Dziennik Heatha Ledgera ujawnia jego przeczucie śmierci

Pamiętnik Heatha Ledgera ujawnia jego własne przerażające przeczucie śmierci

Pomysły na sukces /. Życie gwiazd W pamiętniku aktora Heatha Led gera , który prowadził przed śmiercią, znaleziono jego własne przerażające przeczucie śmierci. Australijski aktor zmarł w wieku 28 lat z powodu przedawkowania leków na receptę, podczas gdy w produkcji był "Mroczny Rycerz", film, w którym zagrał swoją prawdopodobnie najsłynniejszą rolę - supervillaina Jokera.W tym czasie Ledger prowadził dziennik, w którym opisywał swoje "pogrążenie w ciemności" na kilka miesięcy przed śmiercią, a pamiętnik zawierał również makabryczną wiadomość, która zdawała się zapowiadać jego odejście. Notatnik, w którym Heath zapisywał swoje ówczesne myśli, był pisany z punktu widzenia Jokera, a w filmie dokumentalnym Too Young to Die, zdjęciami pamiętnika podzielił się ojciec gwiazdora, Kim Ledger.

Na stronach pamiętnika znajdują się odniesienia do A Clockwork Orange, filmu Stanleya Kubricka opartego na powieści o tym samym tytule autorstwa brytyjskiego pisarza Anthony'ego Burgessa. Bohaterem tej książki jest Alex Delarge, młody przestępca lubiący "akty ultra przemocy". W pamiętniku Heatha Ledgera pojawiają się również rysunki hien, klaunów, a niedawno ujawniono, że na jednej stronie znajduje się coś, co wydaje się być niesamowitym i niepokojącym przeczuciem śmierci, ponieważ Heath dosłownie nabazgrał dużym drukiem "BYE BYE".Według ojca gwiazdora, jego syn był oddany swojej roli i zamknął się w sobie, aby skupić się na doskonaleniu roli Jokera. "Zamknął się w pokoju hotelowym na wiele tygodni. Przyniósł tę wymagającą postać do życia. To było typowe dla Heatha. To właśnie robił. Lubił zanurzać się w swoich postaciach, ale tym razem naprawdę wyniósł to na wyższy poziom" - powiedziała Kim Ledger. Heath został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu na Manhattanie w Nowym Jorku w styczniu 2008 roku. Wraz z byłą dziewczyną Michelle Williams została mu córka Matilda, obecnie 14-letnia.Przyczyną śmierci utalentowanego aktora było przedawkowanie (uważa się, że przypadkowe) leków na receptę, w tym środków przeciwbólowych i przeciwlękowych. Ojciec Heatha, Kim Ledger, powiedział wówczas: "Połączenie leków przepisanych przez lekarza okazało się śmiertelne dla naszego chłopca. Tragiczna śmierć Heatha służy jako ostrzeżenie o ukrytych zagrożeniach związanych z kombinacjami leków na receptę, nawet w małych dawkach."

Problemy ze zdrowiem psychicznym nie są rzadkością u gwiazd, które zawsze są pod obserwacją. A czasami szaleństwa fanów mogą nawet doprowadzić do tragedii - jak niektóre gwiazdy zginęły z rąk własnych fanów.
Omów artykuł
  • Wiadomości o gwiazdach
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także.
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"