Policja łapie złodzieja, który próbował okraść Johnny'ego Deppa

Policja złapała złodzieja, który próbował ukraść Johnny'ego Deppa

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

Rok 2020 był dla wielu pechowy - pandemie i wynikające z nich kwarantanny źle wpłynęły na krew niemal wszystkich mieszkańców planety. Ale Johnny Depp miał w tym roku wyjątkowo kiepski rok. Niekończące się sprzeczki z byłą żoną - Amber Heard - zmusiły aktora do spędzenia większości roku na postępowaniach sądowych, a nie na planach filmowych.


Najpierw pozbawiono go roli Grina de Wald w "Fantastycznych bestiach", a potem wyrzucono także z popularnej franczyzy "Piraci z Karaibów", w której Depp grał kapitana Jacka Sparrowa. Tutaj seria pecha w życiu aktora wyraźnie nie zamierza się skończyć. Rok 2021 rozpoczął się dla niego od przykrego wydarzenia - Depp próbował obrabować dom.

Jak podaje TMZ, włamywacz włamał się na drugi dzień do posiadłości aktora w Hollywood Hills. Deppa nie było wtedy w domu, a włamywacz mógł dokonać zabójstwa kradnąc kosztowności. Ale włamywaczka nie była do końca mistrzem złodziejstwa: niechcący uruchomiła system bezpieczeństwa, a system alarmowy automatycznie wezwał policję. Uświadomiwszy sobie swój błąd, złodziejka pospiesznie uciekła, nie zabierając zupełnie nic. Kiedy policja przyjechała na miejsce, już dawno jej nie było. Nie uszła jednak daleko i wkrótce została aresztowana.Na chwilę obecną dokładny motyw włamania nie jest jednoznacznie znany, ale policja sugeruje, że jedynym celem sprawcy była kradzież. Jak się okazuje, osoba o której mowa (której tożsamość nie została jeszcze ujawniona) została już oskarżona o inne włamanie do domu w tej samej okolicy.

Na tle wielomilionowych strat, sprowokowanych sporem sądowym z Amber Heard i wynikającym z tego anulowaniem umów na kręcenie filmów, ten incydent raczej nie powinien szczególnie zdenerwować Deppa. Musisz jednak przyznać, że świadomość, że w Twoim domu znalazł się intruz i że kolejni włamywacze mogą powrócić, jest niezwykle frustrująca. Brr, pamiętam jak w moim domu było dwóch włamywaczy - nie spałam w nocy przez pół roku... Cieszę się, że jestem biedna i nie mam co kraść!Przypadek Deppa skłania do zastanowienia się nad bezpieczeństwem naszych domów. Jak być może słyszeliście w wiadomościach, kradzieże, włamania i oszustwa są ostatnio coraz częstsze w prawie wszystkich krajach. O ile złodzieje potrafią włamać się nawet do domów bogatych celebrytów, gdzie są zarówno alarmy, jak i strażnicy, o tyle zwykli obywatele zdecydowanie powinni zachować ostrożność. Problemy finansowe spowodowane kwarantanną i pandemią popychają wiele osób do nieuczciwych sposobów poszukiwania dochodów. A fakt, że maski na twarz są obecnie obowiązkowym atrybutem, pozwala wielu złodziejom ukryć swoje oblicze. Dlatego apeluję do wszystkich o większą ostrożność. Załóż mocne zamki w swoim domu, staraj się nie zostawiać domu bez opieki i bądź ostrożny wobec obcych, którzy próbują podstępem dostać się do Twojego domu. Bądźcie czujni! I wybaczcie moją paranoję, bardzo boję się złodziei.

Miejmy nadzieję, że passa nieprzyjemnych wydarzeń w życiu Johnny'ego Deppa rzeczywiście się kończy. Tak naprawdę chcielibyśmy, aby cały 2021 rok był dla nas wszystkich łaskawy. W końcu złe rzeczy nie mogą trwać wiecznie!
Autor: Mira Kirova Przyczynił się: www.cinemablend.com Omów artykuł
  • Wiadomości od gwiazd
  • Wiadomości z
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"