22 najlepsze i najgorsze stroje celebrytów na MTV VMA 2021

22 najlepsze i najgorsze stroje celebrytów na MTV VMAs 2021

Pomysły

na

sukces /. Życie gwiazd Każdy czerwony dywan na gali MTV VMA Music Awards to modowe szaleństwo i wyzwanie dla społeczeństwa. Cała akcja polega na tym, że piosenkarze i muzycy muszą w krótkim czasie przyciągnąć jak najwięcej uwagi. Zobaczmy, kto w tym roku został "mistrzem fotografii błyskowej", a kto... powiedzmy, że nie zgarnął nagrody.

1. Lil Nas X w VersaceKażdy, kto spodziewał się, że wokalista hitu "Montero (Call Me By Your Name)" wystąpi w czymś mniej krzykliwym niż to, po prostu nie zna tego faceta. Czy w takim fioletowym połączeniu można wyłapać coś z Prince'a i trochę z Little Richarda? Jeśli składa hołd wielkim dandysom w historii muzyki, to robi to pięknie. A to nie jedyne krzykliwe wyjście piosenkarki, które uświetniło nasze notowania. Zobaczcie, jak był ubrany na gali I Heart Radio Awards 2021.

2. Piosenkarka Kim Petras w kostiumie Richarda QuinnaW kreacji autorstwa Richarda Quinna inspirowanej performerem Lee Bowery'm, wykonawca "Future Starts Now" wyglądał wyjątkowo.

3. Olivia Rodrigo w VersaceWykonawczyni przeboju "prawo jazdy" (piosenka zajęła #3 miejsce w naszym zestawieniu najlepszych piosenek Tik Tok) postawiła na wyrafinowany, dojrzały romantyzm. Pojawiła się w tej stosunkowo prostej, ale jakże pięknej sukni z domu Versace. To, co mogło być zbyt lakonicznym projektem, poprzez teksturowe detale i mocną paletę barw - stało się ciekawym i przyciągającym uwagę strojem.

4. Sweetie w Valentino.Raper oferuje Ci czystą rzeczywistość blond seksbomby. Włosy! Kolczyki w kształcie kółek! Manicure! Dekolt! Absolutnie zabójcza sukienka i szalenie uwodzicielskie sandały na szpilce! Może i jest to klasyczny wygląd, ale to nie znaczy, że nie poświęciła mu wystarczająco dużo uwagi.

5. Paris Hilton jako The BlondsGwiazda nowego show "Cooking With Paris" pojawiła się w sukience od swoich wieloletnich przyjaciółek The Blonds. Ta sukienka wysyła dwa bardzo jasne komunikaty: "Jestem błyszczącym diamentem" i "Nie przytulam się". Paris zamieniła również swojego długiego boba, o którym pisaliśmy wcześniej, na bujną fryzurę w stylu retro.

6. Tinashe w Dolce & Gabbana.Gdyby zachowała ten strój, założyła go na imprezę Halloweenową i pokazała się w kapeluszu czarownicy - nazwalibyśmy to zabawnym i fantastycznym wyglądem. Ale poza balem przebierańców, ten strój ma zbyt wiele szczegółów, by nazwać go nieskazitelnym. Ale z pewnością jest to zbieżne z aktualną estetyką lat 2000. Chociaż może trafiła we właściwy cel? W końcu MTV było wtedy kanałem i punktem wyjścia dla wielu muzyków.

7. Normani w Patrycji PagasTrochę specyficzna spódnica, ale tak czy inaczej, ta wspaniała kurtka z nawiązką rekompensuje wszelkie niedociągnięcia. Warto też zwrócić uwagę na fajne dodatki i szpilki, które dodają tej stylizacji śmiałości.

8. Piosenkarka country Casey Musgraves w Valentino CouturePo prostu nie możemy patrzeć na ten look bez uśmiechu. Jest zabawny, jasny i zapadający w pamięć, czego więcej potrzeba? Ale tak naprawdę zastanawiamy się, dlaczego założyła takie stosunkowo skromne buty. Do tak krzykliwego stroju potrzebujesz czegoś prowokującego.
Przeczytaj więcej artykułu
  • Historie bogatych i sławnych
ludzi
  • sukcesuNagrody
  • muzyczne
  • i festiwaleSeksowne
  • gwiazdySłynne stroje celeb
rytówAktualnościPrzekaż znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • komentarze

Autor

Redakcja "Tele Horse"