Gwen Stefani podzieliła się swoją radością: piosenkarka wychodzi za mąż!

Gwen Stefani podzieliła się swoją radością: piosenkarka wychodzi za mąż!

Pomysły na sukces /. Życie celebrytów

Gwen Stefani - główna wokalistka zespołu No Doubt - i Blake Shelton ogłosili fanom swoje zaręczyny. Fani i koledzy gwiazd showbiznesu z radością omawiają tę wiadomość i gratulują nowożeńcom.


Zaledwie drugiego dnia znany na całym świecie magazyn PEOPLE, powołując się na wiele źródeł, poinformował, że gwiazdorska para muzyków zaręczyła się, a ich zaręczyny odbyły się w Oklahomie. A same gwiazdy showbiznesu podzieliły się radosną nowiną, ogłaszając swoje oficjalne zaręczyny na swojej stronie na Instagramie. Na zdjęciu Stefani pokazała pierścionek, przytulając się do ukochanego. Poniżej napisała: "@blakeshelton yes please!" piosenkarka podpisała komentarz emotikoną pierścionka zaręczynowego. Po tym, jak Gwen zamieściła wzruszające zdjęcie, Blake podzielił się tym samym ujęciem na swojej stronie, dodając do postu "Cześć @gwenstefani, dziękuję za uratowanie mojej 2020... I reszty mojego życia". Dodał komentarz: "Kocham cię. Słyszałem TAK!". Jak rozumiemy Cię Blake, rok 2020 był dla wielu jednym z najgorszych lat w życiu. Wspaniale jest widzieć, że przyniósł on radość przynajmniej jednej osobie, spełniając jej najskrytsze marzenia.Wielka wiadomość pojawiła się zaledwie kilka tygodni po tym, jak piosenkarka udzieliła wywiadu dla Extra, w którym przyznała, że to "naprawdę miłe", gdy ludzie nazywają Sheltona jej mężem. "Czy masz pojęcie, jak wiele osób nazywa go moim mężem? I jesteśmy po prostu razem - powiedziała Gwen. W sierpniu poprawiła Dua Lipę, gdy ta w programie Jimmy'ego Kimmela odniosła się do Sheltona jako męża Gwen. "Cóż, właściwie... nie jest moim mężem, ale brzmi fajnie" - zauważyła Stephanie. Hmmm, może te uwagi Gwen pobudziły jej randkę do działania? Na wieść o zaręczynach Dua Lipa powiedziała: "Wygląda na to, że wywiad przyszedł w odpowiednim momencie. Gratulacje!!!". Niestety, w komentarzach do postu natychmiast rozpętała się nagonka zazdrośników, straszących Gwen wietrzną osobowością pana młodego i rzucających kąśliwe komentarze na temat jej wyglądu. A my tacy nie jesteśmy, my się autentycznie cieszymy z tej pary, prawda?

Gwen i Blake mają ze sobą wiele wspólnego: oboje są świetnymi muzykami i wokalistami. Gwen jest najbardziej znana ze współpracy z No Doubt, a Shelton jest najbardziej znany jako piosenkarz country. Dwójka zaczęła się spotykać pięć lat temu, kiedy Gwen rozstała się z byłym mężem (również muzykiem).

Gwen 3 października skończyła 51 lat, więc młoda już nie jest. Warto ją jednak pochwalić: gwiazda jest w świetnej formie, da głowę młodym i generalnie wygląda znacznie młodziej niż na swoje lata. Co więcej... wygląda młodziej od swojego narzeczonego, który jest od niej młodszy o 7 lat. Dobra robota, Gwen, brawo!A my mentalnie dołączamy się do gratulacji i życzymy tym niesamowitym artystom jeszcze wielu lat szczęśliwego wspólnego życia. Mam ochotę dać No Doubt do posłuchania... Zostawcie swoje ulubione piosenki Gwen w komentarzach!

Autor: Mira Kirova Omówienie artykułu
  • Historie sukcesu bogatych i sławnych
  • Wiadomości od gwiazd
  • Wiadomości z
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"