10 ciekawych faktów o Angelinie Jolie

10 zabawnych faktów o Angelinie Jolie

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

Angelina Jolie to bez wątpienia jedna z najbardziej utytułowanych aktorek w Hollywood. Nawet pomimo swojego wieku, wciąż znajduje się na listach m.in.
najpiękniejszych kobiet wśród celebrytów. Chcemy podzielić się z Wami kilkoma ciekawostkami z jej życia.

1.

Angelina Jolie poszła w ślady swoich rodziców

Urodziła się w rodzinie dwóch odnoszących sukcesy aktorów. Mówi się, że natura spoczywa na dzieciach. W przypadku Angeliny tak nie jest.

2.

Angelina Jolie uwielbia tatuaże

W sumie aktorka miała ponad 20 tatuaży. Część z nich wyjęła lub ukryła pod nowymi tatuażami. Jolie ma na swoim ciele całą masę rysunków i napisów: są tam wizerunki orientalnych zwierząt, amulety, motta i tak dalej.


3.

Angelina Jolie była dokuczana przez dr

ęczycieli Aktorka, która wielokrotnie trafiała na listy najseksowniejszych celebrytów, w dzieciństwie była ofiarą szkolnych dręczycieli. Dokuczano jej z powodu chudości, okularów i aparatu na zębach.

4.

Angelina Jolie jest matką wielu dzieci

Aktorka ma troje dzieci biologicznych i troje adoptowanych. Wszystkie dzieci nadal noszą nazwisko Jolie-Pitt, pomimo głośnego rozwodu Jolie z jej byłym małżonkiem, Bradem Pittem.


5.

Angelina Jolie dobrowolnie straciła piersi

Problemy z rakiem były zmorą kobiet w rodzinie Jolie. Jej matka, babcia i ciotka zmarły na raka. Aktorka postanowiła nie ryzykować i dobrowolnie poddała się mastektomii polegającej na usunięciu gruczołów sutkowych. Aktorka poddała się następnie zabiegom rekonstrukcyjnym.

6.

Angelina Jolie jest swoim własnym kaskaderem

Aktorka wystąpiła w kilku filmach akcji, gdzie nie brakowało scen z kaskaderskimi sztuczkami. Jolie nie raz sama wykonywała akrobacje. Ma dobrą sprawność fizyczną.


7.

Angelina Jolie pobiła rekord nagród

Aktorka ma osobisty rekord: Jolie została pierwszą aktorką w historii kina, która przez trzy lata z rzędu przyznawała Złote Globy. Liczba nagród, które otrzymała, tylko rośnie.

8.

Angelina Jolie jest certyfikowanym pilotem

W 2004 roku aktorka uzyskała licencję pilota. Ma nawet swój własny samolot. Jak twierdzi Jolie, nauczyła się pilotażu ze względu na swojego syna, który zawsze podziwiał samoloty.


9.

Angelina Jolie kolekcjonuje noże

Wiele osób ma dziwne hobby i nietypowe kolekcje. Czy powinniśmy się dziwić, że femme fatale uwielbia broń ostrą? Ma całą kolekcję noży.

10.

Angelina Jolie - aktywistka

Odwiedzając Kambodżę podczas kręcenia filmu "Lara Croft - Tomb Raider", aktorka była przerażona tym, co tam zobaczyła. Jolie zdała sobie sprawę, że ludzie z krajów trzeciego świata żyją w nieznośnych warunkach i zaczęła ich wspierać. Często odwiedza zacofane gospodarczo regiony i przekazuje znaczne sumy pieniędzy na wsparcie biednych ludzi. Ponadto aktorka wykazała żywe zainteresowanie kwestiami związanymi z ochroną środowiska.Jedna z najbardziej utytułowanych aktorek Hollywood z pewnością jeszcze długo będzie zachwycać swoich fanów rolami w ekscytujących filmach. Swoją drogą, może przegląd jej najlepszych ról? Napiszcie w komentarzach, który film z Jolie lubicie najbardziej, a my poświęcimy im cały artykuł!

Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Historie
  • sukcesu bogatych i sławnych
  • ludziStar NewsAby
powiedzieć znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze


Autor

Redakcja "Tele Horse"