Mowa ust: 5 rosyjskich gwiazd o ostrym języku

Słowo w kieszeni: 5 rosyjskich gwiazd

sukcesu o

ostrym języku

Pomysły na sukces Życie gwiazd Dowcip , ironia, sarkazm, a czasem profanacja. To wszystko są techniki, których celebryci używają w swoich wypowiedziach, aby postawić rozmówcę, który wszedł im w drogę, na ich miejscu. W tym artykule dowiemy się, które z gwiazd naprawdę można nazwać "kłującymi w język".

Ksenia SobchakWiodącą rolę odgrywa oczywiście prezenterka telewizyjna Ksenia Sobchak. Jej zdolność do stawiania absolutnie każdego w niezręcznej sytuacji zaskoczy każdego. Wystarczy przypomnieć sobie wszystkie wybryki Sobczaka na gali Muz-TV Awards. Nie raz Ksenia wygłaszała do gwiazd kąśliwe zdania. Na przykład, na jednej z ostatnich nagród, prezenter ostro wypowiedział się przeciwko Anastasii Reshetovej, w tym czasie dziewczyna Timati.

Maxim GalkinMaxim Galkin jest znany ze swojej wyjątkowej umiejętności reagowania na negatywne emocje humorem wysokiej jakości. Komik nigdy nie przepuszcza okazji, by pośmiać się z gwiazd. Co więcej, Galkin nie widzi nic złego w nabijaniu się ze swojej żony Ałły Pugaczowej, komentując wymownie jej zdjęcia w mediach społecznościowych.

Ivan UrgantUrgant jest genialny w prowadzeniu każdej imprezy, jednocześnie żartując ze swoich współprowadzących. Na drogę twórczą Iwana niewątpliwie wpłynęła dziedziczność i wychowanie w rodzinie aktorskiej. Teraz nazwisko showmana kojarzone jest z najwyżej ocenianymi programami i wydarzeniami o statusie. Jego czasami ostry humor kochany przez publiczność, asarkasm w Iwana co najmniej dużo. Obecność Urganta na każdej imprezie w roli gospodarza zawsze gwarantuje świetny nastrój.

Dmitry NagiyevJeden z trików najprzystojniejszego aktora Rosji Dmitrija Nagiewa - prowadzenie imprez prawie zawsze bez scenariusza, gdzie prowadzący opiera się tylko na improwizacji. Nagiewa można z dumą nazwać mistrzem elokwencji. Jego umiejętność unikania konfliktów dzięki zręcznemu dowcipkowaniu nikogo nie pozostawi obojętnym. Nawet pomimo pracy w skandalicznym projekcie "Windows", prezenter nigdy nie był widziany w skandalach związanych z jego wypowiedziami, a wszystko dlatego, że robi to z talentem.

Sergei Shnurov"Bully", a teraz także ojciec wielu dzieci, Siergiej Shnurov jest kochany przez wielu za swoją charyzmę. Artysta nie wstydzi się profanacji w swoich wypowiedziach i tekstach piosenek. Ale z jego ust przekleństwa brzmią całkiem stosownie, a nawet intelektualnie. Teksty Shnurova można nazwać połączeniem słów brzydkich i ich harmonijnego użycia w filozoficznych rozważaniach o życiu.

Każde słowo wypowiedziane przez celebrytę natychmiast staje się tematem dyskusji. Wielu skrupulatnie myśli o swoich przemówieniach przedtem, podczas gdy inni wolą improwizować. Im lepszy język, tym łatwiej będzie to zrobić. Są też tacy, którzy w ogóle nie boją się ostro wypowiadać. Żarty i dowcipy - to nie tylko sposób na rozbawienie ludzi, ale także potężna broń, która pomaga stanąć w obronie własnej osoby.
Omówienie artykułu
  • Wiadomości od
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"