Przywróćcie Jacka Sparrowa! Znany aktor popiera Johnny'ego Deppa

Przywróćcie Jacka Sparrowa! Słynny aktor wsparty Johnny Depp

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

Gwiazda "Piratów z Karaibów" twierdzi, że Johnny Depp powinien powrócić do znanej na całym świecie franczyzy poprzez przywrócenie go do roli kapitana Jacka Sparrowa.

Na fali skandali wywołanych niekończącymi się procesami sądowymi pomiędzy obecnie byłymi małżonkami Johnnym Deppem i Amber Heard, wielu odwróciło się od słynnego hollywoodzkiego aktora. Niedawno Johnny został dosłownie wyrzucony z "Fantastic Beasts", a po roli Greene'a de Walda mężczyzna stracił kolejną ważną postać w swojej karierze - kapitana Jacka Sparrowa z serii filmów "Piraci z Karaibów".

Podczas gdy jedni zapewniają, że kariera Johnny'ego Deppa dobiegła końca, inni pobożnie wierzą, że stawiane mu zarzuty są fałszywe i domagają się, by gwiazdor otrzymał z powrotem role, które mu zabrano. Pod groźbą uderzenia przez oburzonych krytyków, ryzykując własną reputację i karierę, aktor Greg Ellis wystąpił w obronie Deppa. Panowie wystąpili razem we franczyzie, przy czym Ellis znany jest fanom PCM z roli komandora porucznika, Theodore'a Grovesa.
Na swojej stronie na Twitterze Greg zamieścił list otwarty do Johnny'ego Deppa, dołączając do niego hashtag #JusticeForJohnnyDepp. Ellis dodał:

"Znam Deppa od kilkunastu lat

.

Pracowaliśmy razem przy czterech filmach. Nasze dzieci chodziły do tej samej szkoły. To miły facet i wspaniały ojciec. Chciałbym, aby więcej aktorów, filmowców i studiów, które skorzystały finansowo na współpracy z nim, okazało więcej publicznego wsparcia."


Wcześniej w wywiadzie dla The Express, Greg Ellis również wypowiedział się w obronie swojego kolegi, podkreślając jego znaczenie dla sukcesu Piratów z Karaibów. Powiedział wtedy, że wizerunek Jacka Sparrowa jest w rzeczywistości "kluczowym elementem wielomiliardowej franczyzy" i że upuszczenie go byłoby jak upuszczenie kapitana Kirka z oryginalnego Star Treka.

Tymczasem walka na sądowym polu bitwy między Deppem a Heard trwa bez ustanku. Aktor zamierza się odwołać, rozliczając wydawcę, który oskarżył go o pobicie żony. Według prawnika Deppa, sąd ignoruje fakty obalające winę jego klienta i nie bierze pod uwagę dowodów na to, że była żona wielokrotnie powodowała poważne obrażenia u aktora. Ale walka wyszła poza mury sądu. Na mediach społecznościowych miliony fanów Deppa wychodzą w obronie swojego idola. Domagają się przywrócenia hollywoodzkiemu gwiazdorowi odebranej roli, wzywają do bojkotu filmów bez jego udziału, a także ignorowania filmów z Amber Heard. W ten sposób fani DD próbują finansowo ukarać studia sympatyzujące z Amberem. Na aktorkę rozpętało się również internetowe molestowanie - została obsypana obelgami i groźbami, które wyraźnie przekraczają granice przyzwoitości, niezależnie od tego, czy aktorka była w swoich oskarżeniach szczera czy nieszczera.

A my chcemy wierzyć, że celebryci mimo wszystko znajdą sposób, by w miarę pokojowo dojść do porozumienia i po prostu odejść. Przecież rozwód nie musi przerodzić się w III wojnę światową.
Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Star NewsPowiedz
znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także


  • Komentarze

Autor

Redakcja "Tele Horse"