Celebryci, którzy przeżyli stratę własnych dzieci

Celebryci, którzy przeżyli stratę własnych dzieci

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów Utrata dziecka to ciężka trauma, z którą nie każdy sobie radzi. Niektóre gwiazdy również musiały przejść przez ten horror - niektóre poradziły sobie, inne nie; niektóre w końcu były w stanie powiedzieć publicznie, jak się czują, a niektóre nadal trzymają ból dla siebie. Przeczytaj o tym wszystkim w naszym artykule.
1

.

Keanu ReevesKiedy

żona aktora Jennifer Syme zaszła w ciążę, para nie mogła się doczekać narodzin córki. Jednak na tydzień przed porodem dziewczynka zmarła na skutek zatrzymania akcji serca. Wszyscy walczyli z bólem jak tylko mogli - Keanu poszedł do pracy, Jennifer zaczęła nadużywać alkoholu. Pewnego razu, w drodze do domu, dziewczynka miała wypadek i zginęła na miejscu.

Po tylu tragediach Reeves żyje samotnie i nie spieszy się do budowania poważnego związku, nawet pomimo plotek o jego nowej powieści.


2

. John TravoltaAktor

stracił 16-letniego syna, który cierpiał na zespół Kawasaki. Podczas kolejnego napadu padaczkowego chłopiec uderzył się w głowę i zmarł.

Po latach John przyznał, że najtrudniej jest stracić nie rodziców, ale dzieci. Jego syn był dla niego wszystkim, a śmierć chłopca nauczyła Travoltę żyć i kochać tak, jakby to był jego ostatni dzień.


3

. Mike TysonW

rodzinie słynnego boksera również doszło do

strasznej

tragedii. Jego 4-letnia córka zaplątała się w sznurek, który był przymocowany do bieżni i zmarła w szpitalu na skutek uduszenia w ramionach ojca.

Dziesięć dni po jej śmierci rodzice wzięli ślub, a półtora roku później urodził im się syn.


4.

Elena ZakharovaDługo oczekiwana

córka aktorki zmarła, gdy miała zaledwie osiem miesięcy z powodu błędnej diagnozy. Gdy leczenie przeziębienia nie przyniosło efektu, lekarze zorientowali się, że to infekcja wirusowa, ale było już za późno. Kilka dni po śmierci dziecka mąż opuścił Elenę.

Według aktorki w poradzeniu sobie z tak silnym bólem pomogła jej praca i wiara w Boga.


5

. Yulia SavichevaSerwisantka

nawet teraz trudno wspomina tamten okres, bo za tragedię obwinia tylko siebie. Kiedy dowiedziała się o swojej szczęśliwej sytuacji, nie próbowała zmniejszyć obciążenia pracą i odwołać koncertów. Z powodu niekończących się lotów i chronicznego zmęczenia dziewczyna straciła swoje dziecko.

Jak wyznała niedawno sama piosenkarka, do dziś wspomina ten horror z dreszczem i łzami w oczach.Nie sposób nawet wyobrazić sobie bólu, jaki muszą znosić rodzice po śmierci własnych dzieci.
Omów artykuł
  • Wiadomości od gwiazd
  • Aktualności
Powiadom znajomych: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także.
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"