Historia związku Rachel i Rossa z serialu Przyjaciele w prawdziwym życiu

Historia związku Rachel i Rossa z serialu Przyjaciele w prawdziwym życiu

Pomysły na sukces /... Życie gwiazd

Przyjrzyjmy się historii przyjacielskiej i "półromantycznej" relacji między jedną z najsłynniejszych ekranowych par lat 90. i początku nowej dekady. Aktorzy Jennifer Aniston i David Schwimmer poznali się na planie kultowego serialu Przyjaciele, gdzie wcielali się w role Rachel Green i Rossa Gellera.

W Przyjaciele 2021 specjalne dla HBO's Max Schwimmer ujawnił, że po raz pierwszy spotkał Aniston, Courtney Cox (Monica Geller), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matthew Perry (Chandler Bing) i Matt LeBlanc (Joey Tribbiani) podczas czytania odcinka pilotażowego. "Słysząc was wszystkich po raz pierwszy, byłem zszokowany. Po prostu myślałem, że wszyscy są tak doskonale obsadzeni" - wspomina Schwimmer.

Twórca serialu David Crane powiedział, że musieli "błagać" Davida, aby przyjął rolę Rossa, ponieważ aktor miał złe doświadczenia w poprzednim serialu. Po wielu namowach, zgodził się wystąpić w serialu, a wy i ja otrzymaliśmy jedną z najlepszych postaci w historii telewizji.

Jennifer, z drugiej strony, miała najtrudniejszy czas. Była ostatnią z głównych aktorek do obsadzenia, bo gdyby nie zagrała tego dobrze, rola Rachel mogłaby nie wydawać się wiarygodna. Twórcy Przyjaciół polubili Aniston, kiedy zgłosiła się na przesłuchanie, ale ona już została obsadzona w serialu Breaking Bad i nawet zagrała w kilku odcinkach.

Mimo to, nadal brała udział w przesłuchaniach i pracowała w obu programach. I nawet zrobił kilka odcinków z Przyjaciółmi, kiedy ten program był jeszcze w telewizji. Jeśli CBS pozwoliłoby "Climbing" być pełną serią, rola Rachel z pierwszych odcinków "Przyjaciół" musiałaby być ponownie nakręcona z inną aktorką. I nie zobaczylibyśmy kultowej fryzury Rachel Green, która wciąż jest popularna, a teraz przeżywa drugi wiatr.

Na specjalnym Aniston powiedział, że kiedy poznała swoich kolegów, pomyślała, że są "najlepszą grupą ludzi". Była również pod wrażeniem scenariusza, więc zwróciła się do producentów Breaking Bad i poprosiła o zwolnienie z sitcomu, aby móc zostać w Przyjaciołach.

Seria miała premierę 22

września 1994 roku na NBC, Przyjaciele (kultowy serial lat 90-tych), uruchamiając jedną z najpopularniejszych par ekranowych w historii telewizji: Ross i Rachel

.

Ich związek wywołał wiele memów, które do dziś są aktualne. Na przykład, ciągłe oświadczenia Rossa o "robieniu sobie przerwy". A Phoebe nazwała Rossa i Rachel homarami, ponieważ te morskie stworzenia zakochują się i łączą w pary na całe życie.

Zakończenie serii


6 maja 2004 roku, serial Przyjaciele zakończył się po 10 sezonach, a Ross i Rachel dostali swoje szczęśliwe zakończenie. W finale, Rachel przygotowywała się do przeprowadzki do Paryża po przyjęciu oferty pracy. Ross zdał sobie sprawę, że nadal jest w niej zakochany i nie chce, aby odeszła. To skłoniło go do pośpiechu na lotnisku, aby wyznać swoje uczucia i błagać ją, by została. Rachel przeprosiła i mimo wszystko wsiadła do samolotu, i wydawało się, że to już koniec między nimi

...

Ale wtedy Ross wrócił do swojego mieszkania i odtworzył wiadomość, którą Rachel zostawiła w jego telefonie, w której napisała mu, że strasznie się wstydzi tego, jak z nim zerwała. Rachel odpowiedziała, że ona też go kocha, a potem próbowała wysiąść z samolotu i powiedzieć to Rossowi osobiście. Wiadomość ucięła się, ale w tym samym momencie w drzwiach Rossa pojawiła się Rachel.

Aniston zabrała się na Instagram15

października 2019 Aniston "złamała" Instagram, kiedy dołączyła do aplikacji i opublikowała epickie selfies ze Schwimmerem i ich kolegami z Friends. "A teraz jesteśmy również Instagram Friends. Hi INSTAGRAM," Aniston podpisała zdjęcie. Nie jest jasne, kiedy zdjęcie zostało zrobione, ale mniej więcej w tym samym czasie Aniston opowiedziała Howardowi Sternowi o tym, jak "cały gang" spotkał się ostatnio na kolacji w domu Courtney Cox. Aktorka powiedziała, że gwiazdom "zdarzyło się mieć trochę wolnego czasu", więc spędzili go razem i świetnie się bawili. Dodała również, że wszyscy bardzo tęsknią za swoim programem.

Schwimmer i Aniston wyznali swoje uczucia27

maja 2021 Jennifer i David przyznali, że byli w sobie zakochani podczas pierwszych sezonów, ale nie zrobili nic, aby stworzyć pełny związek.
Ujawnienie nastąpiło podczas długo oczekiwanego zjazdu Przyjaciół pod koniec maja 2021 roku. "Miałem ogromny crush na Jen w sezonie pierwszym," Schwimmer powiedział podczas wywiadu grupy z gospodarzem James Corden. "I myślę, że w pewnym momencie oboje byliśmy w sobie zakochani".

Aktor dodał, że nie okazywali sobie uczuć, ponieważ nie byli sami. "To było jak dwa statki płynące obok siebie, ponieważ jedno z nas zawsze było w związku i nigdy nie przekroczyliśmy tej granicy. Uszanowaliśmy to" - powiedział Schwimmer. W odpowiedzi Matt LeBlanc żartobliwie odkaszlnął: "Nonsens...".

Aniston rozwinęła ich wzajemne zainteresowanie sobą, wspominając o pierwszym pocałunku Rossa i Rachel w sitcomie, który miał miejsce w sezonie drugim. "Pamiętam, jak kiedyś powiedziałam Davidowi: 'Byłoby kiepsko, gdyby pierwszy pocałunek między nami odbył się w krajowej telewizji'", stwierdziła. I dalej mówił: "Oczywiście, pierwszy raz pocałowaliśmy się w tej kawiarni. Więc po prostu skierowaliśmy całą naszą miłość i uwielbienie dla siebie nawzajem w Rossa i Rachel".

Ekipa widziała, że coś ich łączy Dla

obsady i ekipy serialu Przyjaciele, wzajemne uczucie Aniston i Schwimmera było oczywiste. Podczas specjalnego pokazu Schwimmer wspominał, jak on i Aniston flirtowali poza kamerą. "Pamiętam pierwszy rok czy dwa, kiedy mieliśmy przerwy między próbami" - powiedział. "Były momenty, kiedy przytulaliśmy się na kanapie. I myślę sobie: "Jak to się stało, że wszyscy nie wiedzieli, że się kochamy? "Na pewno wiedzieliśmy," żartowała jego siostra Courtney Cox.

Producent wykonawczy Friends i reżyser Kevin Bright powiedział również The Hollywood Reporter, że podczas pierwszego sezonu "to był bardzo gorący temat na planie, ponieważ było tak wiele napięcia między nimi w scenach, 'O mój Boże, jest coś między nimi! Martha Kauffman, twórca Przyjaciół, również powiedział publikacji, że atrakcja była "dość oczywista". "Nie wiedzieliśmy tego na pewno, bo nigdy nie pytaliśmy żadnego z nich, ale tak, myśleliśmy, że coś się między nimi dzieje" - powiedziała.

Aniston powiedziała, że byłaby dumna z romantycznego związku

"David był wspaniały, ale każdy miał związek. To zawsze było złe wyczucie czasu i to by nie wyszło," Aniston powiedziała w wywiadzie grupowym z Cox i Kudrow dla "The Howard Stern Show" na SiriusXM.

Aktorka powiedziała również, że być może romans Rossa i Rachel "rezonuje" z fanami, ponieważ odzwierciedla ich uczucia do siebie w prawdziwym życiu. "Ale nie, nigdy się nie spotkaliśmy, a Courtney i Lisa wiedziałyby, gdybyśmy się spotkali. Oni mogą za mnie ręczyć" - dodała. "Byłabym dumna mogąc powiedzieć, że zakochałam się w Schwimmerze, gdybym to zrobiła. Szczerze mówiąc, przypomina mi mojego chłopaka z liceum" - zażartowała Aniston.

Insider donosi o spotkaniach Jen i Davida


9 sierpnia 2021 roku anonimowi wtajemniczeni powiedzieli brytyjskiemu wydawnictwu Closer, że gwiazdy zaczęły spędzać ze sobą dużo czasu po tym wydarzeniu. "Po zjednoczeniu, stało się jasne, że wspomnienia z przeszłości wzbudziły uczucia dla obu z nich i chemia, którą zawsze mieli do zakopania, nadal tam była", powiedziało źródło. "Zaczęli pisać SMS-y zaraz po filmowaniu, a w zeszłym miesiącu David przyleciał ze swojego domu w Nowym Jorku, aby zobaczyć Jen w Los Angeles".

Źródło donosi, że spędzili dużo czasu w domu Aniston i zostali również "zauważeni pijąc wino i rozmawiając podczas spaceru po jednej z ulubionych winnic Jen w Santa Barbara". Ogłoszenie wywołało silną reakcję fanów, z których wielu zamieściło tweety, w których mieli nadzieję, że Aniston i Schwimmer się umawiają.

Co sądzi o tym rzekoma para?

11 sierpnia 2021 roku rzecznik prasowy Aniston powiedział Insiderowi, że doniesienia te są nieprawdziwe. "Oni się nie umawiają. Cała ta historia to fikcja" - powiedział przedstawiciel Aniston. A rep Schwimmer dodał do The Sun, że nie ma "żadnej prawdy do tych plotek". We wrześniu 2021 roku Aniston powiedziała Entertainment Tonight, że spekulacje na temat randek były "dziwaczne". "Nie mogłam w to uwierzyć. Jak, naprawdę? To mój brat", ale całkowicie to rozumiem. To tylko pokazuje, jak bardzo ludzie mają nadzieję, że ich fantazje i marzenia się spełnią" - powiedziała ET.

Jednak Jennifer ciągle przypisuje się jakiś romans. Tak było ostatnio w przypadku jej byłego męża Brada Pitta, z którym gwiazda przeszła przez skandaliczny rozwód. Byli małżonkowie spotkali się kilkakrotnie na jednej z imprez, co wywołało wiele plotek o odnowieniu romansu.

Przypomnijmy, że serial Przyjaciele został wydany w 1994 roku i z powodzeniem funkcjonował przez 10 sezonów aż do 2004 roku.

Autor: Victoria Kunakova Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu sławnych i bogatych
  • Najlepszy serial telewizyjny
  • Seksowne celebrytki
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"