Kłótnie po hiszpańsku": romans Chrisa Hemswortha i Elsy Pataki

'Kłótnie po hiszpańsku': romans Chrisa Hemswortha i Elsy Pataki

Pomysły na sukces / Życie gwiazd Chris Hemsworth i Elsa Pataki mają taki romans, o jakim wielu z nas może tylko pomarzyć. Para jest małżeństwem od dziesięciu lat. Pobrali się po burzliwym, trzymiesięcznym romansie. Choć Pataki uważa, że sekretem dobrego małżeństwa jest "cierpliwość i zrozumienie", mają oni wiele innych zalet. Na przykład, Hemsworth - który gra Thora w Marvelu (w naszym zestawieniu najlepszych filmów z najbardziej stylowymi zdjęciami) i Pataki jest odnoszącą sukcesy modelką i aktorką. Przypomnij sobie przynajmniej jej rolę jako Heleny w serii Szybcy i Wściekli.Być może kolejnym sekretem ich małżeństwa jest to, że porzucili blichtr i glamour i zamieszkali w Australii. Jak Pataki powiedział SMH w 2021 roku, "W 2014 roku podjęliśmy właściwą decyzję, aby opuścić LA i przenieść się do Australii - to było naprawdę dobre dla dzieci, aby być na łonie natury, podziwiając zwierzęta i jeżdżąc na koniach."

Jednak rodzina Hemsworth-Pataki znów się przeniosła, tym razem na teren Australii. Przenieśli się z cichego i sennego Byron Bay do wielkiego miasta Sydney, gdzie realizują projekty zawodowe i uczęszczają do szkoły dla dzieci. Para wydaje się być chętna do podejmowania decyzji, które działają na korzyść całej rodziny. Czy nieszablonowe myślenie jest przyczyną sukcesu ich związku? Zagłębmy się w związek Hemswortha i Pataki i odkryjmy kilka dziwnych (przynajmniej interesujących) aspektów ich życia.

Chris Hemsworth i Elsa Pataki kochają tatuażeJak donosi Vogue Australia, matka trójki dzieci ma dziesiątki tatuaży na całym ciele. Hemsworth powiedział People, "Są bardzo trudne do ukrycia, kiedy robisz filmy. Wykonanie makijażu zajmuje około godziny". Celebrycki artysta tatuażu Dillon Forte wypowiedział się na temat rysunków Hemswortha i zasugerował, że jego tatuaże "odnoszą się do głębokich rodzinnych i osobistych relacji i mają wartość sentymentalną." Może narzekać na to, ile czasu spędza się na makijażu, ale one wiele dla niego znaczą.

Para ma również wspólne tatuaże. Według Hello! Hemsworth i Pataki noszą pięć symboli alfabetu runicznego, które odpowiadają angielskim literom C, E, I, T i S, które są również pierwszymi literami Chrisa, Elsy i ich dzieci, Indii, Tristana i Sashy. Przypuszczalnie w ten sposób postanowili pokazać swoje przywiązanie do rodziny.

Chris Hemsworth jest zakłopotany, gdy okazuje się, że jego żona ma racjęNawet superbohaterowie popełniają błędy. Elsa Pataki wyjawiła, że jej mąż czasami wstydzi się przyznać jej rację. W australijskiej audycji radiowej Fitzy & Wippa podzieliła się historią, która zaczęła się na rynku.

"Bardzo się denerwuje, gdy wszyscy na niego patrzą. Pamiętam, że samochód ugrzązł, a ja powiedziałem: "Pozwól mi go wyciągnąć". A on na to: "Nie! Zostaw to tam! Nie dotykaj tego!" Próbowała interweniować i powiedziała: "Myślę, że powinniśmy się wycofać", ale gwiazda akcji odpowiedziała jej: "Nie! Potrzebujemy dźwigu." Ponadto Hemsworth chciał pchać samochód ręcznie. Jak powiedział Pataki, "Myślę, że robi to celowo, ponieważ lubi pchać tak dużą rzecz, jak, 'patrzcie jaki jestem silny, przesuwam samochód'.

Pataki przezornie wycofał się i poszedł do domu, podczas gdy Hemsworth poprosił kogoś o pomoc w przeniesieniu samochodu do domu. Kiedy wrócił, chciała poznać szczegóły, ale on tylko powiedział: "Tak, było tam naprawdę głęboko". Pataki zakończył tę historię, dodając: "Kilka dni później powiedział: 'Muszę się wyspowiadać'. W rzeczywistości po prostu pojechał do tyłu i samochód całkowicie się przestawił. Według Elsy, był bardzo zakłopotany. Przynajmniej przyznajcie, że Hemsworthowi pomaga jego szczerość.

Elsa Pataki wykonuje bohaterskie wyczyny także w prawdziwym życiuPataki nosi wiele kapeluszy. Jest nie tylko piękną kobietą, żoną i matką, ale także znaną na całym świecie modelką, aktorką i poliglotką, a do tego wie, jak się ratować. W lipcu 2020 roku hiszpańska piękność miała trudne doświadczenia. Na Instagram Stories opowiedziała przerażającą historię o tym, że została uwięziona w samochodzie na zalanej drodze. Pojazd utknął w wodzie, a ona musiała uciekać. W opublikowanym nagraniu mówi: "Utknęłam, tak. To jest niesamowite. O mój Boże, o mój Boże, co ja robię?". Pataki była lekko zaskoczona, gdy poziom wody podniósł się wokół jej samochodu. W końcu jednak wydostała się przez okno samochodu.

Według Auto Evolution, wygląda na to, że Pataki prowadził rodzinnego minivana. Aktorka wyjaśniła później: "Byłam tak pewna siebie, że mogłam pokonać tego forda!". W samochodzie znajdowali się również Chris Hemsworth, przyjaciel rodziny Luke Zocchi oraz trójka ich dzieci. Wszyscy zdążyli wysiąść z samochodu, zostawiając za kierownicą tylko Patakiego. Na szczęście ma specjalne umiejętności i udało jej się przecisnąć przez okno.

Ich małżeństwo było pod dużym napięciemChris Hemsworth i Elsa Pataki wydają się mieć wszystko. Oboje mają udane kariery zawodowe, które udaje im się łączyć z satysfakcjonującym życiem domowym. Mieszkają również w słonecznej Australii... Hemsworth zdradził jednak, że nie zawsze było tak różowo.

Aktor udzielił wywiadu News Australia i podzielił się historią, że on i jego żona przeszli przez jedno z najtrudniejszych doświadczeń w ich małżeństwie, kiedy zaczęli budować swój australijski dom. "Przez jakiś czas budowaliśmy dom, a to zawsze jest fajne, prawda? W tym czasie mieli już prawie zakończony trzyletni projekt. "Myślę, że zdecydowana większość rozwodów ma miejsce podczas procesu renowacji, więc jestem wdzięczna, że udało nam się przez to przejść. Podejmowanie decyzji dotyczących kranów, sof i innych rzeczy, o które nawet nie myślałem, że kiedykolwiek będę musiał się martwić, było interesujące", wyjaśnia Chris.

Prawdziwy powód, dla którego Elsa Pataki nie zmienia nazwiskaAktorzy są małżeństwem od ponad dekady. Kochankowie zdobyli się na ogromne poświęcenie, aby stworzyć wymarzone życie dla swoich dzieci. Na przykład w 2014 r. przeprowadzili się do Australii, a Pataki wstrzymała swoją karierę, wychowując małe dzieci. Jest jednak jedna zmiana, której nie dokonała. W wywiadzie dla The Kyle and Jackie O Show, Hemsworth wyjawił prawdziwy powód, dla którego jego żona nie zmieniła nazwiska.

"Myślę, że ona chciała to [zmienić]. Myślę, że nadal tak jest" - zastanawia się. Jednak od czasu ich powrotu do Stanów wszystko się zmieniło. "Myślę, że to było, kiedy wróciliśmy z Ameryki. Mieszkaliśmy w Europie i decydowaliśmy, dokąd się udać. To były komplikacje z paszportami i tak dalej" - wyjaśnił Hemsworth.

Pataki powiedział wcześniej gazecie Herald Sun, że nazwiska są skomplikowaną sprawą w Hiszpanii. Jako aktorka używa nazwiska swojej babci "Pataki", ale urodziła się jako Elsa Lafuente Mediano. "To moje hiszpańskie nazwisko. W rzeczywistości mamy dwa nazwiska jako jedno: mojej mamy i mojego taty", wyjaśniła gwiazda. I najwyraźniej właśnie dlatego uznała, że jej paszport może być koszmarem w podróżowaniu między krajami.

Jak Elsa Pataki wygrywa kłótnieElsa Pataki i jej mąż Chris Hemsworth są w sobie wyraźnie zakochani. Mają wspaniałą rodzinę, ale to nie znaczy, że wszystko zawsze idzie gładko. Jak większość małżeństw, kłócą się, ale Pataki wymyśliła genialny sposób na wygrywanie sporów - przeklina po hiszpańsku.

Hemsworth pojawił się kiedyś w programie The Ellen DeGeneres Show i zdradził, że kiedy jego żona krzyczy w swoim ojczystym języku, wie, że szykują się kłopoty. Jak zauważyła gwiazda Avengers, "kiedy słyszę hiszpański skierowany do mnie, to zazwyczaj są to niefortunne, kłótliwe, agresywne sytuacje". Zdradził również, co w tym momencie chodzi mu po głowie: "Myślę sobie: 'Co ona teraz mówi?' i 'Co ja mogę na to odpowiedzieć?

Najwyraźniej Hemsworth uważa, że Pataki pozbywa się wszelkich pretensji, kiedy gotuje się z gniewu. Jej ojczysty język rozlewa się na zewnątrz, a ona wypluwa do niego wszystko, co myśli. "Jeśli wystarczająco się zdenerwuje, zawsze zaczyna zrzucać swoją amerykańską maskę. Jaki jest lepszy sposób na rozpoczęcie kłótni, jeśli twój przeciwnik nie zdaje sobie sprawy z tego, co mówisz, ale rozumie twój ton? To jest genialne, Elsa!

Pataki martwił się o ich różnicę wieku.Elsa jest o siedem lat starsza od Chrisa, choć na zewnątrz tego nie widać. Mimo że różnica wieku między nimi jest znacznie mniejsza niż między innymi gwiazdami, żona gwiazdora Avengers nie była pewna, jak będzie wyglądać z kimś znacznie młodszym. Dręczyła ją myśl, że oni mogliby spojrzeć na życie inaczej. Kiedy pobrali się w 2010 roku, Pataki miał 34 lata, a Hemsworth 27.

Pataki wątpił w Hemswortha, ponieważ byli na różnych etapach życia. "Chris jest młodszy ode mnie i wyobrażałam sobie, że nie będzie chciał w najbliższym czasie zakładać rodziny. Więc początkowo nie sądziłam, że coś między nami wyjdzie. Ale okazało się, że jesteśmy po tej samej stronie", powiedziała Hello!
"Z biegiem czasu, ewoluowaliśmy razem i uczyliśmy się od siebie nawzajem. Jestem bardzo dumna z tego, co osiągnął i jak się razem rozwinęliśmy. Szczęście nie miało z tym nic wspólnego, ponieważ ciężko pracowaliśmy. Ale jesteśmy wdzięczni za życie, które mamy" - dodała Elsa.

Chris Hemsworth jest jedynym członkiem rodziny, który nieChrisHemsworth jest żonaty z hiszpańską seksbombą Elsą Pataki, ale to nie znaczy, że zawsze się rozumieją

.

W 2017 roku Pataki ubolewała, że minęło już sześć lat od ich ślubu, a jej mąż wciąż nie nauczył się jej ojczystego języka. "Obiecał mi, powiedział: "Za dwa miesiące będę mówił po hiszpańsku" i oto jesteśmy razem od sześciu lat". Zdradziła również, że mówi do swoich dzieci po hiszpańsku: "To ważne. To właśnie robiła ze mną moja mama, mówiła po rumuńsku. Kiedy mówię po angielsku, nie wyrażam się dobrze. Jestem przyzwyczajony do rozmawiania z nimi po hiszpańsku" - wyjaśnił Pataki.

W 2018 roku Hemsworth pojawił się w The Ellen DeGeneres Show i wyłożył swoją stronę historii. Kiedy Pataki poprawia dzieci po hiszpańsku, Hemsworth przechodzi w tryb aktorski. "Ja tak jakby udaję, że rozumiem. Moja żona im mówi... a ja stoję tam i mówię: "Dokładnie!" - przekomarza się. Wyznał też, że zwykle bierze Pataki na bok, by zobaczyć, co im powiedziała.

Tak to już jest, miłość między dwojgiem znanych aktorów. Hollywoodzcy celebryci mogą się też kłócić o remonty (dla wielu temat budowy sięga nawet rozwodu), krzyki i nieporozumienia. Właściwie czego można się spodziewać po ostrym Hiszpanie i Thorze?
Autor: Victoria Kunakova Omów artykuł
  • Historie sukcesu sławnych i bogatychWywiadySeksualni
  • celebryciPowiedz
znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • komentarze
Autor

Redakcja "Tele Horse"