sprzyjały sukcesowi Republikanów wśród młodych i postępowych Amerykanek.To, czy nowy prezydent będzie dobrym przywódcą dla wszystkich segmentów społeczeństwa, jest niczyim domysłem. Jednak pożądane byłoby wierzyć, że wyniki wyborów pomogą mieszkańcom państw stać się nieco życzliwszymi, przynajmniej dla siebie nawzajem...

Autor: Mira Kirova Omów
  • artykułPowieści o sukcesie bogatych i sławnychDo
  • gwiazdPowiedz
znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także


  • KomentarzeAutor

Redakcja "Tele Horse"