Meghan Markle nie weźmie udziału w pogrzebie księcia Filipa - dziadka Harry'ego

Meghan Markle nie pójdzie na pogrzeb księcia Filipa - dziadek Harry

'ego Pomysły na sukces /... Życie gwiazd

Książę Filip, mąż Elżbiety II, ojciec księcia Karola i dziadek książąt Williama i Harry'ego, zmarł 9 kwietnia 2021 r. Pożegnanie męża królowej odbędzie się 17 kwietnia. Książę Harry planuje pojawić się na pogrzebie, ale co z Meghan? Ona nie chce iść...


Po długiej chorobie książę Filip zmarł 9 kwietnia 2021 roku, nie doczekawszy swoich setnych urodzin (które obchodziłby w czerwcu 2021 roku). Chociaż książę Filip zmarł 9 kwietnia, jego pogrzeb odbędzie się dopiero 17 kwietnia. Z powodu pandemii i ograniczeń związanych z kwarantanną w ceremonii będzie mogło wziąć udział tylko 30 osób, w tym członkowie rodziny królewskiej. Wśród nich znajdzie się książę Harry. W końcu kiedyś dogadywał się z dziadkiem.Ostatnie lata życia małżonka panującej królowej Elżbiety II nie były łatwe. Starość, choroby, problemy w domu - wiele rzeczy odbiło się na samopoczuciu Flippe'a. A jednym z najtrudniejszych ciosów było zachowanie księcia Harry'ego i jego żony Meghan Markle.Kiedy Filip był na leczeniu, księżna Sussex zdecydowała się udzielić skandalicznego wywiadu Oprah Winfrey, w którym Meghan oskarżyła rodzinę królewską o rasizm i opowiedziała wiele osobistych historii, które dotyczyły nie tylko jej, ale także członków rodziny Elżbiety II. Popularność i wiarygodność Oprah były dla Meghan bodźcem do działania. Wielu fanów Winfrey natychmiast opowiedziało się po stronie księżnej. W Internecie i w życiu codziennym rozpoczęły się ataki na rodzinę królewską, a sama Meghan zaczęła być porównywana do nieszczęsnej Lady Di. Choć trudno sobie wyobrazić, by księżna Diana wywołała światowy skandal i obwiniała swoją rodzinę za trudne okresy choroby głowy rodziny.Szczerze mówiąc, to nie pierwszy raz, kiedy Harry i Meghan wyprowadzają z równowagi silną, jak się wydaje, rodzinę Elżbiety II. Ich najbardziej skandalicznym czynem (przed wywiadem Meghan i Oprah) była odmowa pełnienia funkcji członków dworu królewskiego. Chłopcy postanowili jednak usiąść na dwóch krzesłach jednocześnie. Kiedy przenieśli się do USA, zapewniali wszystkich dookoła, że pragną niezależności, co nie przeszkadzało im w zachowaniu szlacheckich przywilejów. Wyczuwa się tu pewien rodzaj młodzieńczego infantylizmu: chcę wolności i praw, chcę żyć osobno, ale pomóżcie mi, bo inaczej będę tupał nogą...Pojawiła się informacja, że księżna Sussex nie zamierza uczestniczyć w ceremonii pożegnania dziadka swojego męża. Oficjalnym powodem jest niebezpieczeństwo lotu w czasie ciąży z powodu pandemii i kwarantanny. No dobrze, uwierzymy w to. A może to po prostu trochę przerażające stanąć twarzą w twarz z tymi, których na każdym kroku się potępia...?

Z powodu silnych namiętności stosunki między Harrym, jego żoną i książęcą rodziną stały się (delikatnie mówiąc) napięte. Wielu uważa, że w ten sposób Harry mści się na dworze królewskim za nieprzyjazne traktowanie jego matki, Diany, zmarłej żony księcia Karola. Jednak nie wszyscy fani Diany są zachwyceni porównaniami Markle do ich ulubienicy. Wielu potępia nawet księżną za częste kopiowanie garderoby Lady Di, co postrzegają jako podstępną próbę stworzenia silnego skojarzenia z Dianą.Wszystko, co się dzieje, wyraźnie nie wygląda dobrze dla samej królowej. 21 kwietnia głowa Wielkiej Brytanii skończy 95 lat, ale Elżbieta nie będzie obchodzić swoich urodzin. Początkowo powodem nieobchodzenia tego wydarzenia była kwarantanna i choroba Filipa, ale teraz jest to pogrzeb męża, z którym przeżyła wspólnie 74 lata. Jeszcze rok i obchodzilibyśmy "diamentowe wesele"...Zwolennicy Elżbiety II są bardzo niezadowoleni i zasmuceni postępowaniem księcia i jego wiecznie kłócącej się żony. Mają jednak nadzieję, że Harry poprawi stosunki ze swoją rodziną, którą ponownie zobaczy na pogrzebie swojego dziadka, księcia Filipa.

Autor: Mira Kirov Omów artykuł
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"