Rozwiedziona Pelageya prezentuje szczupłą sylwetkę w bikini

Rozwiedziona Pelageya chwali się szczupłą sylwetką w bikini

Pomysły na sukces / Życie celebrytów

Aktorka cieszy się wspomnieniami z wakacji na Malediwach i dalej cieszy się życiem.

Pelageya od początku 2021 roku zdążyła już wypocząć z córką w Dubaju i na Malediwach. W pierwszy dzień wiosny piosenkarka z sentymentem wspomina swoje wakacje i zamieszcza kolorowe zdjęcia w kostiumie kąpielowym znad oceanu. Fani pokochali szczupłą sylwetkę 34-letniej artystki. I chociaż wiele gwiazd dostaje wiele negatywów z powodu szczerych zdjęć, w przypadku Pelageya wszystko wyszło dobrze - tak wielu komplementów w komentarzach piosenkarka nie widziała od dawna.
"Polja, jesteś oszałamiająca!", "Po prostu bogini", "Po prostu wow! "Jaka wspaniała kobieta!", "Jakie fajne biodra!". - zostawił informację zwrotną pod postem Pelageya na Instagramie.

Rozwód to nie wyrokPod koniec

ubiegłego roku Pelageya i jej mąż Ivan Telegin ogłosili rozwód. Plotki krążyły od wielu miesięcy, ale para zaprzeczała im, próbując ratować małżeństwo. Wszystkie próby były jednak nieudane. Pelageya i Ivan przyznali, że rozstają się bez wzajemnych pretensji. Wkrótce jednak okazało się, że między byłymi małżonkami wciąż istnieje konflikt - Telegraf nie bierze udziału w wychowaniu córki Taisii.


Życie toczy się dalej

Pomimo wszystkich niesnasek, rozwiedziona Pelageya czuje się świetnie i wciąż zachwyca swoich fanów soczystymi zdjęciami. I sądząc po rozmowach w kuluarach showbiznesu, ma nowego zalotnika, który inspiruje piosenkarkę.
Omów artykuł
  • Star NewsPowiedz
znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także


  • KomentarzeAutor

Redakcja "Tele Horse"