Forbes wymienia 10 najdroższych aktorów w 2020 roku

Forbes wymienia 10 najdroższych aktorów w 2020

roku Success Ideas /. Życie celebrytów

Magazyn Forbes opublikował niedawno listy najlepiej opłacanych aktorek i najdroższych aktorów 2020 roku, których bajecznych honorariów zazdroszczą wszyscy. Kim są szczęśliwcy, którzy trafili do pierwszej dziesiątki?

1. Dwayne Johnson - 87 500 000 dolarów.Celowo wybrałem to konkretne zdjęcie, ponieważ (w kontekście najbardziej utytułowanych aktorów) napis na koszulce jest prawdziwy. Dwayne to rzeczywiście najważniejszy pracownik kina. I na siłowni też. Znany na całym świecie sportowiec i aktor, którego dorobek obejmuje ponad 40 filmów, zajmuje dumne miejsce na pozycji numer jeden.

2. Ryan Reynolds - 71 500 000 dolarów.Jeden z najseksowniejszych aktorów Hollywood ma wystąpić w filmie Protagonista, który zapowiada się na jeden z najjaśniejszych filmów grudnia 2020 roku.

3. Mark Wahlberg - 58,000,000 usd.Modelka, komik, aktor dramatyczny, muzyk, modelka, milionerka. Nie, Iron Man, nie mówimy o tobie, tylko o panu Wahlbergu. W tym roku aktor wylądował w głównej roli w nadchodzącym filmie Infinity.

4. Ben Affleck - 55 000 000 dolarów.Rok 2019 i 2020 zadał cios wielu gwiazdom Hollywood, ponieważ filmowanie i postprodukcja zostały zawieszone z powodu pandemii i kwarantanny. Ale Ben to nie tylko aktor i reżyser, to także scenarzysta. Nie jest więc bez pracy, bo w kwarantannie można pisać scenariusze.

5. Vin Diesel - 54 000 000 c.u.Gwiazda serii Fast and Furious straciła szansę na zgarnięcie większych tantiem z powodu strasznego koronawirusa, który spowodował, że premiera Fast 9 została przesunięta na kwiecień 2021 roku.

6. Akshay Kumar - 48 500 000 dolarów.Choć raz takie listy nie składają się tylko z hollywoodzkich aktorów. Popularny aktor z Bollywood jest szczęśliwym wyjątkiem. Prawda, że nie tylko filmy go wzbogaciły. Akshay nie jest dumnym facetem i zrobił reklamy dla wszystkiego, od multiwitamin po papier toaletowy. Dlaczego? Pieniądze nie śmierdzą!

7. Lin-Manuel Miranda - 45,500,000 usd.Broadwayowskie produkcje Hamiltona pomogły Mirandzie po raz pierwszy znaleźć się w pierwszej dziesiątce najlepiej opłacanych gwiazd.

8. Will Smith - 44,500,000 usd.Rok 2020 był dobrym rokiem dla Willa. Najpierw wystąpił w komediowym filmie akcji "Bad Boys Forever", a następnie dostał główną rolę w dramacie sportowym "King Richard".

9. Adam Sandler - 41 000 000 usd.Słynny komik podpisał z Netflixem umowy na aż cztery filmy, dzięki temu, że film "Murder Mystery" z jego udziałem stał się jednym z najpopularniejszych na platformie. Podobnie jak w Pretend to be My Wife, żonę jego bohatera zagrała Jennifer Aniston. Tym razem jednak bohaterowie nie byli w fałszywym małżeństwie.

10. Jackie Chan - 40 000 000 c.u.I kończy top największy kaskader wszech czasów, Jackie Chan. Mimo swojego wieku (Jackie ma 66 lat) udaje mu się dać przewagę młodym kaskaderom, olśniewając widzów scenami akcji.

Należy zauważyć, że skargi na niesprawiedliwość w ocenie męskich i żeńskich talentów aktorskich nie są dalekie od prawdy. Na przykład liderka listy najlepiej opłacanych aktorek roku, Sofia Vergara, otrzymała za rok 42 miliony dolarów, czyli o połowę mniej niż liderka męskiej listy. Nicole Kidman (przy całej swojej popularności i niezaprzeczalnym talencie aktorskim) zarobiła 22 miliony. Na ostatniej pozycji znajduje się Viola Davis z 15 500 000 USD za rok.

Kwoty te oczywiście i tak nie są dla nas, zwykłych śmiertelników, bez znaczenia, ale widok męskich honorariów uświadamia, że społeczeństwo wciąż musi walczyć o dla praw kobiet..
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu bogatych i sławnych
  • Wiadomości od gwiazd
  • Aktualności
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"