5 celebrytów urodzonych 14 października

5 gwiazd urodzonych 14 października

Pomysły na sukces /. Celebrity Life

Pięć niesamowitych gwiazd filmu i popu obchodzi dziś urodziny. Roger Moore, Michaił Kozakow i trzy inne gwiazdy, które zdobyły rzesze fanów. Dowiedz się, które gwiazdy urodziły się 14 października.

1. Roger Mo

ore

Sir Roger George Moore urodził się w 1927 roku, a zmarł w 2017. Przeżył długie 89 lat wypełnione bogatymi wydarzeniami. Moore był aktorem, scenarzystą i producentem. Największą sławę przyniosła mu rola wielkiego agenta 007. Był trzecim aktorem, który zagrał Jamesa Bonda. Moore wysoko ustawił poprzeczkę dla wszystkich kolejnych wykonawców tej ikonicznej roli.

2. Mikhail KozakovUrodzony w 1934 roku
Mikhail Kozakov w 2011 roku w wieku 76 lat zakończył życie. Ten znakomity aktor jest dobrze znany wszystkim fanom starego kina radzieckiego. Był utalentowanym scenarzystą i reżyserem, ale szczególnie ukochany przez fanów był jako aktor. Był świetny w każdym rodzaju postaci, zarówno dramatycznym jak i komicznym. Szczególnie pamiętny z ról w filmie sci-fi "Amphibian Man" i skrzącej się komedii "Cześć, jestem twoją ciotką!".


3

. Lori PettiOlśniewająca aktorka urodzona w 1963 roku, dziś obchodzi 57. urodziny. Jak na standardy aktorskie, jej kariera zaczęła się dość późno, ale jasno. Szczyt sławy nastąpił w 1991 roku za sprawą dramatu kryminalnego "Na grzbiecie fali", gdzie aktorka wystąpiła u boku uznanych gwiazd Hollywood - Patricka Swayze i Keanu Reevesa. Po nim przyszło jeszcze kilka przełomowych ról: w 1992 roku zagrała w dramacie sportowym "A League of Their Own", a w 1993 roku wystąpiła w kultowym filmie "Free Willy. Młodzi widzowie najlepiej pamiętają Laurie Petty z ról w serialach "Orange to hit sezonu" i "Gotham".

4. Cliff RichardUrodzony Harry Roger Webb znany jest miłośnikom muzyki jako Sir Cliff Richard. Urodził się w 1940 roku. Cliff jest legendą w świecie muzyki, pobił kilka rekordów muzycznych z 25 singlami zdobywającymi szczyty list przebojów i 14 singlami zdobywającymi szczyty list przebojów. Sir Richard był jednym z pierwszych brytyjskich muzyków, którzy przyjęli rock and rolla, choć błyszczał także w gatunkach pop. Sam John Lennon powiedział kiedyś: "W Wielkiej Brytanii nie było kogo słuchać, dopóki w 1957 roku nie pojawił się Cliff Richard".

Nawet zaawansowany wiek i kwarantanna nie powstrzymały tego energicznego artysty od występów, by bawić fanów! Ostatnio nagrał nowy filmik, aby zwiększyć świadomość ludzi na temat pomocy dzieciom. Sir Cliff w 2020 roku świętuje kamień milowy. Dokładnie kończy 80 lat!


5

. Ben WhishawBenjamin John Whishaw
to znany aktor urodzony w 1980 roku. Najbardziej znany jest z roli Jean-Baptiste Grenouille'a w niezwykłym filmie " Perfumy" z 2006 roku. Ma na swoim koncie inne pamiętne, ale niewielkie role w serii James Bond, Atlasie chmur, Skandalu itp. Jest również głosem niedźwiedzia w filmie "The Adventures of Paddington". Dziś Ben obchodzi swoje 40 urodziny!

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich bohaterów tego artykułu oraz dla tych, którzy urodzili się tego samego dnia - 14 października!
Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu bogatych i sławnych
  • Wiadomości gwiazd
  • Wiadomości z
Mówienie znajomym: zapisz się do magazynu:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"