Jak gwiazdy wychowują swoje dzieci?

Jak gwiazdy wychowują swoje dzieci?

Pomysły na sukces /. Życie gwiazd Każdy rodzic ma swoje osobliwości wychowania. W naszym artykule znajdziesz kilka sekretów, którymi znane mamy dzielą się ze swoimi fanami: jak wychować prawdziwą osobowość i człowieka sukcesu.
1.

Ani LorakPiosenkarka

uczy swoją 9-letnią córkę selektywności. Jak mówi gwiazda, zaufanie sercu dziewczynki może przynieść jej trudności. To bardzo ważne, kto jest w pobliżu, bo ci ludzie wpływają na nas, tak jak my wpływamy na ludzi. Ważne jest, mówi Ani Lorak, by otaczać dziecko dobrymi ludźmi, odpowiednią energią wokół.

Jednak w dobie szybkiego tempa rozwoju internetu, smartfonów i tabletów, bardzo trudno jest śledzić informacje, które otrzymuje dziecko. Piosenkarka jest zdania, że należy chronić dziecko wszelkimi sposobami, kształtować jego charakter i odpowiednio przygotować do dorosłego życia.

A kobieta jest też za indywidualnością, za wyjątkowymi ludźmi - bo to oni kształtują naszą przyszłość.
1/32

.

Regina TodorenkoMówi

, że pozwala swojemu małemu synkowi próbować wszystkiego na sobie. Wszystkie dzieci dorastają dociekliwe, więc Regina nie chce przeszkadzać synowi w rozwoju.

Nie zabrania mu poznawać otaczającego go świata i lubi to robić razem z nim. Chce dłubać w gniazdku - kupujemy gniazdko i razem je rozbieramy, żeby zobaczyć, co jest w środku. Chce mieć telefon, bo widzi, że rodzice gapią się na niego całymi dniami - pozwalamy mu go wziąć do ręki i zbadać. Chce wejść po drabinie na drzewo - proszę bardzo, nikt nie zabrania, pod warunkiem, że nauczy się schodzić, żeby nie trzeba było wzywać pogotowia.

Swoją drogą, wielu obwinia dziewczynę za takie podejście, ale sama młoda mama uważa, że to dużo lepsze niż zabranianie dziecku wszystkiego.
1/33

.

Yana Rudkovskaya

nigdy nie zaprzeczyła, że większość sukcesów i hobby jej popularnego syna to inicjatywa i przymus jej i męża. Ponadto bizneswoman uważa, że jej dziecko powinno być zawsze zajęte i stale zmęczone, bo tylko dzięki ciężkiej pracy można zostać mistrzem olimpijskim.

Ale stosowanie siły wobec dziecka jest jak najbardziej normalne: jak sama Rudkovskaya przyznała w wywiadzie, często bije Saszę cienkim paskiem, pozbawia go zabawek i umieszcza w ciemnym pokoju - ale tylko w celach edukacyjnych.
1/3
Tyle matek, ile podejść do rodzicielstwa. A obserwując efekty pracy rodziców celebrytów, zwykłe matki i ojcowie muszą tylko zdecydować, czy pójść za ich przykładem.
Omów artykuł
  • Wiadomości od gwiazd
  • Wychowanie dziecka
  • Wiadomości z
Powiedz moim znajomym: Zaprenumeruj magazyn
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"