Jakie było Twoje dziecięce marzenie o byciu celebrytą?

O czym marzyli celebryci, gdy byli dziećmi?

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów Każdy z nas w dzieciństwie marzył o jakimś zawodzie - często wzorując się na rodzicach lub ulubionych bohaterach. Ale kim chcieli zostać obecni idole milionów, dowiecie się w naszym artykule.

1.

Jennifer AnistonAktorka

marzyła o zostaniu chirurgiem - podobała jej się idea leczenia ludzi. Dziewczyna zawsze chciała robić coś bardzo trudnego, wymagającego siły i uwagi.


2.

Angelina JolieI

tu marzyła o byciu gospodarzem pogrzebu. Gwiazda wyznała, że nigdy nie lubiła nudnej atmosfery na takich imprezach - nikt nigdy nie traktuje życia zmarłych jak święta. Właśnie to chciała zmienić mała Angie.


3

.

Johnny DeppAktor

chciał zostać wokalistą rockowym. Jako nastolatek dokładał wszelkich starań, aby zrealizować to marzenie, dużo i wytrwale ucząc się gry na gitarze. Jednak wszystko szło wolno, więc chłopak postanowił zostać aktorem.


4

. Taylor SwiftGdyby

dziewczyna nie dostała w dzieciństwie gitary, prawdopodobnie nie zobaczylibyśmy jej na scenie, tylko w bloku wiadomości ekonomicznych. Taylor chciała pójść w ślady ojca jako finansista.


5

.

Megan FoxAktorka

i modelka marzyła o zostaniu archeologiem - chciała zbliżyć się do tajemnic przeszłości mając do dyspozycji tylko łopatę i miotłę.


6.

YolkaPiosenkarka

jako dziecko marzyła o scenie baletowej i często wyobrażała sobie siebie tańczącą w tutu.


7

. LolitaKolejna

rosyjska piosenkarka, która od najmłodszych lat marzyła o scenie baletowej. Mała Lolita z okien swojego mieszkania w Kijowie widziała budynek teatru i planowała, że kiedyś tam zatańczy.


8. Natasza

IonowaW

przeciwieństwie do większości swoich koleżanek, Natasza jako dziecko nie przebierała się za księżniczkę, ale miała pielęgnowane pragnienie zostania prywatnym detektywem.


9

. Aleksiej WorobiewLiosza

jako dziecko grał w miejskiej młodzieżowej drużynie piłkarskiej i poważnie planował związać swoje życie z tym sportem. Jednak zajęcia w szkole muzycznej odmieniły jego los.


10. Tina KandelakiJako

przyszły zawód Tina chciała pójść w ślady matki jako lekarz zajmujący się leczeniem narkomanów i rozważała dziedzinę medycyny. Poszła nawet na studia medyczne, ale potem gwałtownie zmieniła decyzję i poszła na dziennikarstwo.Może to i lepiej, że marzenia tych celebrytów się nie spełniły, bo teraz możemy ich zobaczyć w roli, do której jesteśmy przyzwyczajeni i w której odnieśli sukces.
Omów artykuł
  • Wiadomości o celebrytach
  • Aktualności
Powiadom moich przyjaciół: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"