9 gwiazdorskich par, które rozstały się w 2019 roku

9 gwiazdorskich par, które rozpadły się w 2019

roku Pomysły na sukces /. Życie gwiazd w 2019 roku zakończyło się wraz z romantycznymi związkami niektórych sławnych par. Zobaczmy, dla których celebrytów ten rok nie był tak udany pod względem związków miłosnych. Nie przegap! Wśród nich mogą być Twoje ulubione pary...

Oczywiście rok 2019 przyniósł nam wiele szczęśliwych wydarzeń (takich jak zaręczyny Jennifer Lopez), ale także wiele smutnych chwil. Mówimy o rozstaniach naszych ulubionych gwiazdorskich par, które zapowiadały się na silne i inspirujące. Oto najbardziej nieoczekiwane i głośne rozstania 2019 roku.

1. Miley Cyrus i Liam HemsworthNajgłośniejsze rozstanie roku. Gwiazdy Hollywood spotykały się przez prawie dekadę i wzięły ślub w 2018 roku. Jednak sześć miesięcy później gwiazdy ogłosiły rozwód (na swoich stronach na Instagramie). Przedstawiciel Miley Cyrus również opublikował wiadomość, że Liam i Miley się rozwodzą. Z kolei Liam Hemsworth opublikował na Instagramie życzenia szczęścia i zdrowia dla swojej byłej małżonki.

2. Lady Gaga i Christian Car

ino

Wiadomo tylko, że piosenkarka była zaręczona z Christianem Carino, ale wkrótce odwołała zaręczyny i zerwała z nim wszelkie stosunki. Według wtajemniczonych, powodem zerwania była nadmierna zazdrość Carino. Ponadto przyjaciele piosenkarki byli nieżyczliwi dla jej towarzysza. Tak czy inaczej, po dwóch latach związku para zerwała. I nie ma nadziei na ponowne spotkanie.

3. Kristen Stewart i Stella MaxwellStella i Kristen zaczęły spotykać się w 2016 roku. Jaki jest powód ich rozstania? Kristen Stewart opublikowała zdjęcie, na którym całuje się z inną kobietą. Dziewczyny spotykały się przez około dwa lata i nie ukrywały swojego związku przed paparazzi. Po zerwaniu ze Stellą, Kristen Stewart została już zauważona ze swoją stylistką, Sarah Dinkin.

4. Katie Holmes i Jamie Foxx7 lat związku i niespodziewane rozstanie. Wszystko z powodu niewierności hollywoodzkiego aktora. Pomimo faktu, że para starannie ukrywała swój związek, prasa przeciekała wiadomości o ich kłótniach, których było wiele.

5. Irina Sheikh i Bradley CooperJedno z najbardziej nieoczekiwanych i głośnych rozstań ubiegłego roku. Cztery lata silnego związku i wspólna córka. Pojawiło się wiele plotek na temat ich rozstania, ponieważ oczekiwano, że ta para będzie miała długi i silny związek. Media natychmiast połączyły to rozstanie ze skandalizującą piosenkarką Lady Gagą, która w tym samym czasie zerwała ze swoim narzeczonym Christianem Carino. Cały internet obiegła wiadomość, że Gaga wprowadziła się już do Coopera i zamierza zmienić wnętrze jego domu. Oczywiście film "Narodziny gwiazdy" nie mógł przejść obok i nie wzbudzić podejrzeń co do duchowej i seksualnej bliskości tych dwóch gwiazd. Plotki o tym, że Cooper rozpoczął romantyczny związek z Lady Gagą okazały się jednak nieprawdziwe. Gwiazdy Hollywood są dobrymi przyjaciółmi i doskonałymi aktorami, którzy potrafią stworzyć wiarygodny związek miłosny na ekranie. Jak dotąd prawdziwy powód rozstania Iriny Sheikh i Bradleya Coopera nie został ujawniony.

6. Mario Casas i Blanca SuarezIch związek był bardzo tajemniczy, ponieważ prawie nic z ich życia osobistego nie wyciekło do prasy. Równie ciche było ich rozstanie. Jednym z powodów rozstania było duże zatrudnienie obojga aktorów. Pomimo faktu, że Mario Casas zawsze mówił o swojej ukochanej z wielką miłością i pasją, ich związek nie przetrwał długiej rozłąki. Dlatego najsłynniejsza para hiszpańskiego kina postanowiła zakończyć związek, pozostając przyjaciółmi.

7. Gigi Hadid i Zayn MalikZwiązek tej pary gwiazd zawsze był bardzo niestabilny. Zaczęli spotykać się w 2015 roku, ale ciągle zrywali i wracali do siebie. Słynna modelka nie była jednak w stanie przezwyciężyć wewnętrznych problemów Malika, które znacząco wpłynęły na jej pracę i relacje z przyjaciółmi. Gigi zdecydowała się zerwać z Malikiem, choć według wtajemniczonych, nadal kocha słynnego piosenkarza.

8. Emma Roberts i Evan PetersSłynni aktorzy spotykali się przez siedem lat. Byli nawet zaręczeni, ale w zeszłym roku zerwali związek z powodu zdrady Emmy. Obściskiwała się z aktorem Garrettem Hedlungiem, co przypadkiem zobaczył Evan.

9. Bella Hadid i The WeekendSłynna modelka i piosenkarz zaczęli spotykać się w 2015 roku. Od tego czasu często się rozstawali i wracali do siebie. Jednak w zeszłym roku para zdecydowała, że po prostu nie może połączyć pracy i romantycznego związku. Bella przygotowuje się do tygodni mody, podczas gdy The Weekend nagrywa album i przygotowuje się do debiutu filmowego. Oboje stwierdzili jednak, że nie wykluczają możliwości ponownego zejścia się w najbliższym czasie.

Najgłośniejszym rozstaniem roku było rozstanie Miley Cyrus i Liama Hemswortha, którzy zdążyli nawet wziąć ślub na sześć miesięcy. Choć początkowo gwiazdy udawały, że rozstały się polubownie, to jednak Miley Cyrus nie powstrzymała się i poinformowała, że nie może być sobą razem z Liamem. Jak widać, wszystkim celebrytom często zdarzają się porażki, kryzysy, rozstania....

Jednak są też bardzo szczęśliwe pary, które trzymają się razem przez dziesięciolecia i prowadzą się nawzajem do sukcesu. Poznaj 5 żon najbogatszych mężczyzn na świecie. Są to proste kobiety, które wierzą nie tylko w swojego mężczyznę, ale także w siebie.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze

Autor

Redakcja "Tele Horse"