10 ciekawych faktów o Leonardo DiCaprio

10 ciekawych faktów o Leonardo DiCaprio

Pomysły na sukces /. Życie gwiazd

Leonardo William DiCaprio to jeden z najsłynniejszych aktorów Hollywood, głęboko szanowany przez rówieśników, krytyków i publiczność. Chcemy podzielić się z jego fanami ciekawostkami z życia symbolu seksu milionów widzów.

1

. Leonardo DiCaprio ma tylko jednego "Os

cara" Choć Leo był jednym z najmłodszych aktorów nominowanych do "Oscara" (pierwsza nominacja miała miejsce, gdy miał zaledwie 17 lat), przez wiele lat statuetka umykała aktorowi. Ani "Titanic", ani "Wielki Gatsby" nie przyniosły mu upragnionej nagrody. Mimo zagrania pół setki ról (zarówno pierwszoplanowych, jak i drugoplanowych), aktor zdobył Oscara dopiero w 2016 roku za rolę w filmie Ocalony.


2

. Leonardo DiCaprio - jedynakPodobnie

jak wiele innych gwiazd, Leo wychowywał się bez ojca. Jego rodzice rozwiedli się, gdy chłopiec miał rok. Jest jedynym dzieckiem swojej matki.
3.

Leonardo DiCaprio nazwany po Leonardo Da VinciCiężarna

mama Leo podziwiała obraz wielkiego artysty, kiedy po raz pierwszy poczuła, że dziecko rozpycha się w jej brzuchu. Drugie imię (Wilhelm) otrzymał po swoim dziadku macierzystym.


4.

Leonardo DiCaprio - Niemiec, Włoch i ... Rosjanin!

W Hollywood jest wielu rdzennych mieszkańców różnych krajów, a wiele gwiazd ma rosyjskie korzenie. Babka macierzysta Leo nazywała się Elena Stepanowna Smirnowa.

5. Leonardo DiCaprio otacza się modelkami

Leo uwielbia modelki. Nie ma konkretnego ulubionego typu: poznał Brazylijczyka, Izraelczyka, Duńczyka, Niemca i tak dalej. Podobno miał romans z Naomi Campbell. Ponadto DiCaprio umawiał się z aktorką i modelką, Blake Lively. Leo jest obecnie w związku z argentyńską modelką mody, Camilą Morrone, która jest młodsza od aktora o 22 lata.


6. Leonardo DiCaprio chce polecieć
w kosmos

Podobne przyciąga podobne, a więc i hollywoodzką gwiazdę. Leo uiścił opłatę za miejsce na suborbitalnym statku turystycznym firmy Virgin Galactic. Nikt tak naprawdę nie wie, kiedy odbędzie się lot.

7. Leonardo DiCaprio był wegetarianinem

Jest wiele gwiazd Hollywood, które są wegetarianami. Według Leo, to z jego inicjatywy Gwyneth Paltrow przestała jeść mięso. Leo jest jednak gotów pójść na kompromis ze swoimi zasadami dla tej roli. W thrillerze "Survivor" naprawdę zjadł kawałek surowej bawolej wątroby.


8. Leonardo DiCaprio nie próbował narkotyków

Wielu szalenie popularnych i bogatych ludzi cierpi na uzależnienie od narkotyków. Leo zapewnia, że nigdy w życiu nie brał narkotyków. Brawo! Niewiedza o skutkach zażywania narkotyków nie przeszkodziła utalentowanej scenie w filmie "Wilk z Wall Street".

9. Leonardo DiCaprio lubi improwizować

w chwilach, gdy aktor wnosi do sceny coś z siebie - świadomie lub przypadkowo. Spontanicznie wykrzyknął zdanie "Jestem królem świata!" w filmie "Titanic" (nie było go w scenariuszu). Następnie fraza zajęła czwarte miejsce w rankingu najlepszych replik filmowych.


10. Leonardo DiCaprio nigdy nie był

żonaty Wbrew tradycji, że hollywoodzkie gwiazdy żenią się i rozwodzą kilkanaście razy, ani jednej pięknej kobiecie nie udało się ściągnąć Leo do ślubu. W wieku 40 lat DiCaprio pozostaje jednym z najbardziej godnych pozazdroszczenia kawalerów na świecie.

A jakie fakty o swoim ulubionym aktorze znasz? Napiszcie w komentarzach, która taśma z Leo podobała Wam się najbardziej!
Autor: Mira Kirov Omówienie artykułu
  • Bogaci i sławni ludzie sukcesu
  • Wiadomości o celebrytach
  • Wiadomości z
Mówienie znajomym: zapisz się do magazynu:
  • Czytaj także
  • Comments Off on

Autor

Redakcja "Tele Horse"