Brytyjczycy stawiają pomnik księżnej Dianie z okazji jej 60. urodzin

Brytyjczycy postawili pomnik księżnej Dianie z okazji jej 60. urodzin Pom

ysły na sukces / Życie celebrytów

Księżna Diana jest światowej sławy osobowością, ikoną stylu i jednym z najbardziej dyskutowanych członków BCS (brytyjskiej rodziny królewskiej). Lady Di jest kochana i podziwiana przez wielu do dnia dzisiejszego. Brytyjczycy uhonorowali ją pomnikiem na jej cześć.


Księżna Diana urodziła się w szczycie lata - 1 lipca 1961 roku. Niestety zginęła tragicznie w okolicznościach, które do dziś budzą wiele kontrowersji. Diana zmarła w kwiecie wieku, ale gdyby nie nagła śmierć, 1 lipca 2021 r. miałaby dokładnie 60 lat. Postać ikony i jej życie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a wkrótce ma się ukazać film biograficzny o Dianie, na którego premierę wielu czeka z niecierpliwością.Aby uczcić ten wielki dzień i rocznicę urodzin najbardziej uwielbianej dobrodziejki XX wieku w Wielkiej Brytanii, postanowiono postawić pełnowymiarowy pomnik młodej Diany w eleganckiej bluzce, uzupełnionej surową, klasyczną ołówkową spódnicą. Taki strój został dobrany tak, aby pokazać ostatni okres życia Lady Di, kiedy z prostej, skromnej dziewczyny przeistoczyła się już w pewną siebie, elegancką kobietę.Rzeźbiarz Rank Broadley przedstawił obok Diany trójkę dzieci. Lady Di czule kładzie dłonie na ramionach chłopca i dziewczynki, podczas gdy trzecie dziecko chowa się za księżniczką. Pomnik jest symbolem ogromnej pracy, jaką Diana wykonała dla organizacji charytatywnych w opiece nad cierpiącymi. Jej synowie, książę William i książę Harry, dokonali uroczystego odsłonięcia pomnika.Dziś, w związku z licznymi skandalami wokół wywiadów Harry'ego i Meghan Markle, relacja braci wygląda dwuznacznie. Nagranie z ceremonii wyraźnie pokazuje Williama odsuwającego się od młodszego brata, trzymającego się na dystans, podczas gdy Harry stara się jak może, by podejść do starszego brata i zachęcić go do rozmowy. Mimo to, miło jest widzieć ich razem, wpatrzonych w posąg ukochanej matki z tą samą czułością w oczach.
U podstawy pomnika, podpisanego "Diana, księżniczka Walii", znajdują się wersy z wiersza "Miara człowieka": "To są jednostki, którymi mierzy się wartość tej kobiety jako kobiety, niezależnie od urodzenia. Nie "Jakie było jej stanowisko?", ale "Czy miała serce? Jak odegrała swoją rolę? "

Chcę wierzyć, że bracia znajdą sposób, by załagodzić dzielące ich różnice, choćby w hołdzie dla matki

.

Diana byłaby zachwycona...
Autor: Mira Kirova Contributed by: www.bbc.com Omów artykuł
  • News
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze
Autor

Redakcja "Tele Horse"