Matthew Broderick opowiada o swoim małżeństwie z Sarah Jessicą Parker

Matthew Broderick opowiada o swoim małżeństwie z Sarah Jessicą Parker

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

Broderick i Parker w 2020 roku obchodzili 23. rocznicę ślubu. Popularny hollywoodzki aktor podzielił się z mediami swoimi przemyśleniami na temat małżeństwa z gwiazdą "Sex and the City".


W Hollywood jest tradycja, że gwiazdy biorą ślub, biorą głośny rozwód, potem znowu się żenią i znowu rozwodzą. Niektóre gwiazdy mają pięć lub więcej ślubów w życiu! Częste sesje zdjęciowe z symbolami seksu milionów i uwaga tłumów fanów nie sprzyjają wierności. Jednak życie małżeńskie Matthew Brodericka i Sarah Jessica Parker jest doskonałym przykładem, że celebryci mogą tworzyć długotrwałe i silne małżeństwa.

Matthew opowiedział o swoim życiu z Sarą na programie Quarantined with Bruce, gdzie mówił o swojej żonie. Jak twierdzi aktor, prawdopodobnie nie wie, w czym tkwi sekret ich długiego małżeństwa. Zapytany bezpośrednio przez gospodarza o sukces ich małżeństwa, aktor zażartował z niejasną odpowiedzią "Komunikacja i ona jest moją najlepszą przyjaciółką - chcecie usłyszeć banały?". A potem dodał: "Nie wiem, na czym polega tajemnica. Ale jestem wdzięczny, kocham ją. To niesamowite. Sam nie mogę uwierzyć, że to trwa tak długo".

Romantyczny związek aktorów przed ślubem również nie był krótkotrwały. Para umawiała się przez długie pięć lat, zanim 19 maja 1997 roku wzięli legalny ślub. Gwiazdy zaskoczyły swoich gości zapraszając po prostu sto osób na imprezę, nie precyzując, że chodzi o wesele. Podobnie jak jej bohaterka, Carrie Bradshaw, Sarah postanowiła zaskoczyć innych wyborem niebanalnego stroju i założyła historyczną czarną suknię ślubną. Wielu powiedziałoby, że ten strój kojarzy się raczej z żałobą i przynosi parze młodej pecha. Jednak 23 lata silnego i szczęśliwego małżeństwa sugeruje co innego.Co więc Sara myśli o Mateuszu? W wywiadzie z 2018 roku dla magazynu People aktorka powiedziała m.in: "Niech to zabrzmi głupio, ale naprawdę uważam, że jeśli kogoś lubisz, to jest to wielka sprawa. I nadal go lubię. Pewnie męczę go tak, jak on mnie, ale dosłownie każdego dnia uczę się o nim czegoś nowego."

Wydaje się, że prawdziwy sekret długiego i szczęśliwego małżeństwa czai się nie w burzliwej namiętności, ale w niekończącej się nowości i podziwie dla osoby, z którą wiąże się swoje życie. Powinniśmy starać się zaskakiwać siebie nawzajem i być z siebie dumni każdego dnia. Nie zgadzasz się?

Napiszcie w komentarzach, co Waszym zdaniem jest gwarancją szczęśliwego małżeństwa. A my życzymy wszystkim wzajemnej miłości i silnego związku!
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu bogatych i sławnych
  • Wiadomości gwiazd
  • Aktualności
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Uwagi Oferowane przez

Autor

Redakcja "Tele Horse"