Johnny Depp został pozbawiony roli Grin de Wald

Johnny Depp został pozbawiony roli Zielonego DeWalda

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

Niefortunna wiadomość dla fanów franczyzy Fantastic Beasts. Z powodu przegranej sprawy sądowej dotyczącej postępowania z Amber Heard (byłą żoną aktora), Depp nie będzie mógł ponownie wystąpić jako Green DeWald.


6 października 2020 roku Johnny Depp opublikował list otwarty, w którym szczegółowo wyjaśnił zaistniałą sytuację. Aktor wyraził wdzięczność wszystkim, którzy obdarzyli go wsparciem i lojalnością w trudnym dla niego czasie. Zaznaczył, że otrzymał wiele listów pełnych wyrazów miłości i troski. I dalej, hollywoodzki gwiazdor ze smutkiem ujawnił, że został wezwany przez Warner Bros. Studios do rezygnacji z roli Greena DeWalda.Swój apel zakończył stwierdzeniem, że nie pozwoli, aby ta sytuacja wpłynęła na jego życie i karierę. Depp podkreślił, że jest zdeterminowany do złożenia apelacji, broniąc swojego honoru i odpierając zarzuty byłej żony, które nazwał fałszywymi.
Fani aktorstwa Deppa ubolewają nad tą wiadomością, a w sieci zaczęły pojawiać się nawet komentarze o bojkocie kolejnego filmu z franczyzy Fantastic Beasts bez Deppa i wezwania do niechodzenia do kin na filmy z udziałem jego byłej żony, Amber Heard.

Czy kariera Johnny'ego Deppa dobiegła końca, a na Amber czeka ciepłe miejsce na Olimpie gwiazd Hollywood? Raczej nie. Oczywiście, utrata roli Grindela Walda zaszkodzi finansowym zarobkom Johnny'ego. Jednak film mógł mieć problemy tak czy inaczej. Po pierwsze, pandemia i kwarantanna przesunęły daty kręcenia i premiery. Po drugie, Joanne Rowling znalazła się w samym środku skandalu. Wielu zarzucało pisarce transfobię i nawoływało do ignorowania jej książek i ekranizacji jej dzieł. Nie ma więc co liczyć na to, że Depp straci swoją rolę. Nieuczciwość studia jest zrozumiała: Warner Bros. zostało oskarżone o obrażanie osób niepełnosprawnych, a kolejnego skandalu firma boi się jak ognia.

W przeciwnym razie oprzyjmy to na faktach: Johnny Depp jest jednym z najbardziej lubianych aktorów, wielu kolegów komentuje, że praca z nim na planie to przyjemność. Jego talent aktorski jest wyjątkowy i bardzo trudno znaleźć zastępstwo dla tak wszechstronnego artysty.Z kolei Amber Heard zyskała światową sławę tylko dzięki małżeństwu z kultowym aktorem. No naprawdę, kto słyszał o niej przed ślubem z Deppem? To wyraźnie nie jest aktorka na poziomie Angeliny Jolie czy Margot Robbie. Usuń dziewczynę z obecnych projektów studia niebezpieczne, w przeciwnym razie będą musieli zmierzyć się z pozwem Heard oskarżającym ją o prześladowanie ofiar przemocy domowej. Ale gdy skandal ucichnie, wytwórnie prawdopodobnie upchną życiorys aktorki do szuflady. Nawet teraz wielu widzów bojkotuje filmy z jej udziałem, przez co wytwórnie po prostu nie chcą tracić z powodu jej box office.

Jaki jest wniosek? Dalsza kariera obu aktorów zależy nie tylko od decyzji sądu, ale także od sympatii społeczeństwa. Jeśli Heard nie jest zaangażowany w aktywne wsparcie (w tym finansowe) ruchy przeciwko przemocy domowej, ale zwolennicy zawiodą ją, a następnie - pożegnanie Hollywood Olympus...
Autor: Mira Kirov omówić artykuł
  • Star NewsPowiedz
znajomym: Zapisz się do magazynu:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze
Autor

Redakcja "Tele Horse"