Co celebryci będą robić po zakończeniu kwarantanny?

Co celebryci zrobią po kwarantannie

Pomysły na sukces / Życie celebrytów Kwarantanna dotknęła wszystkich - nie tylko ciebie i mnie, ale także sztukę. Wszyscy jesteśmy na tej samej łodzi: zmuszeni do siedzenia w domu, anulowania planów na najbliższą przyszłość i przyzwyczajenia się do nowych realiów życia. Z tym wyjątkiem, że celebryci są w większości bardzo medialnymi ludźmi i nie są przyzwyczajeni do całkowitego braku aktywności społecznej.

W naszym artykule dowiesz się, co gwiazdy robią z wolnym czasem w izolacji i co robią pierwszą rzeczą po zakończeniu kwarantanny.

1000 i 1 sposobów, aby nie zwariować: wskazówki od celebrytówWszystkie

sieci społecznościowe są pełne wybryków artystów, którzy starają się nie stracić własnej publiczności. Oto kilka przykładów tego, co robią gwiazdy podczas kwarantanny.

Tom Hanks i Rita WilsonW

świat obiegła

wiadomość

, że aktor i jego żona również są chorzy na koronawirusa. Para powiedziała fanom, że natychmiast odizolowali się w swoim domu i teraz wracają do zdrowia. Ich kwarantanna nadal trwa, a czas płynie szybciej, jeśli poświęcisz się obowiązkom domowym: myciu naczyń, gotowaniu i praniu.


Zespół ColdplayWszyscy

członkowie zespołu, w tym główny wokalista Chris Martin, również odpowiedzialnie pozostają w domu. Na szczęście Internet dał nam wiele możliwości, aby lepiej się bawić podczas kwarantanny, z czego Coldplay, podobnie jak większość muzyków, chętnie korzysta. Na przykład dają koncerty online na Instagramie ku uciesze fanów.


MadonnaPiosenkarka

musiała odwołać swój wielki koncert w Paryżu z powodu zaistniałej sytuacji, ale nie zniechęca się. Gwiazda nadal prowadzi "Quarantine Diary" na swoim Instagramie i aktywnie nagrywa wideo z apelami do fanów.Krajowe gwiazdy nie pozostają w tyle za swoimi zagranicznymi odpowiednikami pod względem poziomu kreatywności.

Tina KandelakiPrezenterka telewizyjna

, podobnie jak większość jej kolegów po fachu, została blogerką. Publikuje porady wideo dla hipochondryków, jak przetrwać ten trudny dla nich czas.


Olga SumskaUkraińska

aktorka, jak się okazuje, potrafi bardzo dobrze szyć! Jak mówi nam w wywiadach, ma mnóstwo wzorów i pomysłów: "Włącz wreszcie moją dotykową maszynę do szycia" - mówi gwiazda.


Dima MonatikPiosenkarz

jest znanym pracoholikiem. Jego praca nigdy się nie kończy, nawet podczas kwarantanny: obecnie pracuje nad stworzeniem i uruchomieniem swoich nowych projektów.


Plany gwiazd po kwarantannie Wiele

celebrytów nie potraktowało wirusa poważnie i nie wprowadziło żadnych zmian w swoim życiu: nadal podróżują za granicę, spotykają się z przyjaciółmi i chodzą bez masek. Ale ta część, która potraktowała problem poważnie i pokornie pozostała w domu, z radością marzy o zakończeniu kwarantanny. Trzeba przyznać, że ich życzenie jest całkiem zwyczajne.
Dua

Lipa

Młoda piosenkarka ma wiele planów związanych z muzyką i modą i nie może się doczekać ich realizacji. Myślę, że możemy mieć nadzieję na kolejny album!


Olga BuzovaRosyjska

piosenkarka i prezenterka telewizyjna powiedziała swoim subskrybentom na Instagramie, że najpierw chciałaby odwiedzić swoje rodzinne miasto Sankt Petersburg. Jednym z głównych powodów jest to, że mieszka tam jej matka, za którą piosenkarka bardzo tęskni. Olga obiecuje, że gdy przyjedzie ją odwiedzić, przytuli ją i zaprosi do najlepszej restauracji.


Alyona VodonaevaSłynna

blogerka i prezenterka telewizyjna tęskniła za pysznym jedzeniem. Po zakończeniu kwarantanny natychmiast uda się do swoich ulubionych restauracji na gastronomiczne orgazmy.


Clava CocaPiosenkarka

, która dopiero niedawno stała się megapopularna, marzy o tym, by w końcu pójść na koncerty swoich ulubionych artystów. Dlatego bilety na festiwal będą pierwszą rzeczą, którą kupi po zakończeniu kwarantanny.


Timur RodriguezOdkąd

sytuacja się ustabilizowała, piosenkarz chce wsiąść do swojego samochodu. Ale nie po to, by nagrać nową piosenkę, jak to często się ostatnio zdarza: pierwszą rzeczą, jaką Timur zrobi, będzie wyjazd do rodziców.


NyushaJak

piosenkarka szczerze przyznaje swoim fanom, pierwszym miejscem, w którym opuści dom po zakończeniu kwarantanny, będzie salon kosmetyczny. Nie może się doczekać wizyty w solarium i depilacji woskiem, ponieważ, jak sama mówi, w trybie samoizolacji staje się "zbyt biała i puszysta".Tak, nie każdy może przetrwać taki okres bez dramatycznych zmian w życiu. Niektórzy nadal pracują, inni poświęcają więcej czasu rodzinie, jeszcze inni szczerze mówiąc wariują. Ale wszyscy wiemy, że prędzej czy później kwarantanna się skończy, a oto jak świętować to wydarzenie, przeczytaj nasz artykuł 15 rzeczy do zrobienia po kwarantannie.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn
  • Przeczytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"