Vera Brezhneva na najbardziej intymnej z grup VIA Gra: 30 odpowiedzi na nurtujące pytania

Vera Brezhneva o najbardziej intymnym w grupie "VIA Gra": 30 odpowiedzi na palące pytania

Pomysły na sukces /... Życie gwiazd Dziś grupa muzyczna "VIA Gra" kończy 21 lat. Z tej okazji Vera Brezhneva, była członkini girlsbandu, odpowiedziała na jej najbardziej intymne pytania. Piosenkarka czatowała ze swoimi subskrybentami na Instagram Stories, gdzie opowiedziała całą prawdę o życiu w kolektywie. Artystka zdradziła, gdzie wydała swoje pierwsze honorarium, co sądzi o nowej obsadzie i czy ma przyjaciół wśród "VIA GRA". "Świat Idei" przygotował dla Was wybór najciekawszych pytań.Według Brezhnevej, dołączyła do grupy w 2002 roku, kiedy miała skończyć 19 lat. Następnie Vera Kiperman (prawdziwe nazwisko piosenkarza - red.) i wziął pseudonim, który później stał się sławny w całym kraju.

Młody artysta jest związany z grupą od pięciu lat. I z radością wspomina lata spędzone w VIA Grecja. Cieszy się również, że są nowi członkowie i że historia tej kultowej grupy trwa nadal, ponieważ "ludzie kontynuują ją w swoich dzieciach". A wszystkich swoich byłych kolegów traktuje z szacunkiem.

- Jakie było maksymalne i minimalne wynagrodzenie miesięczne?

Na pytanie o pieniądze Breżniewa nie podała jasnych liczb. "Wynagrodzenie jest opłatą za koncert. Im więcej koncertów dasz, tym więcej zarobisz. Ale jednocześnie: im więcej koncertów, im więcej podróży, tym większe zmęczenie" - powiedziała artystka swoim subskrybentom.

- Gdzie wydałeś swoje pierwsze honorarium?Wysłałam go do mamy i taty oraz do sióstr w Dnieprodzierżyńsku.

- Jaki był Twój ulubiony teledysk, który zrealizowałeś z VIA GRA?

Piosenka LML (z udziałem Albiny Janabayevej i Olgi Romanovskiej - przyp. red.). To była nasza pierwsza praca z Alanem Badoevem. Wszyscy byliśmy zszokowani i jednocześnie zachwyceni. A Alan był już w świetnej formie twórczej.

- Czy kiedykolwiek chciałeś wrócić do zespołu?Przez pierwszy rok tak. To jak powrót do domu, do rodziców. Gdzie masz kogoś, kto się tobą zaopiekuje. Ale czas dorosnąć i zacząć żyć na własną rękę. Obiecałam sobie, że jeśli w ciągu roku nie zmienię zdania, poproszę o powrót.

- Czy były momenty, kiedy było tak mało koncertów, że wydawało się, że zespół jest skończony?

Nie w moich czasach.

- Jaka jest Twoja ulubiona piosenka VIA GRA?

To tak, jakby z dzieci wybrać to najbardziej ulubione - to niemożliwe. Ale zróbmy Top 5 na dziś: "LML", "Diamonds", "Kisses", "Truce" i "So Strong". A piosenka "Attraction" w ogóle odpada z konkursu. To jest absolutna miłość.


- Kto, Twoim zdaniem, jest złotym składem?


Nie dzielę ich według tej zasady. Są składy, w których pracowałem i takie, w których nie pracowałem.

- Co sądzisz o obecnym "VIA Greece"? Czy dziewczyny będą w stanie powtórzyć Twój sukces?

Nasz sukces jest nie do powtórzenia. Musimy stworzyć własne. Nie lepiej i nie gorzej. Inaczej. Co dziewczyny robią. Każdy skład może odnieść sukces, jeśli trzy dziewczyny będą go chciały jednocześnie i zrobią wszystko, aby tak się stało!
Więcej Artykuł Dalszy ciąg
  • Historie sukcesu bogatych i wybitnych ludziSeksowne
  • gwiazdyAktualnościPowiedz
znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze
Autor

Redakcja "Tele Horse"