Wyznanie Kim Kardashian: "Jestem okropną matką

Wyznanie Kim Kardashian: "Jestem okropną matką

" Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

Nie każdy rodzic ma odwagę, by nie tylko przyznać się do własnych błędów wychowawczych, ale by powiedzieć o tym głośno. Ostatnie rewelacje Kim Kardashian pokazują, jak ważne jest dzielenie się doświadczeniami i błędami, by inni rodzice mogli się na nich uczyć.


Lata 2019 i 2020 nie były dla wszystkich łatwe ze względu na pandemię koronawirusa i związaną z nią kwarantannę. Podczas gdy kwarantanny są stosunkowo łagodne w WNP, nie jest tak w USA, gdzie wirus COVID-19 szaleje. W konsekwencji wielu mieszkańców miast musi pozostawać w zamknięciu przez długi czas. Mogłoby się wydawać, że to świetny pretekst, by spędzić czas z rodziną i cieszyć się towarzystwem bliskich. Ale kiedy jesteś uwięziony w murach i widzisz członków rodziny tylko przez dłuższy czas, staje się to torturą.

Ostatnio Kim Kardashian obchodziła swoje 40. urodziny i podzieliła się zdjęciem z dziećmi w kostiumach na Halloween. Rodzina wyglądała na beztroską i szczęśliwą, ale jak się okazuje, w życiu celebrytki nie wszystko jest proste i łatwe.Kim wypowiedziała się na temat swoich odczuć, mówiąc mediom, że bardzo trudno jest jej wychowywać dzieci w czasie kwarantanny. Ma czwórkę dzieci i trudno zapanować nad taką rodziną nawet w normalnych czasach, a co dopiero mówić o okresach samoizolacji! "Słyszę, jak Chicago płacze w pokoju obok i nawet się tym nie przejmuję" - powiedziała gwiazda o swojej dwuletniej córce w jednym z odcinków programu E! show 5 listopada 2020 roku. "Jestem okropną matką, skoro pozwalam jej tylko płakać w drugim pokoju... To tylko ja, nie potrafię". Oprócz Chicago, Kim ma na wychowaniu inne dzieci: siedmioletnią North, pięcioletniego Sainta i niemowlaka Psaloma (który ma ledwie rok). Wygląda na to, że podobnie jak wiele innych matek, Kim zmaga się z ciężkimi skutkami emocjonalnego wypalenia rodzicielskiego.

Po czacie z Khadija Haqq (która również wychowuje kilkoro dzieci), Kim powiedziała: "Widzę, jak bardzo jest podekscytowana i to sprawia, że czuję się znowu normalnie, bo inni ludzie przechodzą przez te same rzeczy, co ja" - dodała socjeta, która potrzebowała wybuchu energii i była zbyt twarda dla siebie.Jakie więc wnioski można wyciągnąć z wyznań Kardashianów? Po pierwsze, bycie rodzicem już samo w sobie jest ciężką pracą, a dla rodzin poddanych kwarantannie staje się to prawdziwym wyzwaniem. Po drugie, izolacja nie jest dobra dla nikogo, nawet jeśli ludzie, których kochasz, są wokół. Jeśli tak jak Kim przechodzisz przez trudny okres, weź z niej przykład i pilnie zacznij komunikować się z innymi ludźmi, choćby przez kamerkę internetową. Nie zamykaj się w sobie, nie stygmatyzuj, ale szukaj zrozumienia w otaczających Cię osobach.

Komunikowanie się i rozmowa o swoich problemach to ważne czynniki w walce z wypaleniem i depresją. Zapewnią Ci spokój, pewność siebie i dadzą właśnie to źródło energii, którego brakowało Kardashianom.
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Wiadomości o celebrytach
  • Wychowanie dziecka
  • Aktualności
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"