Jon Snow zostanie tatą: gwiazdy Gry o Tron spodziewają się swojego pierworodnego

Jon Snow zostanie tatą: gwiazda Gry o Tron spodziewa się swojego pierworodnego

Sukces Pomysłów /. Życie celebrytów

Fani Gry o Tron gorąco dyskutują o dobrej wiadomości: gwiazdorska para serialu spodziewa się dziecka! Ujawniono, że Kit Harington i jego urocza żona, Leslie Rose, po raz pierwszy zostaną rodzicami. Ciekawe, czy nazwą swojego pierworodnego imieniem któregoś z bohaterów Gry o Tron?


Ostatnio Sophie Turner zachwyciła fanów wiadomością o narodzinach swojej córki (dziewczynka otrzymała imię Willa). A oto wiadomość o kolejnym dodatku do rodziny Starków. Tym razem Kit Harington (który wcielił się w rolę Jona Snowa) spodziewa się swojego pierworodnego.

Fani od dawna z zainteresowaniem obserwują życie aktora, dla którego zdjęcia w kultowym serialu nie tylko otworzyły drzwi do świata sukcesu. To właśnie dzięki temu projektowi telewizyjnemu Keith poznał miłość swojego życia - aktorkę Leslie Rose. Dziewczyna była odtwórczynią roli rudowłosej Ygritte, z którą Jon Snow miał burzliwy, aczkolwiek krótki (alas i ach) romans. Pasja, z jaką aktorzy wykonywali swoje sceny miłosne, wyraźnie rozpaliła iskrę w ich sercach i słodka para ogłosiła poważny związek. I tak oto gwiazdorscy aktorzy dołączyli do grona filmowych par, które mają za sobą związki zarówno w filmie, jak i w życiu.Jon Snow i jego kochanka Ygritte za Murem (Game of Thrones).

Po randce przez dwa lata, Kit Harington i Leslie Rose ogłosili swoje zaręczyny, a wkrótce potem zagrali swój ślub w starożytnym zamku rodziny Rose. Uroczystość odbyła się 23 czerwca 2020 roku. Oczywiście nowożeńcy zaprosili na ślub swoich kolegów z serialu, z którymi przez lata kręcenia filmu zdążyli się zaprzyjaźnić. Wielu fanów epopei sci-fi dziko ucieszyło się na wieść o ślubie swoich ulubionych aktorów.Ceremonia ślubna Leslie Rose i Keitha Haringtona.

A teraz - dwa lata później - pojawiła się kolejna radosna wiadomość. W sieci zaczęły pojawiać się wzruszające zdjęcia Leslie z widocznie zaokrąglonym brzuszkiem. A to oznacza, że za kilka miesięcy młoda para po raz pierwszy zostanie rodzicami! Fani już aktywnie spierają się o to, kogo para będzie miała - chłopca czy dziewczynkę? Ale, podobnie jak serialowy Jon Snow, nikt nic nie wie (poza przyszłymi rodzicami, oczywiście).Leslie Rose przygotowuje się do zostania po raz pierwszy mamą.

Ale jak ogólnie radzą sobie nasi ulubieni aktorzy? Nie zmarnowali czasu! Leslie wystąpiła ostatnio w trzymającym w napięciu filmie detektywistycznym Śmierć na Nilu, który już jest przepowiadany jako najjaśniejsza premiera grudnia 2020 roku. A dorobek Keitha został wzmocniony rolą w filmie akcji sci-fi Forever (premiera w 2021 roku). Wygląda na to, że w najbliższym czasie para zrobi sobie przerwę od pracy, by w pełni poświęcić się przygotowaniom do porodu. Z pewnością zakochani chcą po raz ostatni pobyć razem w ciszy i spokoju, bo pojawienie się dziecka od razu sprawi, że ich życie przyjemnie się rozkręci.

Serdecznie gratulujemy parze młodej rychłego powiększenia rodziny. Życzymy Keithowi i Leslie wszystkiego najlepszego i nie możemy się doczekać, aby usłyszeć płeć i imię pierworodnego! Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Wiadomości od gwiazd
  • Wiadomości z
Mówienie znajomym: Zapisz się do magazynu
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"