Zwiastun nowego serialu Oprah z księciem Harrym i Meghan Markle jest już dostępny

Zwiastun nowej serii Oprah z księciem Harrym i Meghan Markle

Pomysły na sukces /... Życie celebrytów

W sieci pojawił się zwiastun wprowadzający do nadchodzącej serii dokumentalnej Oprah Winfrey. Program telewizyjny będzie się koncentrował na trudnym temacie chorób psychicznych i depresji. W serialu występują Lady Gaga, Glenn Close, a nawet książę Harry.


Oprah Winfrey to nie tylko słynna gwiazda, której talk show zyskał światową sławę. Jest też bardzo zwyczajną osobą, która w swoim życiu spotkała się z goryczą straty i trudnymi okresami. Biorąc pod uwagę, że Oprah jest osobą, która przeżyła przemoc i ma tendencję do szczerego mówienia o sytuacji ofiar, nie dziwi fakt, że amerykańska prezenterka zdecydowała się na produkcję dokumentu, w którym różni ludzie opowiadają o trudnych okresach w swoim życiu, kiedy to oni sami lub ich bliscy byli na skraju załamania nerwowego.Wieloodcinkowy serial " The Me You Cant' See " będzie miał premierę 21 maja 2021 roku na AppleTV+. Zwiastun już wzbudził spore zainteresowanie ze względu na pojawiające się w nim gwiazdy. Oprócz samej Oprah, która ze łzami w oczach opowiada o czymś osobistym, w materiale można zobaczyć hollywoodzką aktorkę Glenn Close, piosenkarkę pop Stephanie (aka Lady Gaga), a także najbardziej kontrowersyjnych ze współczesnych małżonków - księcia Harry'ego i jego żonę księżną Meghan.

Jakie historie Harry i Meghan opowiedzą tym razem - nikt tak naprawdę nie wie. Po wątpliwym sukcesie wywiadu Oprah z Sussex, jest mało prawdopodobne, że relacje Meghan z rodziną męża będą kluczowym tematem. Zwłaszcza, że po śmierci Filipa i niedawnym pogrzebie, wszelkie ataki Markle na królową Elżbietę i jej bliskich byłyby po prostu niewybredną zniewagą w czasie żałoby. Harry prawdopodobnie opowie o tragicznym życiu swojej matki, Lady Di. Księżna Diana skończyłaby dokładnie 60 lat 1 czerwca 2021 roku. Być może tym wywiadem syn chce oddać hołd matce w jej niespełnioną rocznicę. Chociaż wielu jest skłonnych założyć się, że Meghan naciągnie na siebie koc.Należy mieć nadzieję, że Harry wniesie uczciwy wkład do programu, którego celem nie jest plotkowanie o BCS, ale edukowanie społeczeństwa i znoszenie stygmatyzacji osób doświadczających trudności psychicznych. Problem ten jest rzeczywiście dla wielu gorącym tematem.
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Wiadomości na
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"