Co gwiazdy nosiły w Halloween: najbardziej dziwaczne kostiumy

Co gwiazdy nosiły w Halloween: najbardziej odjechane kostiumy

Pomysły na sukces /. Życie gwiazd Czy Ty też lubisz obchodzić Halloween? Podczas gdy my starannie zastanawiamy się nad wyglądem, wybieramy fantazyjne kostiumy i szukamy pomysłów na makijaż na Halloween, gwiazdy już teraz chwalą się ciekawymi zdjęciami z wakacji w mediach społecznościowych. Jakie więc stroje noszą gwiazdy na Halloween 2020?

1. Kim Kardashian jest lampartemKardashian niedawno obchodziła 40. urodziny, ale wygląda lepiej niż niejedna dwudziestokilkulatka. W tym roku socjeta postanowiła zostać lampartem. Wraz z dziećmi przebrała się w ubrania w zwierzęce printy, a jej koleżanka wybrała wygląd Joe Exotic - popularnego oswajacza tygrysów.

2. Bella Thorne - Czerwony KapturekSeksowna gwiazda miała na sobie odkrywczy strój Czerwonego Kapturka (w angielskiej wersji bajki zamiast czapki była peleryna z kapturem). Satynowa peleryna, rękawiczki, lateksowe body, krótka spódniczka, seksowne pończochy, czerwone paznokcie i czerwona szminka - ta stylizacja nie nadaje się do bajki dla dzieci, ale do gier fabularnych dla dorosłych. Bardzo uwodzicielskie!

3. Drew Barrymore jako Glinda.W okresie poprzedzającym Halloween, The Drew Barrymore Show zamieniło się w The Drew Scary Show. Kultowa aktorka zdecydowała się sportretować siebie jako dobrą wróżkę Glindę z "Czarnoksiężnika z krainy Oz".

4. Crechell Stouse - Maleficent.Gwiazda amerykańskich telenowel pojawiła się w majestatycznym i seksownym kostiumie potężnej czarownicy na halloweenowym odcinku Tańca z gwiazdami. Makijaż Maleficent okazał się po prostu idealny!

5. Justina Machado - CarrieKolejny gość "Tańca z Gwiazdami" zachwycił fanów stylowym wyglądem. Justine reinkarnuje się jako Carrie w poplamionej krwią sukience studniówkowej z przerażającej historii Kinga. Swoją drogą, filmowe adaptacje książek Stephena Kinga idealnie nadają się na halloweenowy maraton filmowy.

6. Glenn Close - Sterverella De VilOszałamiająca aktorka wcieliła się kiedyś w rolę Cruelli (Sterverelli) w serii filmów o Dalmatyńczykach. Celebrytka postanowiła zainspirować się jedną ze swoich najbardziej kultowych ról.

7. Kylie Jenner - Red Ranger.Nasz przegląd rozpoczęliśmy od stroju Kim Kardashian, a zakończymy na wyglądzie jej młodszej przyrodniej siostry, Kylie Jenner. Dziewczynka wybrała tematykę związaną z serią superbohaterską. Na zdjęciu modelka eksponuje swój czerwony kombinezon w towarzystwie bliskich przyjaciół. Wesoła kompania reinkarnowana jako drużyna Mighty Rangers.

Czy już wiesz, za kogo przebierzesz się w wigilię Wszystkich Świętych? Aby wakacje były bezpieczne, zalecamy noszenie Maski przeciwwirusowe o tematyce Halloween.. Bawcie się dobrze na imprezie!
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Wiadomości o celebrytach
  • Seksowne celebrytki
  • Aktualności
  • Halloween
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"