20 najbardziej ekstrawaganckich pierścionków zaręczynowych celebrytów

20 najbardziej ekstrawaganckich pierścionków zaręczynowych celebrytów

Pomysły na sukces /... Życie celebrytów Od kultowego kamienia Grace Kelly po oszałamiający pierścionek zaręczynowy Kate Middleton, gwiazdy dostarczają nam inspiracji przez całe życie. Przedstawiamy najbardziej ekstrawaganckie elementy biżuterii, które zostały zauważone na palcach wskazujących celebrytów i członków rodziny królewskiej.

1. Britney Spears12 września 2021 roku Britney Spears podzieliła się wiadomością o swoich zaręczynach z chłopakiem Samem Asgari. Gwiazda pop zamieściła urocze wideo na Instagramie z entuzjastycznym podpisem "Nie mogę w to uwierzyć, cholera!".
Pierścień, wykonany przez Forever Diamonds NY, to czterokaratowy okrągły diament z platynową oprawą. Według oświadczenia jubilera, wewnątrz srebrnego pierścionka wygrawerowane jest słowo "Lioness", tak Asgari nazywa swoją ukochaną.

Jeśli jesteś jak Britney Spears i szykujesz się do ślubu, proponujemy Ci zapoznanie się z 100 opcjami manicure ślubnego, które przyniosą Ci zwycięstwo. W końcu czerwony manicure w stylu księżniczki pop to dość kontrowersyjna decyzja.

2. Sophia Bush18 sierpnia 2021 roku, aktorka Sophia Bush podzieliła się wiadomością o swoich radosnych zaręczynach z piaszczystych wybrzeży Włoch

.

Na Instagramie zamieściła zdjęcie ze swoim przyszłym mężem, przedsiębiorcą Grantem Hughesem.

Nie tylko jej uśmiech był głównym tematem zdjęcia, ale również jej imponujący kwadratowy pierścionek z diamentem od Kantor Gems. Choć okazja jest z pewnością osobista, Bush przyznała, że to zaszczyt obchodzić takie święta w tak trudnych czasach. "Zdaję sobie sprawę, że wielu ludzi nie może sobie na to pozwolić w tych czasach" - napisała. "W tej chwili trzymam się kurczowo tej możliwości. I życzę tego wszystkim, którzy pragną tego samego szczęścia."

3. Lily Collins25 września 2020 roku, aktorka Lily Collins ogłosiła swoje zaręczyny z pisarzem-reżyserem Charlie McDowell, którego tylko publicznie spotykała się przez około rok

.

Na zdjęciu - które Lily zamieściła na Instagramie - para pozuje na tle gór Nowego Meksyku. Największą uwagę przykuł jednak jej podpis: "Czekałam na ciebie całe życie i nie mogę się doczekać, by spędzić resztę naszego czasu razem...". Pierścionek Collins to diament o szlifie różanym zaprojektowany przez projektantkę biżuterii Irene Neuwirth.

4. Nicola Peltz i Brooklyn BeckhamBrooklyn Beckham, syn piosenkarki i projektantki mody Victorii Beckham i legendy piłki nożnej Davida Beckhama, ma zaledwie 21 lat, ale jest już gotowy do ślubu

.

Młody chłopak ogłosił swoje zaręczyny z modelką i aktorką Nicolą Peltz na Instagramie, pisząc: "Dwa tygodnie temu poprosiłem moją bratnią duszę o rękę, a ona powiedziała tak". Eksperci jubilerscy twierdzą, że podarowany pierścionek to pięciokaratowy diament o szlifie szmaragdowym.

5. Księżniczka BeatriceKsiężniczka Beatrice spotykała się z deweloperem Edoardo Mapelli Mozzi przez około rok, zanim ten się jej oświadczył

.

Oboje znali się od lat, a wiadomość o zaręczynach została upubliczniona za pośrednictwem mediów społecznościowych Pałacu Buckingham. Mozzi współpracował z brytyjskim jubilerem Seanem Leanem, aby stworzyć olśniewający pierścionek dla księżniczki Mapelli.

Pierścionek posiada klasyczny wzór z platyny i brylantów. Choć para planowała wziąć ślub w maju 2020 roku, COVID-19 zmusił ich do szybkiej zmiany planów. Zamiast tego zdecydowali się na małą, intymną ceremonię w Królewskiej Kaplicy Wszystkich Świętych w Royal Lodge w Windsor Park.

6. Serena WilliamsGwiazda tenisa ogłosiła swoje zaręczyny ze współzałożycielem Reddit Alexisem Ohanianem pod koniec grudnia 2016

roku.

A zaledwie kilka tygodni później miała już za sobą diamentowy debiut. Masywna biżuteria o szmaragdowym szlifie jest wyceniana na ponad 10 karatów, donosi Business Insider.

7. Sophie TurnerW 2017 roku Joe Jonas zaproponował Sophie, dając jej musujący pierścionek z diamentem w kształcie gruszki

.

Para pobrała się w 2019 roku (przeprowadzili dwie ceremonie ślubne - jedną w Las Vegas, drugą na południu Francji), a wkrótce potem Sophie po raz pierwszy pokazała swój pierścionek zaręczynowy na swojej stronie na Instagramie.
  • Czytaj
więcej Historie
  • sukcesów bogatych i
  • sławnychModa ślub
  • naAktualnościPrzekaż
znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • komentarze


Autor

Redakcja "Tele Horse"