20 gwiazdorskich par z dużą różnicą wieku

20 gwiazdorskich par z dużą różnicą wieku

Pomysły na sukces /. Celebrity Life Między tymi słynnymi parami jest wiele lat różnicy, ale jeśli chodzi o miłość, udowadniają, że wiek to tylko liczba .

1. George Clooney i Amal Clooney: 17 lat różnicy wiekuW 2014 roku świat był zszokowany, gdy kawaler celebryta George Clooney, wówczas 52-letni, ogłosił swoje zaręczyny z 35-letnią prawniczką zajmującą się prawami człowieka, Amal Alamuddin. Para oficjalnie zawiązała węzeł we wrześniu 2014 roku (zaledwie rok po spotkaniu) w pięknym weneckim ślubie, a w czerwcu 2017 roku urodziła dwójkę dzieci, bliźnięta Ella i Alexander. A duża różnica wieku nie przeszkadza gwiazdom.

2. Blake Lively i Ryan Reynolds: 11Po spotkaniu na planie filmu Green Lantern na początku 2010 roku, kiedy Blake Lively miała zaledwie 22 lata, a Reynolds 33, zaczęli się spotykać w 2011 roku i pobrali się we wrześniu 2012 roku. Dziś ci uroczy aktorzy są rodzicami trzech córek, a w sierpniu urodziło się ich trzecie dziecko. I pojawiają się na wszystkich czerwonych dywanach ramię w ramię.

3. Emma Heming Willis i Bruce Willis: 23


Gwiazdor Szóstego zmysłu i wielu innych kultowych filmów był kilkakrotnie żonaty: po raz pierwszy oświadczył się aktorce Demi Moore, z którą ma trzy córki. W 2009 roku aktor ożenił się z Emmą Heming Willis. Małżeństwo ma obecnie dwie córki.

4. Priyanka Chopra i Nick Jonas: 11 latPo dwóch miesiącach randekChopra i Jonas zaręczyli się w lipcu 2018 roku. W grudniu tego samego roku para wzięła huczny ślub, z dwoma ceremoniami i licznymi uroczystościami w Indiach. Choć wielu fanów zwróciło uwagę na ich różnicę wieku, parze nie przeszkadza to w niczym. "Różnica wieku nie jest dla nich dużym problemem", powiedziało People źródło bliskie Jonasowi. W rzeczywistości, Jonas jest podobno wysoki na różnicę. "Uwielbia umawiać się ze starszymi kobietami i to sprawia, że Priyanka jest dla niego jeszcze bardziej atrakcyjna" - dodaje źródło. Jonas "zawsze był bardzo dojrzały jak na swój wiek".

5. Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger: 10 lat
Chris Pratt i Katherine Schwarzenegger ogłosili swoje zaręczyny w styczniu 2019 roku i pobrali się jeszcze w tym samym roku w skromnym ślubie w Kalifornii. Para spodziewa się teraz swojego pierwszego dziecka.

6. Adam Levine i Behati Prinsloo: 10 latLevin, 34, poznał 24-letnią Prinsloo w czerwcu 2012 roku po tym, jak zakończył swój związek z bliską przyjaciółką Prinsloo i modelką VS Anną Vyalitsiną. Para zaręczyła się w 2013 roku, a następnie związała się w 2014 roku w Los Cabos w Meksyku. Prinsloo urodziła dziewczynkę, Dusty Rose, w 2016 roku i urodziła kolejną córkę, Gio Grace, w lutym 2018 roku.

7. Camila Alves i Matthew McConaughey: 13 latMatthew McConaughey poznał modelkę Camilę Alves w nocnym klubie w Los Angeles w 2006 roku, kiedy McConaughey miał 36 lat, a Alves 23. Zajęło trochę czasu, aby przekonać ją do zwrócenia na niego uwagi, ale w końcu zaczęli się spotykać, a on oświadczył się w Boże Narodzenie 2011 roku. Następnie para pobrała się w czerwcu 2012 roku. Mają troje dzieci: synów Leviego i Livingstona oraz córkę Vidę.
Przeczytaj więcej Historie
  • bogatych i sławnych ludzi sukcesuSeksowne
  • gwiazdyAktualnościPowiedz
znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • komentarze

Autor

Redakcja "Tele Horse"