Córki-matki celebrytów: gdy wygląd nie budzi wątpliwości co do pokrewieństwa

Córki-matki gwiazd: kiedy wygląd nie budzi wątpliwości co do pokrewieństwa

Pomysły na sukces / Życie gwiazd Uderzające podobieństwo między tymi matkami i ich córkami nie pozostawia wątpliwości - utalentowane kobiety odnoszą sukcesy we wszystkim! A przede wszystkim w wychowywaniu wspaniałych dziedziczek, nawet jeśli niektóre z nich wybrały zupełnie inną ścieżkę kariery.Kim
one są? Dowiedz się w naszym artykule. I uwaga - nie zawsze na pierwszy rzut oka widać, gdzie jest matka, a gdzie córka.

Madonna i Lourdes Leon w wieku 23

lat Ten sam podbródek, kości policzkowe i rozczochrane brwi. Madonna i Lourdes są również bardzo podobne fizycznie, ale podczas gdy piosenkarka w wieku 23 lat miała dopiero wkroczyć do świata show-biznesu, mała dziewczynka z domu Ciccone stała się już uznaną modelką, będąc twarzą kampanii perfum Stelli McCartney.

Córka królowej popu i jej byłego osobistego trenera Carlosa Leona ukończyła Uniwersytet Michigan z dyplomem z muzyki, teatru i tańca, a w tym roku została wybrana jako testimonial dla Miu Miu.

Lola, jak nazywają ją przyjaciele, doskonale uosabia ducha "It girl" - pięknej, stylowej dziewczyny z niespodzianką, która może zakochać się od pierwszego wejrzenia. To nie przypadek, że przystojny Timothy Chalamet jest jednym z jej słynnych byłych.


Vanessa Paradis i Lily-Rose Depp w wieku 20 latObydwie

urocze matka i córka rozpoczęły swoją karierę bardzo wcześnie. Vanessa Paradis zadebiutowała jako piosenkarka w wieku 14 lat, a w wieku 20 lat była już znaną francuską modelką, aktorką i piosenkarką.

Lilly-Rose z powodzeniem podąża śladami swojej mamy i taty, Johnny'ego Deppa, stając się aktorką. Swoją pierwszą rolę dostała w wieku 15 lat w filmie Tuske, a ostatnio widzieliśmy ją kroczącą po czerwonym dywanie na Festiwalu Filmowym w Wenecji po roli w filmie The King.


Kennia Baldwin i Hailey Bieber w wieku 22

lat Spośród wszystkich wymienionych par matka-córka, Kennia Baldwin jest prawdopodobnie najmniej znana. Mama Hailey Baldwin, obecnie pani Bieber, w wieku 22 lat była studentką grafiki w Nowym Jorku i nie poznała jeszcze słynnego aktora i przyszłego męża Stephena Baldwina.

Hailey, która swoją urodę zawdzięcza matce, już w wieku 22 lat została uznaną modelką i oficjalną żoną Justina Biebera.

W przeciwieństwie do swojej córki, która zawsze jest w centrum uwagi ze względu na swoją karierę i życie osobiste, Kenny nigdy nie pociągał błyszczący świat - woli pozostać w cieniu swojego sławnego męża i córki.


Kim Kardashian i North West w wieku 6 latTeraz

Kim Kardashian jest znana na całym świecie, ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaka była w tym samym wieku, co jej córka West?

W wieku 6 lat Kim i jej rodzina byli już jedną z typowych zamożnych rodzin LA: ojciec dziewczynki był znanym przedsiębiorcą i prawnikiem. Mimo to jest to zdecydowanie bardziej normalne dzieciństwo niż jej córki North West, która ma zaledwie 6 lat i już chodziła po wybiegach i pojawiła się na okładce Vogue.

A jeśli jabłko nigdy nie spada zbyt daleko od drzewa, można już bezpiecznie założyć, że usłyszymy więcej o córce Kim Kardashian i Kanye Westa.


Lisa Bone i Zoe Kravitz w wieku 30

lat Bardziej niż matka i córka, wyglądają jak dwie siostry. W wieku 30 lat Lisa Bonet wyrobiła już sobie markę jako aktorka, podczas gdy Zoe urodziła się w związku z Lennym Kravitzem.

Zoe poszła w ślady matki, stając się odnoszącą coraz większe sukcesy aktorką. Widzieliśmy ją w Mad Max: Fury Road, serialu Big Little Lies, a wkrótce będzie także nową Catwoman u boku Batmana Roberta Pattinsona. Nie można pokonać rodzinnego talentu...


Melanie Griffith i Dakota Johnson w wieku 30

lat Dakota Johnson ma naprawdę niezwykłe drzewo genealogiczne aktorek i aktorów. Jej babcia ze strony matki, Tippi Hedren, jest muzą muz Alfreda Hitchocka, jej ojcem jest Don Johnson, słynny aktor z lat 80. i 90., a jej matką jest piękna aktorka Melanie Griffith.

Pobicie rekordu matki - zadebiutowała jako modelka w wieku zaledwie 9 miesięcy, by już jako maluch zacząć grać w filmach - byłoby dla Dakoty bardzo trudne. Swoją pierwszą rolę zagrała w wieku 9 lat, ale potem przez wiele lat była z dala od branży filmowej, koncentrując się na studiach.

Ale kiedy talent i miłość do filmu ma się we krwi, prędzej czy później wraca się na duże ekrany. Dakota zasłynęła przede wszystkim z roli nieśmiałej Anastasii Steele w trylogii 50 twarzy Greya. A teraz, gdy ma 30 lat, można powiedzieć, że osiągnęła już taką samą sławę jak jej matka, zdobywając jedną rolę za drugą.


Reese Witherspoon i Ava Phillippe w wieku 20

lat Te same blond włosy, niebieskie oczy, a nawet ten sam kształt twarzy. Ava Phillippe jest dosłownie mini kopią mamy Reese Witherspoon. I podczas gdy Reese w wieku 20 lat była już aktorką, ale nie miała jeszcze czasu na zagranie ról, które uczyniły ją sławną (w filmach "Okrutne zamiary", a przede wszystkim "Blondynka w prawie"), Ava skupiła się na studiach. Mając rodziców, którzy są wybitnymi aktorami, Ava może mieć tylko artystyczne zainteresowania, nawet jeśli nie w filmie. Jest na drugim roku studiów, specjalizuje się w sztuce i fotografii, a także próbuje swoich sił w modelingu.


Yolanda Foster oraz Gigi i Bella Hadid w wieku 23

lat Piękno w tej rodzinie jest dziedziczne. Gigi i Bella Hadid, odpowiednio 25 i 23 lata, już robią to, co ich matka Yolanda robiła w ich wieku: chodzą po wybiegach.

Siostry Hadid są w rzeczywistości dwiema najbardziej utytułowanymi modelkami na światowej scenie mody (nie sądzimy, że trzeba je przedstawiać), a pasja do tej pracy pochodzi bezpośrednio od Yolandy Foster. Ona również była modelką w latach 80-tych, zanim stała się jedną z głównych bohaterek amerykańskiego reality show The Real Housewives of Beverly Hills.


Jada Pinkett-Smith i Willow Smith w wieku 19

lat Od Jady Pinkett-Smith i wszechstronnie utalentowanego geniusza Willa Smitha mogła urodzić się tylko tak utalentowana córka. W wieku zaledwie 19 lat wyróżniała się już w muzyce i stała się jedną z postaci odniesienia w świecie mody, a także zagrała w kilku filmach. Jada również stawiała pierwsze kroki w świecie filmu w wieku swojej córki.


Cindy Crawford i Kaia Gerber w wieku 18 latKaia

Gerber, bardziej niż jej córka, pod każdym względem przypomina klona swojej matki Cindy Crawford. Fizyczne podobieństwo między nimi jest naprawdę uderzające, a ich ścieżki zawodowe są bardzo podobne.

Cindy w wieku 18 lat była już uznaną modelką i reprezentowała Elite Model Management, jedną z najbardziej znanych agencji modelek na świecie. W tym samym wieku Kaia podbiła już Mediolan, Paryż i Nowy Jork swoją urodą w ubraniach takich marek jak Chanel, Versace i Marc Jacobs. I jesteśmy pewni, że to dopiero początek...Beauty zbawi świat! To prawda, że w rodzinach celebrytów nie zawsze panuje cisza, spokój i inspiracja... wybraliśmy dla Was 10 najgłośniejszych skandali między sławnymi rodzicami i dziećmi.
Omów artykuł
  • Wiadomości od gwiazd
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"