Emma Roberts zostaje mamą: aktorka ujawnia zdjęcie z okrągłym brzuszkiem

Emma

Roberts zostanie mamą: aktorka ujawniła zdjęcie z okrągłym brzuszkiem

Sukces Pomysłów Życie gwiazd Emma Roberts jest jedną z najpopularniejszych aktorek naszych czasów. Pomimo tego, że Emma niedługo skończy 30 lat, nigdy nie była mężatką, choć wielokrotnie ogłaszała zaręczyny. Otóż nadchodzący rok zapowiada się dla dziewczyny przełomowo, bo po raz pierwszy zostanie mamą!

Emma pochodzi ze słynnej aktorskiej rodziny. Jej ojcem jest Eric Roberts, a rodzoną ciotką sama Julia Roberts. Najwyraźniej talenty aktorskie w rodzinie Robertsów są dziedziczone! Dziewczyna zasłynęła wieloma rolami i udowodniła, że potrafi być wszechstronną aktorką i może grać zarówno w komediach, jak i thrillerach. Co najlepsze, Emma sprawdziła się w serialach "Scream Queens" i "American Horror Story ".

Przy okazji panna Roberts zagrała u boku swojego ówczesnego chłopaka i narzeczonego, Evana Petersa, w serialu-antologii "AIU". Historia miłości tej pary była nieustannie obarczona skandalem: kochankowie kłócili się, potem godzili, potem zrywali związek, a następnie ogłaszali zaręczyny. Skandaliczna historia miłosna zakończyła się w marcu 2019 roku, a wkrótce media poinformowały, że Emma ma nowego kochanka - aktora Garretta Johna Hedlunda.Wygląda na to, że słodka para cieszyła się swoim towarzystwem i przerwą od wielu sesji zdjęciowych podczas kwarantanny. Fani aktorki już dawno zauważyli, że szczupła zazwyczaj celebrytka wyraźnie przytyła w okolicach talii. A ich podejrzenia potwierdziła sama Emma, która w sieciach społecznościowych podzieliła się zdjęciami z zaokrąglonym brzuszkiem. Jak się okazało, Robert i Hedlund przygotowują się do zostania rodzicami i obecnie czekają na narodziny swojego pierworodnego. Emma niedługo będzie miała syna!Swoją drogą, to nie jedyna gwiazdorska para aktora, która ogłosiła powiększenie rodziny. Wiodące media donoszą, że Jon Snow -- ups, przepraszam, Kit Harrington i Leslie Rose spodziewają się dziecka.

Wracaj do Emmy. Fani aktorki oczywiście cieszą się z jej wiadomości, ale są niespokojni o to, kiedy znów będą mogli zobaczyć swoją idolkę na ekranie. Plotki głoszą, że Emma nie pojawi się w nowym sezonie American Horror Story. Może ma to coś wspólnego z jej zbliżającym się macierzyństwem. Inna wersja jest taka, że twórcy serialu chcą uniknąć konfliktów między Emmą a jej byłym chłopakiem, Evanem Petersem. Emma wystąpiła w sezonie 9, w którym nie brała udziału, Evan. Evan natomiast wystąpi już w 10. sezonie "AIU" bez udziału Emmy. Jednak młoda mama będzie miała wystarczająco dużo do czynienia bez filmowania.

A jako zapalony fan American Horror Story, bardzo się cieszę, że zobaczę wszystkich moich ulubionych aktorów w jednej obsadzie. Chłopaki, nie walczcie! Cóż, życzymy Emmie, Garrettowi i ich pierworodnemu synowi wszystkiego najlepszego. Urodzić się zdrowym i utalentowanym dzieckiem, dołączyć do grona niesamowitych aktorów.
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu bogatych i sławnych
  • Wiadomości gwiazd
  • Aktualności
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"