Urodziny Kim Kardashian: społeczniczka kończy 40 lat!

Urodziny Kim Kardashian: Towarzyska skończyła 40 lat!

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

Kimberly Noel Kardashian West to społeczniczka, której nazwisko ciągle pojawia się w mediach. Dziś - 21 października 2020 roku - trendsetterka i ikona stylu obchodzi swoje 40. urodziny.


Kim urodziła się w Los Angeles w październiku 1980 roku w zamożnej rodzinie. Jej ojcem jest kontrowersyjny prawnik Robert Kardashian, a matką słynna modelka mody (a obecnie osobista agentka Kim), piękność Kris Houghton Jenner. Mimo bogactwa i sławy, jakimi obdarzyła ją rodzina, nie wszyscy zazdroszczą Kim życia. Jej ojciec do dziś wywołuje negatywny rozgłos za obronę mordercy, a co powiedzieć o ojczymie, który zmienił płeć z męskiej na żeńską? On (choć w gruncie rzeczy nie zrobił nic złego) zaszokował wielu. Społeczeństwo nie jest zbyt tolerancyjne na tak drastyczne zmiany, więc negatywne emocje odczuwali wszyscy członkowie rodziny.

Kim pierwsze kroki do sukcesu stawiała w 2007 roku, biorąc udział w reality show o swojej rodzinie. Następnie dziewczyna nadal występowała w projektach telewizyjnych, a także zaangażowała się w karierę muzyczną. Jej talent wokalny jest jednak przez wielu mało doceniany, a dziewczyna została nawet nazwana najgorszą piosenkarką w historii projektów telewizyjnych. Jej głównym zainteresowaniem był świat mody. Kim nie tylko pracuje jako modelka, ale także zaistniała jako projektantka, projektując kilka modnych kolekcji.Kardashian daleko do modnych parametrów "90-60-90", ale w najmniejszym stopniu się tego nie wstydzi. Choć wielu potępia dziewczynę za jej szczere, a czasem nawet wulgarne stroje (wystarczy przypomnieć jej "mokrą i nagą" sukienkę na Met GALA 2019), to właśnie dzięki Kim wiele kobiet nabrało pewności siebie. Osoby takie jak Kimberly odważnie pokazują światu, że kobiece piękno może być inne. Nie tylko chuda dziewczyna może być piękna, ale także pyzata dziewczyna z obszernymi krągłościami.Podobnie jak jej matka, Kim jest otoczona uwagą mężczyzn. Była żoną znanych i odnoszących sukcesy gwiazd: producenta Damona Thomasa, koszykarza Chrisa Humphriesa. Obecnie jest żoną rapera Kanye Westa, z którym została matką czwórki dzieci. Para ma dwóch synów i dwie córki.

Chcemy podziękować Kim za zmianę sposobu myślenia kobiet o pięknie ich ciał i wzmocnienie kobiet na całym świecie, aby kochały siebie i czuły swoją seksualność. My również gratulujemy samej Kardashian i życzymy szczęścia wszystkim solenizantom urodzonym 21 października.
Autor: Mira Kirov Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu bogatych i sławnych
  • Wiadomości o celebrytach
  • Seksowne celebrytki
  • Aktualności
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"