14 hollywoodzkich par, o których nie miałeś pojęcia

14 hollywoodzkich par

, których nie znałeś Pomysły na sukces / Życie celebrytów Przegapiłeś wiadomości z showbiznesu? Niedawno zakończył się finałowy sezon Gry o Tron, który przyciągnął przed ekrany miliony widzów. Kto z głównych aktorów pozostanie na szczycie popularności, kiedy ukaże się prequel serialu,jak potoczy się dalsza kariera aktorów? Pytań jest mnóstwo ... Jednak czasami hollywoodzkie gwiazdy łączy nie tylko praca, ale także romantyczne relacje.

Proponujemy przyjrzeć się niesamowitym hollywoodzkim parom, o których nie wiedziałeś. Te 14 namiętnych związków na pewno nie pozostawi Cię obojętnym.

1. Sarah Jessica Parker i Robert Dow

ney Jr

Tak, Carrie Bradshaw i Iron Man byli razem przez kilka lat, od 1987 do 1991 roku. Jak później ujawnił aktor Robert Downey Jr., w tym okresie cierpiał na uzależnienie od alkoholu i narkotyków. To właśnie z tego powodu związek dwojga aktorów został zniszczony.

2. Uma Thurman i Gary OldmanTen związek nie trwał długo, ale fakt pozostaje faktem. Gary Oldman miał 32 lata, a Uma Thurman zaledwie 20, kiedy się pobrali. Ich małżeństwo było przelotne: para rozwiodła się 11 miesięcy po ślubie. Kilka lat później aktorka przyznała: "To był niedojrzały i buntowniczy akt. To rodzaj dziecinady - poślubić swojego pierwszego chłopaka. A Gary był dokładnie pierwszym".

3. Brad Pitt i Christina ApplegateAktorka Christina Applegate poznała Brada Pitta, gdy skończyła 18 lat. Ich romans, który wydawał się być tylko historią z romantycznego filmu, nie trwał długo. Aktorka przyznała później, że rzuciła Pitta podczas rozdania nagród MTV Video Music Awards w 1989 roku. Jaki był powód? Zakochała się w Sebastianie Bachu, wokaliście zespołu Skid Row.

4. Richard Gere i Cindy CrawfordPoznali się w 1988 roku w sposób, w jaki zwykle spotykają się bogaci i wpływowi ludzie: na grillu zorganizowanym przez bogatych i wpływowych. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Para była razem do 1995 roku. W tym okresie Cindy była popularną top modelką, a Richard Gere był najbardziej godnym pozazdroszczenia panem młodym w Hollywood. Ze względu na ciężki harmonogram pracy, oboje celebryci musieli się rozstać, ponieważ nie było wystarczająco dużo czasu na związek dla nich obojga.

5. Nicolas Cage i Patricia ArquetteMówi się, że Cage zakochał się w Patricii od pierwszego wejrzenia i tego samego wieczoru złożył jej ofertę. Patricia, która miała wtedy zaledwie 18 lat, odmówiła, ale aktor postanowił czekać tak długo, jak to konieczne. Po 9 latach Patricia Arquette i Nicolas Cage pobrali się. Ich małżeństwo trwało jednak tylko 6 lat.

6. Jeff Goldblum i Geena DavisJedna z najsłynniejszych par swoich czasów! Aktorzy poznali się na planie Transylwanii 6-5000, ale ich romans rozpoczął się na planie Muchy w 1986 roku. Pobrali się (dla Giny było to drugie małżeństwo) i rozwiedli po 3 latach. Jednym z głównych powodów rozwodu było duże obciążenie pracą aktorów. Mogli nie widywać się miesiącami z powodu kręcenia filmów.

7. Jared Leto i Cameron DiazTa para była w związku od 1999 do 2003 roku. Po rozstaniu Cameron zaczęła spotykać się z Justinem Timberlake'iem, a Jared Leto zaczął spotykać się z Britney Spears (byłą dziewczyną Timberlake'a), aby się zemścić.

8. Sandra Bullock i Ryan GoslingKiedy Ryan Gosling nie był jeszcze znanym hollywoodzkim aktorem, przez kilka lat spotykał się z Sandrą Bullock. Poznali się w 2002 roku na planie filmu Countdown to Murder. Ich związek trwał niecały rok, choć aktorka wciąż miło go wspomina.

9. Natalie Portman i Jake G

yllenhaal

Aktorzy mieli krótki romans w 2006 roku, a teraz są w przyjaznych stosunkach. Jake Gyllenhaal zawsze dobrze wypowiada się o swojej byłej dziewczynie i uważa, że jest ona "dzisiejszą Audrey Hepburn".

10. Nicole Kidman i Lenny KravitzAktorka i piosenkarz byli razem w latach 2003-2005 i nadal pozostają w dobrych stosunkach. Aktorka niedawno ujawniła, że jedną z najwspanialszych rzeczy, jakie przytrafiły jej się podczas pracy nad filmem Big Little Lies, było partnerstwo z Zoe Kravitz, córką piosenkarza Lenny'ego Kravitza. Z kolei Lenny Kravitz zawsze dobrze wypowiada się o Nicole Kidman.

11. Britney Spears i Colin FarrellW 2003 roku Colin Farrell stał się jednym z najbardziej pożądanych aktorów w Hollywood. "Opinia specjalna", "Budka telefoniczna", "Daredevil"... To nie wszystkie filmy z Colinem Farrellem, które ukazały się w 2003 roku. Britney Spears również nie pozostawała w tyle! W końcu była najpopularniejszą piosenkarką w Stanach Zjednoczonych! Romans dwójki celebrytów nie trwał długo. Mówi się, że ograniczył się do kilku burzliwych nocy i więcej się nie spotkali. A Colin Farrell wysłał Britney koszulkę z nadrukiem: "Spałem z Colinem Farrellem".

12. Taylor Swift i Joe JonasTo był namiętny nastoletni romans. Oboje byli twarzami Disneya, więc ich związek nie był dla nikogo zaskoczeniem. Nastoletnia miłość skończyła się i celebryci rozstali się. W 2008 roku Taylor Swift wyznała Ellen DeGeneres: "Wiesz, kiedy spotkam mojego mężczyznę, wszystko będzie świetnie. A kiedy spojrzę mu w oczy, nie będę nawet pamiętać faceta, który rzucił mnie przez telefon, gdy miałam 18 lat".

13. Ryan Reynolds i Alanis Mor

issette

Zanim ożenił się (i rozwiódł) ze Scarlett Johansson i oczywiście zanim rozpoczął się jego idealny związek z Blake Lively, Ryan Reynolds spotykał się z Alanis Morissette. Byli razem przez pięć lat i nawet się zaręczyli. Jednak związek piosenkarki i aktora wkrótce utknął w martwym punkcie. Alanis zadedykowała Ryanowi piosenkę "Torch".

14. Mila Kunis i Macaulay CulkinSpotykali się przez 9 lat od 2002 roku. Macaulay Culkin wciąż pławił się w blasku sławy po wydaniu serii filmów Home Alone, a Mila Kunis dopiero zaczynała swoją karierę aktorską. Oczywiście w tym momencie Culkin był gwiazdą Hollywood. Mila Kunis z trudem wytrzymywała ten szum wokół swojego kochanka. Jednak para przetrwała razem wystarczająco długo. Jak później wyjaśniła Mila Kunis, ich rozstanie było całkowicie naturalne, ponieważ byli razem przez wiele lat, począwszy od ich nastoletnich lat.

Z pewnością wielu celebrytów ukrywa swoje romanse, aby media nie ingerowały w życie osobiste gwiazd. Jesteśmy więc pewni, że nie jest to kompletna lista par celebrytów, o których nie wiedzieliście! Showbiznes wciąż zaskakuje nas głośnymi skandalami i romantycznymi związkami. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z12 najbardziej namiętnymi parami z filmów i seriali telewizyj nych. Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Komentarze

Autor

Redakcja "Tele Horse"