20 gwiazdorskich par, które kochają się od czasów liceum

20 sławnych par, które kochają się od czasów liceum

Pomysły na sukces /... Życie celebrytów

Jest coś słodkiego w parach, które zakochały się w sobie w liceum lub na studiach. Jeśli dodać do tego fakt, że są sławni, czyni ich to jeszcze bardziej interesującymi. Czy są to sportowcy, aktorzy czy królewskie rody, ich historie przypomną Ci o Twoim zauroczeniu z 3 klasy.


Oto gwiazdy, które ustatkowały się od czasów szkolnego podwórka. Jak również kilka gwiazd, które niestety odeszły. A ich drugie połówki zostały pozostawione w spokoju.

1. Jack Black i Tania HaydenPara po raz pierwszy spotkała się w swojej szkole Crossroads w Santa Monica. Po ukończeniu studiów spotkali się ponownie na przyjęciu urodzinowym przyjaciela. Jack oświadczył się w styczniu 2006 roku, a zakochani pobrali się kilka miesięcy później w Big Sur, w Kalifornii.

2. Kobe i Vanessa BryantKobe Bryant miał już podpisany kontrakt z NBA, gdy w 1999 roku poznał swoją przyszłą żonę Vanessę Lane. W tym czasie była jeszcze uczennicą Marina High School. Poznali się na planie teledysku w Los Angeles i wkrótce potem zaczęli się spotykać.

Ich związek zyskał duży rozgłos, co skłoniło Vanessę do zakończenia edukacji domowej. Zaręczyli się na ostatnim roku studiów i pobrali w 2001 roku, kiedy ona miała 18 lat, a on 22. Niestety, w 2020 roku Kobe i ich 13-letnia córka Gianna zginęli w katastrofie lotniczej.

3. Elizabeth Banks i Max HandelmanElizabeth Banks i jej mąż Max Handelman poznali się pierwszego dnia studiów na Uniwersytecie Pensylwanii. "Myślę, że ludzie rosną razem lub rosną osobno. Zdecydowanie rozwijaliśmy się razem. Stale podejmowaliśmy decyzje, które zbliżały nas do siebie" - powiedział Banks w rozmowie z Porterem. Pobrali się w 2003 roku i mają dwóch synów.

4. Mark Zuckerberg i Priscilla ChanUniwersytet Harvarda miał jeszcze większy wpływ na życie Marka Zuckerberga niż tylko Facebook. To właśnie tam poznał swoją przyszłą żonę Priscillę Chan. Młodzi ludzie poznali się na imprezie bractwa w 2003 roku i wkrótce potem zaczęli się spotykać. Pobrali się w 2012 roku i doczekali się dwóch córek.

5. Snoop Dogg i Shante BroadusPrzez cały okres swojej kariery muzycznej Snoop Dogg był żonaty z ukochaną z czasów liceum, Shantą Broadus. Związek małżeński zawarli w 1997 roku, a w trakcie jego trwania urodziła im się trójka dzieci. Mimo że w 2004 roku złożyli pozew o rozwód, powołując się na "różnice nie do pogodzenia", para nadal jest sobie wierna, a nawet odnowiła swoje śluby w 2008 roku.

6. Bono i Alison HewsonPodczas uczęszczania do Temple Comprehensive School w Dublinie, Paul Hewson (aka Bono) poznał swoją przyszłą żonę Alison w 1973 roku. Byli wtedy jeszcze nastolatkami. Kochankowie pobrali się w 1982 roku i mieszkają razem do dziś.

7. Hillary i Bill ClintonowieBill i Hillary Clintonowie obchodzili 45. rocznicę ślubu w 2020 roku. Para pobrała się w 1975 roku, po tym jak poznała się w Yale Law School w 1971 roku. "Pierwszy raz zobaczyłem Hillary, kiedy byliśmy na zajęciach z polityki i praw obywatelskich. Miała gęste blond włosy, duże okulary, była bez makijażu. I emanowała takim pociągającym poczuciem siły i opanowania" - powiedział Bill Clinton w przemówieniu z 2016 roku. Rok po ich ślubie Bill rozpoczął karierę polityczną w Arkansas. Przeczytaj więcej artykułu
  • Historie sukcesu sławnych i bogatych
  • Sexy Celebrytki
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"