Mamy celebrytki z wieloma dziećmi i imponującą figurą

Celebrytki z wieloma dziećmi, które są niesamowicie sprawne

Pomysły na sukces / Życie celebrytów Kim one są - słynne kobiety, które osiągnęły sukces zawodowy i rodzinny, zachowując przy tym niesamowitą formę fizyczną? Najbardziej inspirujące przykłady już dziś w naszym artykule.

1.

Natalia Vodianova

Modelka ma 5 dzieci i jest bardziej jak ich siostra niż matka. Aby utrzymać formę, Natalia tańczy i trzyma się diety. I absolutnie odmawia fitnessu i siłowni, ponieważ sprawiają, że ciało jest zbyt zgrabne.
1/22

.

Angelina Jolie

ma 6 dzieci, ale trzeba przyznać, że 3 z nich adoptowała. Angelina poświęca dużo czasu na jogę, aerobik i kickboxing, aby zachować szczupłą sylwetkę.


3.

Victoria BeckhamPiosenkarka

i modelka wychowuje wraz z mężem czwórkę dzieci. Utrzymanie formy jest dla niej łatwe, ponieważ trzyma się ścisłego harmonogramu i codziennie ćwiczy na siłowni przez dwie godziny.
1/24

.

Heidi KlumSupermodelka

jest mamą czwórki dzieci. Jak przyznaje sama Heidi, najlepszym sposobem na utratę wagi i powrót do formy po ciąży jest karmienie piersią i ćwiczenia. Modelka preferuje jazdę na rowerze, spędzanie czasu z psem i zabawę z dziećmi na trampolinie.
1/25

.

Kate MiddletonKsiężna

ma troje dzieci - dwóch książąt i księżniczkę. Nie przeszkadza jej to w ciężkiej pracy nad królewskimi obowiązkami i prowadzeniu intensywnego życia publicznego. Jednocześnie wygląda bajecznie!


6

.

Oksana SamoilovaModelka

ma 4 dzieci z byłym mężem Dzhiganem. Na swoim Instagramie dziewczyna zawsze pokazywała nie tylko okres ciąży, ale także powrót do formy po porodzie. Kluczem do sukcesu jest dużo sportu. I, jak dodają hejterzy, być może mała operacja plastyczna.
1/27

.

Anna PletnevaPiosenkarka

zbudowała udaną karierę i dwukrotnie wyszła za mąż, rodząc troje dzieci. To aktywny harmonogram i ciągłe koncerty pomagają Annie zachować formę i seksowność.
Poza tym najpopularniejsze rosyjskie blogerki na Instagramie są obecnie również matkami utrzymującymi się w świetnej formie fizycznej: Nadezhda Serova, Alina Levda, Adele Sergeenkova i Valeria Chekalina.
1/4
Kochaj siebie i swoje dzieci!
Omów artykuł
  • Seksowne celebrytki
  • Aktualności na stronie
Aby powiedzieć znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"