No dalej, żegnaj! Halle Berry nie chce utrzymywać byłego męża

No dalej, żegnaj! Halle Berry nie chce utrzymywać byłego męża

Pomysły na sukces /... Życie gwiazd

Halle Berry zmniejszyła o połowę alimenty, które sąd nakazał płacić jej byłemu konkubentowi, który uzyskał prawo do opieki nad ich córką (Nalą). Według aktorki, Gabriel Aubrey wykorzystuje jej córkę do wymuszeń finansowych.


Hallie (lub Holly - tłumacze wciąż spierają się o jej imię) była współmałżonką Gabriela Aubreya od 2005 do 2010 roku. W czasie ich pięcioletniego związku urodziła się im córka Nala. W 2010 r. ujawniono, że Berry i jej były chłopak są w separacji. Aubrey udało się uzyskać prawo do opieki nad córką i wystąpiła z roszczeniami o alimenty.Według Gabriela, kłótnia w 2012 roku z Olivierem Martinezem (obecnym mężem Berry) spowodowała, że stracił możliwość dalszej pracy jako model i dlatego była żona powinna wspierać jego dążenia do finansowego zaopiekowania się córką. Trzeba przyznać, że Olivier Martinez dość mocno pobił przystojnego modela. Minęło już prawie 9 lat i rany dawno się zagoiły, ale 44-letnia Gaby nadal nie jest gorącą kandydatką dla agencji modelek. Najwyraźniej ten biedak nigdy nie słyszał o żadnym innym zawodzie.

Zgodnie z poprzednimi warunkami, Berry musiał płacić Aubrey 16 000 USD miesięcznie. I nie licząc tego, że gwiazdor "Atlasu chmur" i tak płaci za naukę swojej córki w prestiżowej szkole, a także opłaca ubezpieczenie medyczne dziecka i pokrywa wiele innych wydatków. Aktorce udało się jednak zmniejszyć o połowę wysokość alimentów na dziecko z 16 000 do 8 000 dolarów miesięcznie. Aktorka nazwała comiesięczne wpłaty swojego byłego chłopaka wymuszeniem. Jej zdaniem Gabriel wykorzystuje córkę do szantażu finansowego i bezczelnie wydaje przyznane pieniądze nie na dziecko, lecz na swoje ukochane "ja".

Hallie Berrygollywood Aktorka

"Od 10 lat płacę alimenty. Uważam, że to niewłaściwe, aby kobieta lub mężczyzna musieli wypłacać wsparcie finansowe, które znacznie przekracza uzasadnione koszty utrzymania dziecka!

""Rozumiem, że niektórzy rodzice (zarówno mężczyźni, jak i kobiety) potrzebują pomocy. Ale uważam też, że w dzisiejszych czasach zarówno mężczyźni, jak i kobiety powinni być odpowiedzialni za finansowe wspieranie swoich dzieci - muszą na to ciężko pracować."Zdaniem Hallie wadliwy system prawny przyczynia się do tego, że niektórzy rodzice zarabiają pieniądze na własne potrzeby, wykorzystując do tego swoje dzieci. Wygląda na to, że były Berry okazał się być alfonsem. Jak rozpoznać ten niebezpieczny typ człowieka - przeczytaj nasz artykuł.

Co o tym sądzisz? Czy zamożna kobieta ma obowiązek pomagać bezrobotnemu byłemu mężowi?
Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"