5 celebrytów urodzonych 16 października

5 gwiazd urodzonych 16 października

Pomysły na sukces Życie celebrytów

Od utalentowanego Oscara Wilde'a po obdarzonego słodkim głosem Johna Mayera, opowiadamy o niesamowitych artystach, którzy podbili serca wielu fanów. Dowiedz się, które gwiazdy urodziły się 16 października.

1. Oscar WildePełne nazwisko pisarza to Oscar Fingal O'Flaherty Wills Wilde. Urodził się w Irlandii w 1854 roku, a zmarł w 1900 roku. Wspaniały pisarz i poeta dał nam wiele zachwycających dzieł w różnych gatunkach: od mądrych opowieści o dobroci po filozoficzno-mistyczną powieść Obraz Doriana Graya.

2. Angela LansburyAngela Bridget Lansbury urodziła się w 1925 roku. Aktorka w 2020 roku skończy 95 lat! Jej kariera widziała kilka wzlotów i upadków. Jako młoda aktorka zagrała w jednej z pierwszych adaptacji filmowych wspomnianej powieści Wilde'a ("Dorian Gray", film w 1945). Większość widzów zna aktorkę z głównej roli w serialu detektywistycznym "She Wrote Murder".

3. Ilya LagutenkoIlya Igorevich Lagutenko to znany rosyjski muzyk, poeta, piosenkarz i aktor. Urodził się w 1968 roku. Od dzieciństwa najważniejszymi zainteresowaniami Ilji były muzyka i Wschód. Od najmłodszych lat wkuwał chiński, a na uniwersytecie studiował orientalistykę. Może byłby sławny wśród orientalistów, ale jego popularność wzięła się z niepowtarzalnego głosu. Szerszej publiczności Łagutenko znany jest z grupy Mumiy Troll.


4. Todd StashwickAmerykański aktor i pisarz urodził się, podobnie jak Łagutenko, w 1968 roku. Todd rzadko dostawał główne role, najczęściej był aktorem przemykającym w tle. Jednak jego nietypowy wygląd od razu przykuwa uwagę, podobnie jak wiarygodna gra aktorska. Todd Stashwick wielokrotnie pojawiał się w różnych odcinkach kultowych projektów, m.in. w serialach tajemniczych ("Supernatural", "American Horror Story"), w dramatach kryminalnych ("Lie to Me", "Criminal Intent", "Gotham") itd. Todd jest szczególnie dobry w rolach czarnych charakterów lub seksownych macho.

5. John MayerJohn Clayton Mayer
- Muzyk popularny (gra na gitarze i klawiszach), piosenkarz i autor tekstów. Urodził się w 1977 roku w prostej rodzinie nauczycieli szkolnych. Wybraniec serca i posiadacz przyjemnego głosu zdobył serca najsłynniejszych piękności. Przez lata John umawiał się z Jennifer Love Hewitt, Taylor Swift, Jessicą Simpson, Jennifer Aniston i Katy Perry. W trakcie swojej kariery Mayer zdobył siedem nagród Grammy, jednych z najbardziej prestiżowych nagród dla muzyków.A wszystkim urodzonym 16 października życzymy szczęścia. Niech Twoje talenty rozwijają się w pełni, a życie niech będzie niesamowite, radosne i pełne życia. Wszystkiego najlepszego!
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu bogatych i sławnych
  • Wiadomości o gwiazdach
  • Aktualności
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"